1

Téma: CUDNOST.CZ vám přeje krásné Vánoce

Vážení a milí,

chtěl bych vám všem touto cestou poděkovat za vaši přízeň v roce 2015. Byl to pro Cudnost rok velmi zajímavý, dosud úplně nejpestřejší. Pro mě tedy začal takovým pracovně osobním zklamáním. Ale nevadí, pak už bylo zase jen líp. Začali jsme se pravidelně scházet na srazech, poznal jsem mezi vámi pár opravdových přátel a zažil jsem hodně rozhovorů a korespondence s příjemnými a zajímavými lidmi z vašich řad. Všech si vás moc vážím, baví mě to s vámi a chtěl bych vám upřímně poděkovat.

A jaké máme vyhlídky na příští rok? Můžete se těšit na novou verzi Cudnosti, na které už pracuju. Na nové zboží, které už mám doma, na březnovou oslavu 5. narozenin Cudnosti a na minimálně 3 další srazy.

Také se chystám spustit v příštím roce jeden úplně nový a "specificky" zaměřený eshop. Možná už někteří víte, někteří tušíte a vy ostatní se nechte překvapit.

Přeji vám všem krásné a klidné Vánoce v okruhu vašich blízkých. Ať se vám všem skvěle daří a těším se na všechno, co s vámi zažiju v příštím roce.

Váš Vojta

2

Re: CUDNOST.CZ vám přeje krásné Vánoce

Ahoj Vojto, krásné Vánoce i tobě a díky za všechno, co pro nás děláš. Kdyby byl každý podnikatel takový jako ty, tak by bylo v téhle zemi moc krásně.

3

Připojuji se. Nejen Vojtovi, klidné a hravé vánoce!

4 Naposledy upravil: pasty (23.12.2015 17:08:28)

Také všem přeji pohodové svátky a těšim se jak na slibované novinky tak také na novė setkání. Mějte se fajn.

5 Naposledy upravil: ovoce33 (1.1.2016 00:12:15)

Krásný uzamčený rok 2016, hodně splněných přání nám všem, a hodně nových hraček od Vojty.Těším se také na novinky. Mějte se fajn.

6

Přeji všem, aby se Vám splnila alespoň většina přání a abyste se při sdílení svých tajných snů nesetkávali u svých milovaných s odmítáním, tak jako já... Je obrovský dar, setkat se s někým, kdo je ochotný vám při plnění snů vyjít vstříc...!