1 Naposledy upravil: Xena (25.1.2016 16:52:32)

Téma: Moje hra

Jsem připravená jen v silonkách a čekám na své zlato, než dojde z koupelny. Čekání si krátím přípravou hraček pro mého miláčka. Dám deku na zem, pouta provazem přivážu k topení a schovám je, aby je neviděl, dál klíček od PC, dráždící hlavici, olej, důtky, kolíčky a taky silonové ponožky, které mám celý den na nožkách, jsou pěkně zpocené, dám je pod deku, pak ještě ozubený řemínek na ptáka, to je překvapení pro mé zlato, ještě to nezažil a vím, že po tom touží a já vlastně taky, chci vidět, jak bude trpět, jakou bude prožívat bolest, když mu ho omotám na ptáka, budu ho dráždit a vzrušovat a špičaté zuby budou píchat bolestivě do jeho ztopořeného ptáka.
Vychází z koupelny, je nahý jen s klecí. Jde ke mě a já mu rovnou přikazuji: "Lehni si na zem."
Líbám ho a lížu na rtech. "Dej ruce nahoru a za hlavu." Má oči zavřené, dám mu na cucání má prsa, krouží mi po bradavkách a já pomalu vytahuju pouta a cvak. Je můj :-) Lížu ho dál po krku a jdu níž. Jsem na bradavkách, koušu je a saju. Mnu je mezi prsty, štípu ho do nich a beru kolíčky. Jednu po druhé skřípnu do kolíku. Zlato syčí bolestí tak ho okřiknu: "Buď zticha." Cvrnkám zubama do kolíčků a říkám: "Koukej se na mě, chci, abys to všechno viděl." Jazykem olizuju kolíčky a jedu níž, lížu ho na tříslech. Beru do ruky klec, pták je mokrý a teče z něho šťáva. Lížu špičku klece a saju šťávu. Strakám si jí hlouběji do pusy, přejíždím  zubama po mřížkách klece a zlato se celou dobu na mě kouká a vím, že mě hrozně chce. :-) Lížu mu koule, které jsou tvrdé a nalité, jelikož už 14 dní je bez výstřiku. Obkročmo si na něj sednu tak, že mám klec s jeho nadrženým ptákem přímo u mé kundičky a jezdím po kleci nahoru a dolů. Je vzrušenej a nadrženej, svírá se v poutech, kouká se na mě a já si užívám tu jeho bezmoc  a chtíč zároveň. Lehnu si na něj tak, že cítí mou šťávu z kundičky na své noze, o kterou se třu a opět mu dráždím zubama kolíčky na bradavkách. Chytnu je mezi zuby a strhnu je. Řve bolestí. "Řekla jsem ti, že budeš zticha, ještě ti nic nedělám."
Ta bolest mu způsobila ochabnutí ptáka, takže využívám toho a jdu se mu znova věnovat. :-) Roztáhnu mu nohy, sednu si mezi ně, vezmu klíček od klece a odemknu ho. Klec sundám a on je v šoku. Si asi myslí, že dnes bude výstřik. :-) Beru důtky a přejíždím mu po bradavkách a prásk, rána a zase, prásk. Zlato jen skučí bolestí, ale i vzrušením najednou.  Jedu stále níž, kožený provázky mu kloužou po těle. Jedu až na ptáka a ke koulím a zase prásk a ještě jednou. Kleknu si nad něj, kundičku má přímo nad pusou. " Vylízej mi jí až do konce."
Celá se prohnu, jak mi to dělá dobře, jazykem líže mou šťávu co teče z kundičky. Sedám si k němu, okem na něj mrknu a odhodím důtky. Beru silonové ponožky, jezdím mu s nimi kolem pusy a nosu, protože vím, že tu vůni zbožňuje a pak mu je nacpu do pusy. Vlezu si mezi jeho nohy a beru do rukou ten ozubený řemínek.
2x ho omotám přes ptáka a pevně utáhnu přezku, aby nemohl sklouznout. Zlato na mě kouká, co to má znamenat.
Mám přísný pohled, ale on mi věří a těší se stejně jako já na nový bolestivý zážitek. Teď už ví, proč ty ponožky, ať má do čeho při bolesti kousnout. Pták je měkký, proto ho dráždím, jezdím nehtem přes žalud, přes uzdičku a píchám ho nehtem do močové trubice. Koukám na miláčka, jak začíná trpět, protože mu tvrdne pták a dotýká se špičatých zubu na řemínku. Je to ukrutná bolest, zlato se svíjí, kouše ponožky a sténá, jen potichu, ať se paní nezlobí. Takhle ho dráždím několik minut, nechci to přehnat. Sundám mu řemínek z ptáka, vyndám ponožky z pusy, které jsou úplně mokré od slin a ať může říct: "Děkuji má paní."
Dám si olej do rukou a jemně masíruju ptáka, ať mu trochu zmírním tu bolest, co teď byla. Beru hlavici, zapnu jí a přiložím jí na kořen, jezdím nahoru a dolů, zastavím se na žaludu a vidím, jak si to zlato užívá. V ruce cítím, jak se mu semeno začíná hrnout k žaludu. "Nesmíš se udělat, až ti to já dovolím."
Ještě několikrát přejíždím přes koule a celého ptáka hlavicí. Je už napnutý k prasknutí, je to krásný, zlato si určitě v duchu říká, jak už to dnes bude, konečně po 14 dnech vystříkne. A co jeho paní udělá???
Najednou přestává, vypíná hlavici a hodně pevně mu stiskne koule. Ta šílená bolest všechno to vzrušení okamžitě zastaví. Paní bere klec, nasadí jí na ptáka a zámek udělá? CVAK! Koukne se na své zlato a řekne:
"Uděláš se, až ti to já dovolím jsem ti řekla, ale dneska to ještě nebude. Teď to tu vše ukliď."
Odemknu mu pouta a jdu pryč...... :-)

