1 Naposledy upravil: Ellen35 (24.4.2016 12:33:58)

Téma: Zamykat nebo nezamykat na začátku vztahu?

Zajimal by me nazor ostatnich...zda je normalni nebo spis takovy rajcovni , kdyz se s nekym seznamite , milujete se navzajem , vite do ceho jdete, ze chcete partnera mit zamceneho , ale presto mu odmitat jeho orgasmy ?? Nevim jestli to chci hned od začátku nebo jestli si uzivat ty spolecny novy lasky..prijde mi ze polovicka po tom hodne touzi , ale ja nevim jestli to tak chci hned po měsíci vztahu, vim ze na to musim prijit sama; ze mi nikdo nemuze radit, jen by me zajimal vas nazor ze zivota.Prijde mi ze vsichni jste se k tomu dostaly az po nekolika letech, po určitým stereotypu ve vztahu , tak budu rada i za nazor ostatnich.Jestli vse zkouset hned nebo tomu nechat cas a treba i poznam jak on me opravdu miluje , kdyz to hned nebude jak on po tom sni...on pro me dela vse i ja bych to chtela pro nej.vim ze jsem ujeta a rada zkousim nove veci, ze odpirat mu orgasmy urcite jednou budu, jen nevim jestli to chci hned ....ted mu asi potrebuju davat lasku,  se vsim všudy i s jeho potesenim, diky jestli mi nekdo da i svuj nazor

2

Re: Zamykat nebo nezamykat na začátku vztahu?

No a co zkusit oboje? Teď jste nějakou dobu odmítání praktikovali, tak si dejte na dva měsíce pauzu a uvidíte, co to udělá.

3

Jinak pokud bych se měl vyjádřit k jádru problému, tak já kdybych si našel novou partnerku, tak bych rozhodně zamykaný být nechtěl. A kdyby chtěla být zamykaná ona, tak ani to by mi ze začátku nesedělo.

4

Tak já se taky vyjádřím. Je rozdíl mezí  tím "líbí se mi to" a "chci to" a mě se to teď jen líbí, a neznamená to,  že chci být zamčený a bez sexu hned ze začátku,  chci si užívat svojí novou holku.

5

Jo, to je moc hezky řečeno.

6

davidt: Souhlasím a pak zamknout. Musí to vyhovovat oběma hlavně a o tom je celý vztah.

PavelCBs-Ellen: Chápu, že si teď oba chcete užívat, jen do toho, když to chcete oba, ale dle mého názoru, když Pavel prožil několika letý vztah tímto směrem, tak rozhodně po tom toužit bude, jde o to, zda ho Ellen dokáže opravdu zamknout a nezaseknou se ve vanilce.

A za mě? Vztah nám to velice stmelilo po těch letech, jelikož jsme to nikdy nezažili, ale díky tomu, že vím, co to do vztahu přináší, nikdy bych necouvla z uzamčeného vztahu, takže kdybych měla nový začátek s partnerem, tak bych řekla hned, jak mám ráda sex, co mě zajímá a jakou chci budoucnost, vanilka 2 měsíce a pak rozhodně zamknout a mám jistotu, že už mi nikdy neuteče a lásku si budeme užívat oba samozřejmě, né jen on mě jí dokazovat. Na lásku jsou potřeba dva a vše se dělá ve dvou. Už bych vždy vyžadovala ve vztahu klec a neudělala bych NIKDY!!!! krok zpět.

7

Xeno, prosím tě neber to jako rejpání, fakt seriózní dotaz: prosím tě jak jsou myšlené nebo jak jdou dohromady věty
"pak rozhodně zamknout a mám jistotu, že už mi nikdy neuteče"
a
"Na lásku jsou potřeba dva a vše se dělá ve dvou"   - s tímto naprostou souhlasím.

Ptám se proto, že žádná sexuální praktika včetně zamykání nemůže zajistit, že láska nevymizí a jeden z partnerů neuteče.

