1 Naposledy upravil: Tlapík (17.4.2016 19:14:21)

Téma: Zvrhlá láska

Paní otevírá balíček. Je to dárek - krásná lesklá kombinéza. A u ní dlouhé kožené důtky. Už se těší jak si jí večer vezme a vyzkouší i důtky.
Nadešel večer a ona vstupuje do pokoje. Krásná,vznešená, dominantní. Černá elastická kombinéza obepíná celé její tělo. Rýsuje se pod ní každičký napnutý sval. Ve světle svíček se lesknou i lodičky na vysokém podpatku. V ruce drží důtky. Přistupuje k němu. Klečí nahý, jen pás cudnosti zakrývá jeho chloubu. Oddaně hledí na svou krásnou Paní. Líbá jí nárt a kotník zatímco ona mu přejíždí důtkami přes záda. Lehce švihne. Je to jen začátek, proto bere provaz a spoutá mu ruce a nohy.
Jak klečí na čtyrech, sedne mu na záda, tře si o něj rozkrok a rukou mu mačká a škrábe koule. Užívá si jeho každého syknutí a znova zarývá nehty mezi jeho nohy. Střídavě škrábe a hladí jeho koule, bradavky, zadek, stehna. On už cítí jen vzrušení a na jednou cítí jak mu strká do análu vibrační vajíčko. Paní zapíná vibrace a on se zachvěje vzrušením. "Nemysli si, že si budeš jen užívat" řekla Paní, a už dopadají první rány na jeho zadek, záda a stehna. Mezi jednotlivými ranami ho hladí po zadku, a užívá si červených pruhů, které zanechávají důtky na jeho těle.
Zouvá si lodičky a dává mu líbat nožku, zatím co pokračovala ve výprasku. "Líbej mi nohu a já ti sešvihám prdel" přikázala Paní. "Líbí se ti vajíčko?" zeptala se po chvíli. - "Ano Paní"  odpověděl a už cítil, jak mu Paní vytahuje vajíčko a povídá " nebudeš si užívat, užívám si tady já" . Sedá si do křesla , rozepíná si zip na kombinéze, který vede až přes rozkrok. Odtáhne látku a poroučí "Teď mi to uděláš pusou". Se svázanýma rukama a nohama mu to šlo pomalu, ale přesunul se k jejímu rozkroku jak nejrychleji mohl. Začal lízat šťávu z její kundičky. Byla vzrušená, vzdychala a užívala si jeho hbitý jazyk, který kroužil přes poštěváček a pysky. Aby zvýšila své vzrušení, vzala do ruky důtky a začala ho švihat přes záda a zadek. Dlouhé třásně důtek se zařezávaly mezi jeho půlky a v okamžiku, kdy konečky bolestivě zasáhly jeho koule, ona se prohnula v mohutném orgasmu. Ta jeho bolest jí neskutečně vzrušila. Zatím co on se kroutil bolestí, ona mu stehny stiskla hlavu a prožívala svůj vrchol slasti.
Když se uklidnila, rozvázala ho a přikázala, ať vše uklidí a šla se převléknout.
Za chvíli ho zavolala do ložnice. Myslel, že se jde spát, ale ještě ho čekalo překvapení. Paní měla připravenou chili mastičku a kondom. "Pěkně ti prokrvím a prohřeju ptáka" řekla s potutelným úsměvem. Odemkla ho, nanesla mu mast na žalud, natáhla kondom a řekla "A jdeme spát". Lehl si vedle Paní a začínal cítit, jak mast začíná pálit. Začínalo to být nesnesitelné. Ona se k němu láskyplně přitulila a vnímala jeho vrtění a každé škubnutí jeho těla jí nesmírně uspokojovalo. "Vydržíš to 30 minut, jasný?" Po chvíli zajela rukou pod peřinu a hladila mu třísla, koule i ptáka. Byl vzrušený a přitom trpěl. Jeho utrpení zvýšila tím, že mu začala mačkat ptáka a dlouhé nehty zarývala neskutečně bolestivě do koulí. Užívala si jeho utrpení a sténání. Mast pálila jako oheň. Oba si to užívaly. Než se mohl umýt musel jí to ještě jednou udělat, aby Paní Xena mohla spokojeně usnout.
Oba cítily tu zvrhlou lásku, která je tak spojovala a připoutávala jednoho k druhému.

2

Re: Zvrhlá láska

Super povídka. Jelikož vím, že ve Vašem případě je to i skutečnost je to o to krasnější.

3

Jo, moc pěkný, jste fajn lidi a máte talent pro život, gratuluji.

4

Snad zvrhlá, avšak láska oddaného subíka ke své Paní, pro jejíž potěšení rád všemožně trpí. Moc hezká povídka i ukázka z osobnich hrátek, neboť se také domnívám, že je podložena skutečností. O to více vám toto soužití přeji, ale také i lidsky závidím! ;-)

5

Ano, to je realita. Děkuji za hezké komentáře. Potěšilo nás to. Paní Xena mě za příspěvek i pochválila.

6

Myslím, že sis pochvalu zasloužil. Bylo to napsáno opravdu poutavě. Jakoby s osobním prožitkem... ;-) :-D :-P

7

Zasloužil si i dárek, tak jsem mu koupila dámské, krajkové kalhotky a moc se mu líbí na nošení a hrozně mu sluší.

8

Xena: tak koukám, že už na tom Tlapík začíná být s oblečením jako já. No i on nakonec zjistí, že dámské kalhotky mají lepší materiál a bude je taky nosit tevale. Ještě mu kup tanga. Jestli je nosíš Ty a líbíš se mu v nich,  tak pročne on zase na oplátku by se nemohl líbit Tobě. Alespoň má Paní to tak před 4 lety vymyslela a dodnes je spokojená.

9

Tanga občas nosí, ale pánské, chtěla jsem to, jelikož to zařezání do zadečku a ještě u toho klec, je krásný pocit a vypadá velice sexy. A přesně jak říkáš, z materiálu je nadšený.

10 Naposledy upravil: snek (21.4.2016 22:33:09)

Xena: z vlastní zkušenosti vím, že ty dámské taga jsou daleko pohodlnější a příjemnější než ta pánská. Má Paní říká, že bys mu je měla koupit. Moje Madam když nějaké krásné vidí, tak mi je hned koupí a dá mi je jako dáreček. Naposledy to byly úžasné růžové s krajkou.

11

Krásně se o tebe paní stará. Jste naše zlatíčka. Dámské tanga mi zatím žádné do oka pro zlatíčko nepadly, ale koukám se, né že né a určitě je miláčkovi koupím.

12

Konečně jsem si udělal čas si tady trochu počíst, moc pěkná povídka, moc pěkné hrátky.

13

Xena: tak co už jsi koupila miláčkovy ty tanga?

14

Stále se koukám a vybírám a pak to bude nádhera...