2

Re: Moje hra

Super příběh,proč to není realita?  Krásně se to čte, zejména pak v zamčeném stavu.
Ufff. Já teď muset toho dole dlouho hodně krotit.

3

Ano super příběh, ale mám ten pocit, že zrovna v případě Xeny toto nebude dlouho pouhá fantazie :-) jen tak dál.

4 Naposledy upravil: Xena (26.1.2016 13:47:10)

Davue007 - A kdo říká, že to není realita už prožitá? Dala jsem to do povídek, jelikož pro někoho to je pouze fantazie. Třeba se to změní na realitu i tobě, přála bych ti to  :-) A pro jiné to bude inspirací :-)

Biholku -  :-) :-) Ty jsi můj člověk, sympatie moje máš už od začátku a Xena na tebe tak zapůsobila? Moje zlato to má už jen jako vzpomínku a myslím, že spokojenost byla oboustranná :-)

5

Xena: nooo kolikrát přemýšlím jestli nick Xena není nick mojí Lásky :-D máte to hodně podobné a když ty něco napíšeš, tak jsou to vlastně jej názory a často dokonce i její slova :-)

6 Naposledy upravil: Xena (26.1.2016 14:07:40)

Biholku - :-) :-) Ty máš taky hodně podobného s mým zlatíčkem, chování, nápady, názory atd., ale Xena
zde patří jinému :-)), ale se zájmem sleduji i tvůj blog.
Třeba se potkáme na srazu :-)

7 Naposledy upravil: Xena (24.2.2016 15:05:18)

Povídka2:

