1

Téma: Aké tresty alebo akú nápln dna máte? :D

aké tresty dostávate? spestruje vam vaša pani nejako celé dni napr. dnes budeš tolko a tolko zviazaný a budeš mať kolík v sebe
ak budeš nepočúvny tak dostaneš po gulkách
dostaneš pripínakom
budeš nosiť celý den roubík

Napíšte ráz by som zistil ako to funguje aj u vás smile

2

Re: Aké tresty alebo akú nápln dna máte? :D

Vlna: Takto moje paní nefungují, naopak trest si vymyslí v daném okamžiku, takže i to překvápko je vzrušující. V jednom asi trvalost "trestu" je moje uzamčení případně povinná ústroj podle akce či choutek paní.

3

Tak např. moje Paní je prakticky založená a rozhodně si neláme hlavu s nějakými bizarními tresty. Mám pevně stanovené povinnosti, které si musím plnit a pravidla, která musím bezpodmínečně dodržovat. Pokud jakkoliv selžu, obvykle bezprostředně schytám pár facek a za vážnější prohřešky dostávám výprask jezdeckým bičem nebo kabelem přes holé tělo a nejedná se o nějaké symbolické rány, ale jsem často bit s plnou razancí, což je mnohdy na hranici snesitelnosti. Musím však uznat, že skutečný strach z její pádné ruky ve mě vzbuzuje až posvátnou bázeň, respekt a lásku, které k ní cítím. Zmíněný připínák se u nás nepoužívá k trestání, ale pravidelnému odmlíčnění, které jednou za čas potřebuji, protože Paní uspokojuji samozřejmě převážně ústy. V době, když jsem byl ještě hodně nezkušený, jsem jednou ze strachu Paní odmítl uposlechnout a nenastoupil k trestu, to co následovalo poté, bych již raději nechtěl zažít. Byl jsem opravdu surově zbit kabelem hlava nehlava plnou silou, až jsem se jí vrhnul k nohám a prosil o odpuštění, teprve pak se nade mnou slitovala.

4

Klasické tresty tělesné (výprask přes zadek a stehna, ale i varlata, penis nebo dlaně). Klečení/stání v koutě, pálivá mast/chilli na genitálie, zázvor do anusu, kopřivy...

Cim je trest pro mne ponizujici, tym je lepsi. Trest mne i trestajici nesmi zdravotne ohrozit a jinak jsem otevreny temer vsemu...

6

U nás to o trestech a ponižování tak moc není. Asi v tomhle jsme trochu jiní, než co vy tu píšete. Výprask dostane vždy, ale neví přesně kdy, jak se mi chce a kolik ran je také individuální , to nikdy miláček neví a tím je to vzrušující. I v průběhu hraní je ještě klidně připočtu, když je drzí nebo neudělá co má v ten daný okamžik. Jediné co miláček ví je, že během týdne připočítávám za chování, jeho provokace +3 rány a někdy i +10, když je opravdu nesnesitelně drzí nebo schválně provokuje, píše mi za jízdy sms, to vím, že se miláčkovi líbí, jen aby mi dělal radost, že já budu vzrušená. Jeho bolest mě velice naplňuje.
Nebo trest je, že neudělám piss, nepůjčím nožičky na mazlení nebo tak něco. Rozhodně to není jen o výprascích a nesmí to být stereotyp a rutina, je to o překvapení, kdy co a jak a to si vše vedu já, takže i to je vlastně trest, dlouhodobé uzamčení, odpírání orgasmu jak píše nahy_sluha.

7

Ahojte tak u nás je to tak že žádné tresty nejsou, moje přítelkyně na to není. Nicméně dnes jsem desátý den bez výstřiku,  mám volno a tak mám roupy ted jsem jí psal jestli bude nějaký sex a ještě včera že ano a ted mi píše že bude unavená a že asi žedné odemykáni asi nebude tak uvidím večer no kždopádne jsem nadrženej jako pr...  ono žadné rekordy já zrovna netrhám obvykle tak 6 dni hold to má každý jinak
pak dám vědět jak to bylo   smile

8 Naposledy upravil: Jim (1.4.2016 19:55:29)

Abych neuváděl jako formu trestu pouze výprasky. Také je mi občas upíráno pomazlení s nožičkami mé paní, jejím zadečkem, a piss. Jen to není příliš často, protože tímto by trestala i sama sebe, jelikož to miluje snad víc než já a trestat sebe za mé prohřešky vážně nehodlá, proto jsou fyzické tresty na denním pořádku, ale přesto si se mnou z plna užívá fyzického kontaktu na nejintimnějších místech wink

9

Libi se mi prakticke tresty. Nakoupis, uklidis neco dobreho mi navaris (napr. ja varim rad, obzvlast pro nekoho). Klidne i nahy. Nebo v damskem, treba jenom v zastere. Samozrejme, uzamceny. Domaci prace jsou pak hotove a Pani se nestezuje, ze je utahana a ma jeste dost energie na pervezni hratky (:

10

Marquis deViante: Práce v domácnosti miláček děla, né jako trest, ale dělá je rád pro mě, chce mi pomoct, jelikož mě miluje, tak ať ne to nejsem sama, ale pak taky přesně kvůli tomu, jak říkáš, ať nejsem unavená a mám stále náladu a chuť na hrátky a provokování.