8

Ahoj vsem souhlasim s tebou ve vsem Xeno , hlavne o zamykani jsme se bavily taky uprimne hned na začátku a ja ho zamykam od prvniho dne a i to vse co k tomu patří prijde urcite o to se pripravit nedam, chcem to oba.Jen se trochu pletes v tom ze Pavlik je zvykly po nekolika letem vztahu na zamykani...co vim a doufam , ze mi nelze, zkusil s ni kovovy 3mesice potom rok pausa bez zamykani a ted naposledy byl 6 měsíců v cb 6000 takze nevim jestli se tady da mluvit o tom ze je zvyklý po nekolika letech na zamknuti.Vim ze se mu to libi , ale kvuli me by se toho i vzdal smile) Což ja samozrejme nikdy chtit nebudu...jak pises je jen muj

9

A ted naprosto souhlasim i s tebou davidt !! Mas pravdu i chlap s klickou muze kdykoliv rict..je konec , uz te nechci, mam jinou , vzdy je to jen o lasce ne o nakym zamcenym penisem:))

10

Je pravda, že se tady pohybuju na foru tři roky a mám vyzkoušené dva pásy cudnosti. první byl zklamání a druhý? ten už byl o něčem jiném a tělo si hodně rychle zvyklo a s ním jsem poznal jaké to je být dlouhodbě zamčený. Od lonského června nosím CB6000s, byl jsem v něm zamčený nejdýl bez jediného odemčení dva měsíce v kuse a poznal jsem co to znamená a přiznám, že se mi to moc líbí.
A můžu říct, že vlastně mi dva se dali dohormady jen kvůli mému pásu protože to Ellenku hodně zajímalo a od prvopočátku plánovala, že prostě budu zamčený pořád. Jenže se nám oběma do toho zamotali city víc než jsme si oba dokázali představit.
Protože jsem cuckold a přitom jsem i žárlivý, tak potřebuju proto, abych si svojí roly cuckolda užíval být nadržený, tzn. zamčený a takové byli původní představy. Jenže vše je trošku jinak. A asi má Ellen pravdu, že kdyby chtěla abych to nenosil, tak bychom s tím skončili, protože moje city k ní jsou tak silné, že bych to oželel. Ale doufám, že k tomu nikdy nedojde, protože ona sama to chce, alespoň myslím.
Ano líbí se mi být zamčený, líbí se mi odpírání, ale to musí v tom vztahu přijít samo a v začátku to asi nejde všechno hned, když se dva začnou milovat tak si chtějí užívat. Nechci být zamčený jen proto, že to chci já, to nemá smysl, chci být zamčený protože to chce moje žena, protože mě chci vlastnit a ovládat, to je ten pravý smysl.

11 Naposledy upravil: Xena (25.4.2016 12:47:38)

Ty jo, vy jste na mě sesypali jak piraně :-)))) takže postupně:

davidt: Je jasné, že nemám s žádným doplňkem 100% jistotu, že si nenajde jinou, ale doufám, že vždy je to o mluvení, takže by mi normálně řekl, už nechci klec. Já to beru dle své zkušenosti, co mám prožitou s pásem a ve vztahu BDSM, jak to působí na mě

Ellen35: Vím, že vztah je o lásce, né o zamčeným penise, ale právě ta láska s PC je o něčem jiném, o jiných pocitech, prožitcích, o jiné síle v lásce k tomu druhému, což myslím, že ty vůbec nevíš, netušíš, neznáš, protože začínáš, proto ses ptala na názor, právě proto, že mám zkušenost skoro rok se zamčeným chlapem.
Tím nemyslím, že Pavla nemiluješ, samozřejmě, že jo, já vám to taky přeju a je to jen vaše věc, zda zamčený nebo nezamčený. A omlouvám se za překlep, já myslela několika měsíčním zamčení né letém, sorry...

Pavel: A tys mě totálně šokoval, že by jsi se i PC vzdal. Dá se láskou asi člověk změnit zpátky, dál to nebudu rozebírat. Jen jsem se spletla já, ale já s tím dokážu žít.........

Já psala jen můj názor, mé pocity, takže je jasné, že se mnou okolí nemusí souhlasit. Každý jsme originál, každý PC používáme jinak co se orgasmů týká, každý chceme něco jiného a každý jsme zaměřený na něco jiného.

12

Xena : já to myslel,  tak že zamykání je hezké a i důležité,  ale na druhou stranu pokud by to byla překážka ve vztahu,  tak to není nejdůležitější věc.
Ono u nás to zamykání bude,  neskončí,  jen si my musíme teď na začátku najít nějaká pravidla.