Už se nemůžu dočkat, až miláček vstoupí do pokoje a pomůže mi obléct latexové legíny a dlouhé rukavice. Mám zatím na sobě pouze černý korzet. Miláček po příchodu na mě už oddaně kouká. "Klekni si a pomůžeš mi obléct". Zlato bere olej do ruky a roztírá mi ho po celé noze. Bere jednu nohavici, nahrne si jí na ruku a já nožkou vklouznu dovnitř a už mi je krásně natahuje po noze. Klouže to po kůži, vyhlazuje každý shyb a záhyb, každou nerovnost latexu precizně uhlazuje a už vidím, jak se mu plní klec. To stejné dělá i s druhou nohavicí. Bere sprej na leštění a stříká ho po mě. Začne leštit zadeček, bříško a nakonec leští celé nohy. Vezme olej a natírá mi ruce od konečků prstů až k rameni. Bere rukavice a já vsouvám jeden prst vedle druhého do rukavice a pak už jen táhne latex po celé ruce. To udělá i s druhou rukou. Pak je stříká leštícím sprejem a může na mě oči nechat. "Jsi krásná má lásko". Už mi zbývá pouze jen něco na bosé nohy. Zlato už mi opět klečí u nohou. Mám připravené černé páskové boty. "Ještě mi nazuj boty".  A zlato povídá:
"Můžu mít přání má lásko?"
"Co chceš?"
"Hrozně by ti slušely k těm legínám ty černé, lakované lodičky." Jen jsem se pousmála.
"Dones mi je, víš kde je mám". Jen jsem do nich vklouzla, miláček mi hned začal olizovat nárt a pak i celou botu. Ten lesk byl nádherný a odrážely se v něm plameny svíček, které hořely všude kolem nás.
Vzala jsem si do ruky bičík a jen jsem postupně ukazovala, kam mě má miláček políbit. Ukazovala jsem mu od nártu směrem nahoru až ke kolenu. Vzala jsem ho za hlavu a dala jsem mu jí na druhou nohu ke kolenu.
"A teď lízej tu druhou". Když skončil na nártu, tak mu říkám. "Dones peřinu a polož jí na místo".
Miláček už ví, že patří na zem k topení, jelikož tam ráda přichytávám o ně pouta, ale neměl ani tušení, co mám v plánu. Poslušně si klekl na peřinu. "Dej ruce před sebe". A cvak. Pouta mu krásně obepínají zápěstí.
"Klekni si na 4." Jen co to udělá, okamžitě jdu k němu, vezmu bičík a začnu mu s ním jezdit po zádech a zadečku. A prásk. Přejedu mu rukou přes švihanec, prásk, dokola a zase prásk.
" Je to stále málo jak vidím, pořád to nebolí".
A zase 2x prásk. Už zasyčel bolestí, to jsem byla už spokojená.
"Už to konečně bolí, to je ta správná rána".
"Ano má lásko". Prásk, prásk.
"Špatná odpověď, co máš říct?"
"Děkuji má lásko". Prásk.
"Tak si to už pamatuj".
Jdu k němu blíž a položím mu k puse nohu. "Lízej mi jí". Chvíli mu to dovolím a pak říkám: "Přestaň".
Obkročmo si na něj sednu na záda a zase mu bičíkem jezdím po zadku. Zajedu až ke koulím a tam  mu po nich plácám a přitlačím a švihnu. Odhodím bičík a hladím zlato po zádech. Lehnu si na něj  a dráždím mu uši. Jazykem přejíždím po lalůčku a vzdychám mu do ucha. Jedu po tváři, krku a rukama ho přitom štípu do bradavek. Zlato sténá vzrušením. Dojedu na záda a lížu ho po ramenech, občas ho kousnu a jen se uchechtávám, tak aby to zlato slyšelo. Sjedu po něm a kleknu si za něj a dráždím ho rukavicí na zadečku. Dám si gel na prst a pomalu mu ho začnu strkat do zadečku, strkám ho sem a tam a zlato sténá.
"Prosím má lásko, jo, udělej mě". "Vydrž, už to bude". A okamžitě přestanu.
"Lehni si na záda a ruce dej za hlavu". Zlato to udělá, já si lehnu k němu, ale tak, že mé nohy má přímo u své hlavy, takže mi je může lízat, když mu je strčím do pusy.  Nechám ho, ať si to chvíli užívá. Já mu zatím rozepnu klec a uvolním ptáka. Pak si na něj lehnu, opřu se o ruce a koukám mu přímo do očí. Začnu ho olizovat po tváři a rtech, zlato mě hltá pohledem, protože mě už hrozně chce. Pořád ho dráždím na rtech, mám jazyk těsně u nich, ale neolíznu mu je, ale já si olíznu své rty a zase a zase. Miláček je už tak nadržený k prasknutí. Rozkročím se nad ním a povídám:
"Rozepni mi zip mezi nohama a vylížeš mi kundičku, pěkně pomalu, nikam nespěchej, máš čas". A sednu si mu na obličej přesně na jazyk, držím se topení a on líže a líže. Prohnu se, jak mi to krásně udělal dobře, otočím se a vidím to jeho tvrdý péro. Jdu k němu, hladím ho po něm a mačkám.
"Teď si na něm budu rejdit, jak dlouho budu chtít a ty máš zakázáno se udělat".
Jezdím na něm a cítím, jak mu v něm začíná škubat, tak přestanu. Chytnu ho do ruky a zmáčknu mu žalud pořádně pevně, až zlato zařve bolestí. "Neřvi, už je po všem. Dneska není tvůj den". Odemknu mu pouta, ať má volné ruce. "Zamkni si ptáka do klece, já čekám v koupelně".
A odcházím.......................

