1

Téma: Čtvrtky v Ateliéru

Zakládám tohle téma pro všechny, kdo by se po novém roce rádi zašli podívat do BDSM klubu Ateliér. Jsou tam pravidelné čtvrteční srazy, zítra večer se tam chystám a každý další čtvrtek si můžeme předem dát vědět tady. Tak kdo se ke mně přidá?

2

Re: Čtvrtky v Ateliéru

Určitě jááááá ale az posledni dva čtvrtky v lednu ( 21. a 28. )

3

Já jsem jim psal na Email a nikdo mi nenapsal. Chtěl jsem se zajít pokecat před silvestrem. Tobě odpověděli normálně? Tak nevím kam jsem to poslal big_smile Já nejsem z Prahy ale rád bych zašel. Musím to nějak promyslet kdy bych to stíhal.

4

Nepiš nikomu na mail, najdi si volnej čtvrtek nebo pro jistotu víc čtvrtků a ozvi se mi.

5

Půjdete někdo zítra, 21.1.?

6

Ja jo big_smile

7

Já taky a nepřijdu sám :-)

8

Myslel jsem , vyrazíme příští týden ve čtvrtek to zní lépe. 
Než, že někdy vyrazíme.
Tak nějak už mě ten Ateliér začíná chybět.

9

Jasně, 25. února jdeme i my.

10

Přijďte dneska, bude premiéra kovového BON4.
Dále je na programu zákulisní jednání o chystaném srazu.

11

Já dlouho muset nechat někde ležet zážitky ze srazu. Já jít rozdýchat to do Atelieru 24.3. Přidá se někdo ? Nebo půjdu solo sušice !

12

Dejvue možná prijdu, ted 17. jsem mel teploty jeste takze jsem nesel, a ten dalsi jeste nevim jestli hned po praci nepojedu pryc. Ti dam jeste vedet.

13

Pojďte s námi do Ateliéru ve čtvrtek 7. července. Nejde o žádný oficiální sraz, ale přijede Xena a Tlapík a já přijdu s mou milovanou klíčnicí Jančou.

14

7.7. mám bohužel už program. Na mě se takto rychle nesmí :-(

15

To je škoda, tak se uvidíme v tom září na víkenďáku. My se opravdu jiný čtvrtek než teď do Ateliéru nedostaneme během roku. A také splkneme s Vojtou a Jančou, na ně už se také moc těšíme. Snad nám do toho ještě nevleze práce....

16

Zdravím, ráda se ve čtvrtek připojím. Jsem zde sice nováček, ale v ateliéru už jsem párkrát byla. Dorazíme s manželem (sub) a ráda se s ostatními setkám, seznámím a vyslechnu par užitečných rad :-)

17

Akce v Ateliéru je spíš jenom pro páry a známé tváře nebo jsou tam vítáni i osamělí vlci?

18

Sari: Poznáme nový pár, tak to je paráda.
Marquis deViante: Rozhodně musíš dojít, osamělí vlci tam taky chodí a třeba tam potkáš vlčici :-) a neznámé tváře velice ráda poznávám osobně

Moc se na vás s Tlapíkem těšíme...

19

Zdravim,radi se zúčastníme. Dorazíme nejspíš někdy po osmé hodině. Ráda se seznámím. Je šance že se nějak poznáme? :-)

20

Super, šance je, zeptejte se na baru na Vojtu a to budu já :-)

21

Omlouvám se, čtu to pozdě, v práci se to trochu protáhlo. Příště budu vědet (:

22

Byl to včera příjemný večer, moc děkujeme za odvoz a doufáme, že jste všichni v pořádku dorazili domů. Tak zase někdy příště, těšíme se už teď.

Vojta + Janča

23

Fajn pokec, prima zábava, Brdy sme zdolali bez úhony. Díky :-)

24

Děkuji za příjemný večer s moc fajn lidičkami. Moc ráda jsem Vás všechny poznala a těším se na další setkání.

25

Škoda, že jsme se nepotkali. Prosím začněte plánovat další sraz, potřebujeme vědět datum dost dopředu. Děkuji