1 Naposledy upravil: Xena (20.1.2016 17:52:10)

Téma: Pocity manželky a klíčnice v jednom...

Všechny vás zdravím, už přes rok pročítám tyto stránky. Jsem manželka a klíčnice v jednom a musím potvrdit, že ještě před rokem jsem si vůbec nedovedla představit, že bychom se tak vroucně s manželem milovali i po 15 letech známosti :-) Řekla bych, že naše láska je ještě silnější než na začátku. Vlastně nám to změnilo i celý životní styl. Užíváme si to oba. Jen to nesmí zůstat na bodu mrazu. Zbožňuju, když manžela dráždím, obléknu se do latexu, korzetu, svážu ho, dám mu pouta a on? Nemůže vůbec nic. Je to vše dle pravidel, kdo má jaké hranice :-) Vždy jsem chtěla být něco extra a tohle je jiný, hrozně rajcovní, pro někoho snad i zvrhlí, ale nám se to hrozně líbí. Manžel je tak neuvěřitelně pozornej, každý den mě dělá šťastnou. Vše je v mých rukou a dominantnost zbožňuju. Jestli stále některá z vás, kdo pročítá tyhle stránky neví, zda zamčít do PC  manžela, ale musí to chtít oba, tak já jen a jen doporučuju. Je to krásně vzrušující hra, která nás bude bavit doufám strašně dlouho :-)

2

Re: Pocity manželky a klíčnice v jednom...

Skoro jako by to psala moje Láska :-) krásně si hrajete, podobně jako my, ať vám to vydrží stejně jako nám.
Je pravda, my se posunuli ještě kousek dál, ale její dominance je o to víc znát a o to víc mi začala odpírat orgasmy, už mi dopřává je ty zkažené, protože tvrdí, že náš vztah je pak mnohem silnější, víc jí miluji, víc se ve všem snažím, a má pravdu, stejně jako ty.

3

Krásný, vítej na fóru a jsem rád, že mezi nás přišla další zástupkyně dominantního pohlaví smile

4

Jsem ráda že je tu další "manželka klíčnice"

5

My plánujeme svatbu tohle léto smile

6

Tak to ti moc přeju. Já krásný být manželka i klíčnice v jednom. Už bych to nikdy nechtěla jinak

7

Také se těším, schválně jsem teda nepospíchala a počkala si, až to pěkně dozraje smile

Také Vám to moc přeji, snad se také jednou dočkám. smile