8

Taková ve skutečnosti nejsi,  že  ne?  Chudák  :-D

9

Krása...! Za sebe bych Ti ještě navlékl latexovou kuklu/masku...

10

Xeno, krásné!

11 Naposledy upravil: Tlapík (24.2.2016 11:45:57)

Biholku : Ale je , je taková. :-) A ještě mnohem zvrhlejší a perverznější. Děkuji, že taková je.
A kuklu né- má krásný úsměv , někdy až škodolibí :-)

12

Není to povídka, ale zkušenost s klecí a můj perverzní nápad:-) proto to píšu do mých her.
Aby měl miláček nějaké vzrůšo během dne v práci a stále na mě musel myslet, napadlo mě to včera večer, ale musím tam i vložit sobotní večer, co se nám přihodilo s jednou klecí.
Když jsme šli včera večer spát, šla jsem za ním do koupelny a říkám mu, že si po sprše nechá na noc ptáka bez klece, jako aby si odpočinul, jasně že v tom byl úmysl :-)protože měl od pátka bodlináče /silikovoný PICO/, to je náš domácí název. I když jsou tam bodliny, stalo se miláčkovy, když mě musel v so udělat jen tak rukou narychlo, jelikož jsme se koukali na videa(femdom a výprasky)a velice mě to vzrušilo, když jsem začala vzdychat a udělala se, tak se zlato tak děsně vzrušilo, aniž bych se klece dotýkala, jen jsem mu strčila nožku k puse, najednou jsem uviděla miláčkův provinilý pohled a bylo mi to jasný. Z ničeho nic vytekl. Já se začala hrozně smát, nešlo se na něj zlobit, už za ten pohled, který byl tak roztomilý, že výprask? Proč? Že se udělal, vždyť org. to nebyl. Stalo se vám to někdy s bodlináčem taky? 
No a tak včera po té sprše došel za mnou do ložnice, vlezl si do postele, lehnul si na bok a? Strčila jsem mu nožky na ptáka, který už byl tvrdý jen co ucítil mou vůni. Jenže na nožkách jsem měla silonové ponožky. Ptáka jsem mu obejmula nožkama tak, že celý nárt jedné nohy jsem měla pod koulemi a druhou nohou jsem mu přišlápla celého ptáka a patou jsem mu pěkně šlapala na žalud. Aby toho nebylo málo, vzala jsem mu ruku a řekla mu: Tvoje ruka bude moje klec na kundičku a dala si jí přímo mezi pysky, takže cítil tu mou šťávu, protože z té situace jsem byla neskutečně vzrušená. Druhou ruku si musel dát na mé prso a tak jsme usnuli. No, myslím si, že jsme měli s usínáním oba problémy.
No a když se ráno vzbudil, mu říkám: Vezmeš si už klec (má kovovou) a tohle si dáš do klece přímo na ptáka, aby sis vždy při čůrání na mě vzpomněl během dne. Vyndám ti to, až já sama večer, než půjdeš do sprchy a podala jsem mu tu noční, spací silonku. A ještě jsem dodala: A tu počůranou silonku mi vypereš, jasný? Já ti jí dávám voňavou, takže i voňavou mi jí vrátíš.
Pod mým dohledem udělal miláček vše co měl a odešel do práce....

