26

Re: nejmensi klec

Ahoj to je pro mne dlouhé sad

27

Já mám díky Vojtovi toto: https://www.aliexpress.com/store/827659 … -RFYzfmIYf konkrétně hned tu první verzi. Nějako dobu trvalo laborování s kroužky - ti, co mě znají a čtou moje příspěvky vědí, že u CB6000s je pro mě kroužek 45mm moc velký a 40mm moc malý. U tohoto typu, který má kroužek podobný Holytraineru mi nejlépe sedí 40 mm. Neptejte se mě, kde se těch 40 mm měří, berte to spíše jako označení zboží.

Klícka je příjemně malá a lehká, kroužek dobře sedí a ranní erekce není zabiják. Mimochodem, erekce se při zkouškách pořád dostavovala, vážně nechápu, jak někdo může být v dostatečně malé klícce a kroužku bez erekce, ale to je jedno.

Tímto tedy u mě došlo k historickému okamžiku, kdy po letech používání přecházím ze CB6000s na tuto verzi.

28

Mám o jeden kroužek delší verzi, po domácí úpravě s trošku užšími rozestupy mezi kroužky a nemohu si ji vynachválit. Od začátku roku ji mám v režimu 24/7 bez sebemenších komplikací, což se o předchozích klíckách říci nedalo smile

29

V odkazu se mi nic nezobrazí.
Já mám 6000s s tyčkou ale všetko sedí až na delku penisu. V klidnem stavu sundá klíčků bez námahy. Proto hledám něco menšího je mi jedno jestli plast.kov.
Nechci žes vedle seknut

30

Umaž z odkazu tu poslední čárku, pak bude funkční.

31

https://www.aliexpress.com/store/827659 … -RFYzfmIYf  taky jsem o tomto uvažoval, konkrétně ta první, někde jsem ale četl, že je trošku problém, že je zespodu mezi kroužkem a klíckou až moc velká mezera / vůle, takže pokud člověk nemá vyloženě bůvolí koule, tak při trošce snahy nebo i nechtěně můžou prokloužnout. Můžete to potvrdit nebo případně vyvrátit?

32

Meera vypadá velká, ale snad by šel ten trn trochu přihnout, ne?

33

Přiohnout by to šlo, davue007 to tak udělal. Já jsem šel cestou vyzkoušení několika kroužků, až jsem našel ten pravý. K této verzi PC je jich k dispozici obrovské množství.

34 Naposledy upravil: davue007 (5.4.2016 14:11:34)

Davidt : díval jsem se na tu svojí a mám ji skutečně menším provedení než ty. Proto se mě ta tvá zdála velká.

35 Naposledy upravil: davue007 (5.4.2016 16:51:56)

Topmegame jestli chceš dej mě adresu do SZ pošlu ti jí na vyzkoušíš a pokud ti bude sedět tak mě pak pošleš peníze na účet nebo zašleš zpět.

Mě je malá. Rozměr klicka 28 mm průměr délka 45 mm kroužek 47 mm.

36

Prosím tě a v jakém rozměru, kromě kroužky, ji máš menší. Na délku jsme stejní a v průměru letmým měřením také. Teda ono je to jedno, jen se divím, kde by se najednou vzala tří kroužková klícka vzhledově úplně stejná, akorát menší. Že by korejská kopie čínského producenta? :-)

37

Tak můžem někdy v AT porovnat.

38

:-)

No to bude zajímavé, protože já jsem zrovna zamčený. Ty to asi ještě nevíš, ale u nás, když v tom jedeme oba, tak se bavíme o měsících.

39

Uvažuji, že bych zkusil tady zmiňovanou tu dvou nebo i jedno kroužkovou, ale co mě trápí je moje dlouhá předkožka, když jsem na minimum. Pravděpodobně by lezla ven a to by nebylo moc příjemné...

40

Ano, lezla, ale dá se to zvládat, chce to trochu praxe ve štelování předkožky v klícce a klícky ve slipech.
Bacha, ať nemáš klícku moc malou, jinak se ti v ní bude mačkat i za ochabla.

41

Nebo to vyřešit jako já  ;-) po obrizce mám klid

42

To víš, že nad tím uvažuju, ale nějak si nemohu dodat odvahy, skrytě to podsouvám i manželce, že by to byla i prevence proti mykozám ap. (aby mi pomohla s rozhodnutím). Občas zkouším chodit se stáhnutou předkožkou (nahým žaludem), ale je to síla, vydržet to měsíc jak tady píšete...:-o

43

Já si hlavně myslím, že tento typ klícky není pro holý žalud vhodný. Když jsem jí začal nosit, tak jsem ten nápad s obřízkou měl také, ale teď, bez pár dnů po měsíci, si to nemyslím. Žalud/penis je totiž v neustálém kontaktu s klíckou a pro holý žalud to není příjemné.

44

Obrezany žalud si zvykne  :-)

Jinak já šel na obřízku kvůli klicce,  ale po získaných zkušenostech bych jí bral i bez ní,  vše je mnohem lepší. A oprace se bat nemusíš,  je to rychlovka,  nic nebolí a dobře se to hojí.

45

Taky jsem měl tohle dilema. Nechal jsem si nakonec udělat částečnou obřízku a je to super. Jednoduchá hygiena, žalud neztratí citlivost a předkožka už neleze z klícky ven. Kdyby částečná nestačila, tak se to dá dodělat kdykoliv, ale zpátky už předkožku nikdo nepřišije.

46

Začal jsem tento typ klícky používat po obřízce a naprosto bez problémů..:)

47

A tobě fakt nijak nevadí, že je žalud ve stálém kontaktu s mříží vepředu? Nebo máš delší klícku, takže ke kontaktu nedochází? Protože já si naopak musím předkožku dopředu nahrnovat, i přes nebezpečí skřípnutí, protože jinak je to nepříjemné.

48

Davidt: Používám už dost dlouho tuhle:
http://i.ebayimg.com/00/s/NzUwWDc1MA==/ … V/$_57.JPG
Jediná nevýhoda je, že před obřízkou jsem musel provádět hygienu pomocí velké stříkačky a taky se v tom skoro nedá močit ve stoje.
Mám dnes nový BON4M (normální verze), tak ještě nevím, jestli to nebude zlobit.

49

Naopak, v tak malé klícce je žalud natlačený na mřížku, takže nedochází k tomu, že by se v ní nějak volně pohyboval. Je v ní krásně usazený, tak jak má.
S předkožkou bych však asi měl v klícce toho typu docela problémy, jelikož by určitě přesahovala mimo, tím pádem by docházelo k nějakému skřípnutí asi poměrně často.

50

Vypadá to zajímavě. Já už si mockrát říkal, kdy se konečně objeví výrobce, který vezme ze všch typů klícek to nejlepší, a udělá jednu ideální.