1

Téma: Najde se zpřízněná duše ??

Zdravím všechny, mám na všechny z vás otázkua rád bych si nechal pomoct nebo alespoň poradit...
jedná se mi o to, že nevím jak správne navézt přítelkyni na aspon částečný D/S vztah, nebo jak to nazvat.
k pořízení PC jsme se už dostali, ale spíše kvůli tomu aby přítelkyně získala větší důvěru, jenže rád bych to převedl i na postelové hrátky a ne jen její jistotu. Několikrát jsem to zkoušel nějak naťuknout, ale vždy mi bylo řečeno to samé, "Víš, že na to nejsem..." ale při tom když převezme ona iniciativu v posteli tak mi příjde že si to nadmíru užívá, ale asi zdání klame... Proto vás žádám o nějakou radu nebo tim jak v ní tu dominanci probudit.
Když jse to nakousnul naposledy tak k tomu dodala i to, že by si o tom ráda s někým popovídala nebo napsala pár řádků, tak mě napadlo, že touto cestou by se dala najít i nějaká slečna,která tomu holduje a baví ji to.
najde se nekdo takový ?? P.S. přítelkyně o tomhle psaní zatím neví, ale jsem schopen ji to ukázat a i dovysvětlit...

2

Re: Najde se zpřízněná duše ??

Ahoj,
osobně mám takovou zkušenost, že pokud požaduješ, aby se přítelkyně-manželka chovala dominantně pouze v posteli, tak obvykle neuspěješ. Je třeba to pojmout více ze široka a poctivě, pokud si chceš z její strany užít více dominantního sexu, umožni jí i více dominance v běžném životě, pak se dočkáš kýžené změny i v intimní oblasti. Není to pouze můj postřeh.

3

Re: Najde se zpřízněná duše ??

Ahoj,
děkuji za radu, měl jsi pravdu, pojal jsem to více ze široka, začal naťukávat přítelkyni a podařilo se to, v podstatě od nového roku jsem už poctivě zamčený, ne jako před tím kde to bylo jen takové "hala bla". Našel jsem i stránku kde je v podstatě návod jak a co co se týče dominance spojené s pásem, přítelkyně si ho přečetla, některé věci z toho vyškrtala s tím že třeba později se uvidí, ale já jsem rozhodně spokojen, rozhodně ještě jednou díky :-)
p.s. přikládám i odkaz na zmíněnou stránku : http://pas-cudnosti.tumblr.com