13

Jako super,  ale napadlo mě, ještě že na noc nenosíš pleteny ponožky   :-D

14

Ty nosím přes den doma v zimě, ale už začíná být krásně teplo, takže už budu většinou na boso nebo v silonkách, takže miláček bude trpět ještě víc.... :-)
Když jsme u těch nožiček, tak mi musí každou neděli zlato dělat masáž a pieling nožiček. Opravdu si to oba užíváme a už je z toho rituál a oba se na to vždy těšíme.

15

Povídka 3:

Zlato netrpělivě a poslušně čeká s klecí na ptákovy, až do pokoje vejde jeho láska, bohyně, jeho paní.
Když mě uvidí, hned se mu postaví pták, protože už to zase pěkně dlouho neměl a stále tajně doufá, že dnes bude jeho vyvolený den. Mám na sobě černý korzet, koženou sukni, černé samodržky a lakované černé lodičky. Kolem pasu mám přivázané dlouhé důtky a vlasy mám vyčesané nahoru, tudíž je mi krásně vidět šíje.
Kouknu po něm přísným pohledem. Najednou se skloním k němu, on klečí u mých nohou celý nadržený a pošeptám mu do ucha.
" Dneska si opět s tebou pohraju, ale bude to tvrdá hra, víš, že to mám ráda. A jestli něco zkazíš, bude tvrdý výprask."
"Ano má paní, jsem jenom váš."
Vidím, jak je nadržený, tak jen na chvilku odejdu a donesu si sklenici s kostkami ledu a než se vzpamatuje, co to vidí, říkám mu:
"Co čumíš, myslel sis, že si budeme užívat? Budeme, ale až později" a než se nadál, chytla jsem mu ptáka a vrazila ho do té ledové tříště, takže byl rázem pták úplně malý. Opět jsem toho využila, vzala si klíček od pásu a sundala mu jí.
"Mám nové hračky pro tebe zlato." a čekám na odpověď, ale marně, proto sundám důtky z pasu a jak u mě zlato klečí, tak mu švihnu po zádech a zase. "Co máš odpověď? Kolikrát tě to budu učit?" A zase švihnu.
"Děkuji má paní."
"No proto, ty zmetku." A švihnu ho ještě jednou.
"To aby sis to pamatoval pro příště, jak se paní odpovídá."
"Ano má paní."
"Lehni si na záda, pokrč nohy, ruce si dej volně k boku"
Když je takhle pěkně připravený, vezmu si provazy a začnu ho svazovat. Má přivázané ruce k tělu, svázané je i s nohama dohromady, takže se vůbec nemůže hnout.
" Koukáš viď, co mám za lubem?" "Ano má paní."
Je perfektně znehybněný, nemůže vůbec nic a jak mu kolem bradavek vedou provazy, je to tak akorát na ránu, takže se zvednu, vezme si malé, krátké důtky a začnu ho hladit přes bradavky a najednou, prásk, prásk a už se začne cukat, ale nemůže nic, jen sebou škubnout.
" Neškubej sebou, nebo to celý zkazíš. Snad jsi chlap né, tak něco vydržíš." A zase švihnu a jen je slyšet moje uchechtnutí.
Začnu něco vytahovat černého a jsou to elektro kroužky.
"Teď si užiješ zlato." Jenže si beru taky kolíčky a ty mu přiskřípnu na bradavky, na každou dva.
"Líbí se ti to?" "Ano má paní. Chci to, má paní."
"Ale já tě nechci poslouchat." Sundám si kalhotky, nacpu mu je do pusy, pak si sundám jednu punčochu a převážu mu s ní ještě pusu. 
"Tak a už budeš držet zobák." Vezmu si kalíšek se svíčkou, sednu si mu břicho a jak má kolíčky na bradavkách, mačkám je v  prstech a začnu na ně kapat vosk. Pěkně se začíná kroutit. Zakapala jsem mu obě dvě bradavky  i s kolíkama.