13 Naposledy upravil: Xena (25.4.2016 12:37:05)

PavelCBs: Klec není nejdůležitější ve vztahu, ale láska a pocity.

Takže odpověď na Elleninu otázku, zda mít PC od začátku? za mě "ANO" hned po 2-3 měsících, protože za mě mluví zkušenost po 1,5roce takového prožitého vztahu.

Tak si té své lásky užívejte, ať už tak a nebo tak :-)

14

Xena: nerad zas tak moc, Joo :-P já teď nechci hned :-D

15 Naposledy upravil: Xena (25.4.2016 19:13:20)

Třeba za rok, fakt záleží na vás :-)

16 Naposledy upravil: PavelCBs (25.4.2016 17:55:36)

No rok to asi nebude, ona Ellenka umí být taky pěkně zlomyslná potvůrka a zlobit mě :-D

17

Xena, Pavel: Co jsou mé zkušenosti, tak se člověk nezmění zpět. Možná zmírní intenzitu a touhu, ale nějakou formu bude chtít vždy. Aspoň jsem se nesetkal s opakem(v rámci celého BDSM)

18

mGalahad: Díky za potvrzení mé domněnky. Taky jsem toho názoru, že když jednou člověk pozná hrátky, vztah spojené s BDSM, už nikdy nechce obyčejný vztah a bude vždy vyhledávat a chtít to samé, i když bude začínat nový vztah.
A tvá odpověď na zamykání od začátku vztahu je ANO nebo NE? Předpokládám, že určitě Ano.

19

Ellen35:

S mou láskou jsme se dali dohromady na začátku roku, takže jsme spolu chvíli. Klícky ji od začátku zajímaly, jak už jsem tady psal dřív, dal jsem si záležet, abych jí to správně všechno podal. A empaticky, aby si na tom mohla a uměla najít to svoje. Za 4 měsíce našeho krásného vztahu jsem zatím byl víc zamčený než odemčený a jde to a krásně to náš vztah prohlubuje, oba to cítíme. Mou lásku na tom neláká přímo odpírání mých orgasmů, ale moje vzrůstající nadrženost. Sám si to moc užívám, když jsem nadržený, a jí se to taky strašně líbí. Jak jsem roztoužený, jak se starám o její uspokojení a celkově o její blaho a spokojenost, jak se k ní tisknu, když se k sobě před spaním přitulíme.

Často jsem odemčený i třeba týden, ale i přitom jsem mojí lásce věrný, co se orgasmů týče. Nezahýbám jí s mojí levačkou. A ona si krásně užívá moje vzrušení, touhu a oddanost. Ani si to už nepočítám, jak dlouho jsem zamčený nebo jak dlouho jsem neměl orgasmus. Není to vůbec důležité a není to (aspoň pro mě) o nějakých číslech a rekordech. Když se mojí lásce zachce, dopřeje mi třeba 2 orgasmy po sobě a pak se jí třeba zase měsíc vůbec nezachce. Moje zamykací úchylka náš sexuální život ani celkově náš vztah vůbec neomezuje.

Takže jde to, zamykat a nechat se zamykat hned od začátku vztahu. Ale záleží to vždycky na těch dvou zúčastněných, každý jsme unikát a k nějakému obecnému moudru nikdy nikdo nedojdeme. Jen jsem chtěl přispět k tvému tématu s našimi zkušenostmi.

Vojta

20

Tak ty jsi to napsal krasne Vojto..dekuju...tak nejak bych si to predstavovala i u nas uz ted, i kdyz jsme spolu kratce..protoze se nam to libi oboum.Preju vam moc štěstí a lásky

21

Xena: já osobně s pásy nemám moc velké zkušenosti. Ale v BDSM se pohybuji celkem dlouho a nedokáži mít "normální" slečnu, strašně moc věcí by mi chybělo.
Takže nevím jestli zamykat nebo ne od začátku vztahu, myslím, že to záleží na těch dvou jak to mají. Jak to bude u mě, uvidím smile
Mometnálně si užívám svobody a docela mě to baví i na druhé straně, hlavně shibari