1

Téma: Sraz Cudnosti v Brně

Chtěl bych zareagovat na skutečnost, že na našem posledním pražském srazu bylo poměrně dost účastníků až z dalekého zahraničí - z Brna a jeho okolí.

Co vy na to, milí brňáci, že bychom udělali sraz u vás? Chtěli byste se sejít, poznat se a pobavit? Asi by nás přijela větší delegace, tak doufám, že by to nebyl sraz pražáků v Brně, ale že vás místních a okolních tam bude většina.

Zájemci, nestyďte se, neváhejte a hlašte se. O místě a termínu bychom se teprve pobavili, návrhy uvítám.

Jsem na vás zvědavý, doufám, že to vyjde a těším se na služební cestu mezi vás :-)

Vojta

2

Re: Sraz Cudnosti v Brně

Pro nás s Tlapíkem je rozhodující, zda to bude o víkendu nebo v týdnu. Jsme z vysočiny, tudíž bychom rozhodně dojeli, ale jak říkám, víkend určitě ANO, ale v týdnu rozhodně NE.

3

To by bylo super, zase se s vámi potkat. My bychom byli taky spíš pro víkend, v týdnu bych mohl jedině sám. Ale přednost dám většinovému hlasu účastníků.

4

Pokud by to vyhovovalo termínově, rád bych zúčastnil i s moji paní smile

5

Pokud by to bylo ve vhodnou neděli, tak by se v Brně stavil.

6

Jsem přímo Brňák, tudíž by neměl být problém, abych se zúčastnil "kdykoliv". Mám však nějaké aktivity a povinnosti, tudíž to "kdykoliv" brát s určitou rezervou. Ale pokud to padne na neobsazený termín, určitě se s vámi zase velice rád setkám. :-)

7

Zdravim, zni to zajimave... Podelit se o zkusenosti i ukazat se... U mne to je spis o tom, ze to bud vyjde, nebo ne. Strasne promenlivy program :-/

8

Zdravíme s Madam všechny přítomné,
sraz v Brně by byl super. Myslíme si, že nás je v Brně a okolí celkem dost. Konec konců to bylo vidět na 5. srazu cudnosti v Praze, který se mimochodem hodně podařil. Dívali jsme se doma jak nám vychází služby a navrhujeme termín srazu na sobotu 14.5.2016. Co Vy na to??
Šnekovi

9

14.5. prosím ne. Mám vystoupení ve Chvalkovicích...  Leda bych přijel jako Freddie Mercury...;-) :-D

10

rm71: to by bylo zajímavé. Pro nás je to bohužel v květnu a červnu jediný možný termín.

11

Nám 14.5. taky nevyhovuje.

12

snek:
V pohodě. Já nejsem důležitej... Rozhodne většina.

13

Já akceptuju skoro všechno, protože předem nikdy nevím, kde budu :-)
Tak se třeba potkáme ;-)