"Nic to není, tak co děláš, jako kdyby to snad bolelo." Otočila jsem se, vzala velkou, silnou svíčku a sklonila jí přímo nad ptákem.
"Teď můžeš skučet." A opravdu trpěl, jak mu kapal vosk přímo na žalud.
Slezla jsem z něho a začala mu na ptáka, který už byl pěkně ztopořený tou bolestí, nasazovat jeden kroužek za druhým. Byly celkem 4. Ten největší jsem mu nasadila přesně kolem koulí.
"Teď si zlato užijeme pěkně spolu." Vzala jsem si židli, dala si jí těsně vedle jeho boku, krabičku od elektra držela v ruce, vyhrnula si sukni, takže viděl tu mojí krásnou, mokrou, vlhkou kundičku a nožkama jsem mu jezdila po těch kolíčkách a zapnula elektro. Cítil vibrace, postupně jsem přidávala na intenzitě
"Otoč hlavu, ať na mě vidíš." A začala jsem si to sama dělat a to už na něj bylo moc, schválně vzdychala nahlas, kroutila se na židli, hladila si u toho bradavky pod korzetem....
"Jo jo, to je krásný zlato, jak si užíváme."
Jeho to tak vzrušilo, jak jsem to řekla, a ještě k tomu vyšla tak silná rána z elektra, že z ničeho nic vystříknul. Okamžitě jsem vypla elektro.
"Ty zmetku, co to má znamenat? Ty jsi dřív než já? Nikdo ti to nedovolil. Okamžitě se otoč, klekni si na 4 a bude výprask." Vzala jsem bičík a začala dávat pořádné rány jednu za druhou. Nevím kolik jich bylo, nemám tušení, ale vím, že to sakra bolelo, jak měl červenej zadek. Výprask konečně skončil.
"Teď ti vše vyndám z pusy a doděláš mi to pusou a pomalu, jinak dostaneš znova."
"Ano má paní a velice se vám omlouvám, má paní."
"Drž hubu, nikdo se tě na nic neptal a dělej co máš dělat."
Začal mi krásně líbat kundičku a užívat si mé šťávičky. Když mi udělal, rozvázala jsem ho a byl konec hry.
" Jdi se umýt od vosku a přijdeš opět s klecí."
"Ano má paní."

16

Veľmi dobrý príbeh/skutočnosť. :-)

17 Naposledy upravil: Radi (6.5.2016 11:29:57)

Ahoj Xeno: Ke tvé zkušenosti mám jednu poznámku z opačné strany. Pokud je penis bez možností zamčený déle než 4 měsíce, stačí i tlak krve v penisu na tlak klece z venku. Ejakulace se dostaví spolu s psychickým vypětím (emoční tlak na stav, který by muž rád) Tyto impulzy jsou úžasné, pokud je muž zvládá a cesta ženy, která chce muže dostat do pozice dominance. Po určité době je přirození natolik citlivé, že prostě "vypustí" samo tlak a tím se emoční stavy vyrovnají. Je to obdoba psychické úlevy, když něco skončí.
Prostě jev, kdy muž, ač nechce, prozradí ženě, že je se zamykáním za hranicí a už ovládá muže. Ve velmi malém je to Milking.
Za vše mohou bodlinky v PC a neustálé myšlenky muže. Je to krásná výhoda ženy zamčeného muže. A pokud půjdete někam na akci, tak pozor na tyto efekty. Přemotivovaný muž může také způsobit "fleky". :-)
Taky - Muž může hroty cítít totiž i po sundání a několik hodin.
Toho se dá krásně využít i tvým mužem, který, pokud příjde jak tě líbat a kde, dostane tě do pozice, kdy ho sama budeš chtít odemknout. To pak ovládá on tebe. Pro tyto okamžiky doporučuji nechat klíče "v práci".

18

Jakubko: Díky, zas někdy napíšu pokračování.

Radi: Tak dlouhé uzamčení miláček ještě nezažil, ale uvidíme, třeba časem? Díky za typ. Bodlináč? To je velice skvělý PC, můžu jen doporučit. A co se týká toho, že by ovládnul on mě? To se nikdy nestane! Moje tělo zná dokonale, takže i kdyby dělal se mnou zázraky, že bych byla neskutečně, šíleně vzrušená, tak proč bych ho měla odemykat? Kvůli těm 2 minutám slávy? To nestojí snad ani za to né, co myslíš? Když je zamčený xx týdnů a pak akce najednou? To by asi každý vybouchnul hned. Ale když už bych byla takhle nadržená, a vlastně by si to způsobil sám, tím, jak by mě provokoval, ví moc dobře, že bych mu řekla, ať si vezme postroj na sebe a udělal by mě s ním, takže to by byl pro něj ještě větší trest než kdybych ho odemkla a hned by se udělal. Ale díky za názor...

19

Xena: Hezke cteni.
Co je lepsi pro Tvuj pozitek ze souloze, manzeluv penis nebo pripinak? Neni pripinak moc tvrdy? A nevadi, ze nestrika? Rika se, ze penis chlapa je zcela originalni nastroj z cela originalneho materialu (: Zajima me spis ten pocit v pochve. Jako chlap to nemuzu otestovat na sobe. U delky souloze je to zcela jasne, nikdo z nas nemuze konkurovat dildu. Ale mozna nejde o kvantitu ale kvalitu pozitku.

20 Naposledy upravil: Xena (6.5.2016 15:27:11)

Samozřejmě že penis je to nejkrásnější co znám, ale v tomhle jde právě že o to ponížení, že on mi nerejdí v kundičce, ale dildo. Já mám silikonový připínák a je mi příjemný, není tvrdý, ale je jasné, že teplému, stříkacímu penisu neodolám a vezmu si ho kdykoli chci, ale né tak často, jelikož by zamykání nemělo smysl. Moje zlato taky vydrží a cítit výstřik do kundičky je úžasné, ale výstřiky jsou úžasné kamkoliv né?

21

Urcite, s tym se neda jinak nez souhlasit. Takovy pristup musi byt prijemny jak pro Tebe i pro manzela.
Take jsem zkousel umele vaginy a neda se to se zivou srovnat. Je uzasne, prekrasne byt doma, v milovane partnerce. Ten teply a vlhky pocit, kdyz do ni vjizdim, omamna vune tela se neda vubec nicim nahradit. Jednoduse, pri umele vagine mi chybi telo i cela osobnost partnerky. Jinak se da na umelou docela zvyknout a urcite je to hodne prijemne. Je to i dobry trenink vydrze. Jedinou opravdovou vyhodou me Ice Lady Crystal je, ze neni nikdy unavena a porad je mi k dispozici (: Ale to je takova malickost (:

22

Holky mají vagínu a kluci mají penis :-D :-D ;-)
Tak jsme si probrali pro a proti, když mám postroj v sobě a ty zase umělou máňu. No a myslím, že zůstaneme u těch našich miláčku, viď, živočišné teplo je živočišné teplo.

23

Tady to plati spis naopak: holky maji umely penis a kluci maji umelou vaginu (:
Presne tak, zivocisne teplo je zivocisne teplo, a omamna vune damskeho prirozeni je jedno z nejlespich afrodiziak, aspon u mne.
Tesim se na dalsi pokracovani Tve hry.