1

Téma: Kovový BON4 - testování a recenze

Objednal jsem si na zkoušku kopii kovového BON4. Součásti balení byly:

- klícka
- 4 kroužky s pantem
- 2 stejné spojovací tyčky
- zámek
- látková taštička s logem BON4

http://forum.cudnost.cz/obrazky/bon4-1m.jpg http://forum.cudnost.cz/obrazky/bon4-2m.jpg

Velice mě překvapila zdařilost kopie. A taky troufalost čínských "vynálezců" - logo je nejen na látkovém sáčku, ale dokonce i krásně plasticky provedené na klícce. Kroužky jsou trochu oválné, na výšku jsou protáhlejší než na šířku. Jsou hranaté, ale hrany mají zaoblené. Udělal jsem jedinou úpravu, a sice jsem si pant na kroužku oblepil izolačkou. Kroužek jsem si pak nasazoval zavřený, aby oblepení nepovolilo. Klícka se s kroužkem spojí jednoduše, bez nějakých spojovacích dílků, stejně jako u Spiderwire(2).

Pak zacvakl zámek a začal jsem testovat. Hrany otvorů v klícce jsou taky zaoblené, nejsou tam ostrá místa. Hranatost kroužku mi nejdřív trochu vadila, ale po 3 dnech a nocích jsem si zvykl. Pozorně jsem kontroloval, jestli nebudu mít od kroužku odřeniny, a žádné se neobjevily. Teď už mám klícku přes týden bez přestávky, tak už můžu trochu polevit v ostražitosti a shrnout první dojmy.

A mé první dojmy jsou naprosto skvělé. Preventivně si mažu okolí kroužku, ale stačí to jen trochu na noc a trochu na ven kvůli smršťování šourku při přechodech z tepla do zimy. Občas si kroužek trochu poposunu, když mě pod ním trochu zaštípe kůže skřípnutá do faldíku. Ale není to žádná ostrá bolest, je to snesitelné a když to nastane v noci, udělám rychlý posun a spím hned dál.

Po mnoha zkušenostech s kroužky jsem si vybral kroužek druhý nejmenší, který je mi docela těsný. Ale jen tak akorát, aby klícka držela na místě a varlata aby se mi prokrvovala. A došel jsem k úžasnému poznání, že noční erekce v téhle klícce zvládám přežít úplně nejlépe ze všech, které jsem kdy testoval. Nevím, čím to přesně je, nejspíš tou hranatostí kroužku. Prostě se mi vůbec nestává, že by mi erekce posouvala klícku a kroužek dopředu od těla. Doteď jsem měl nejoblíbenější Spiderwire2 a CB6000s a v nich obou jsem nějaké to posouvání pociťoval. Jsem v příjemném údivu, BON4 v noci drží naprosto nejlépe ze všech klícek, co jsem kdy testoval.

Předtím jsem byl uvězněn ve Spiderwire2, na něm se mé lásce i mě moc líbilo, že klícka byla "děravá" a umožňovala jí mučit mě dráždivými doteky. BON4 je v tomhle úplně stejná, takže naše hrátky mohou pokračovat a já si s touhle klíckou opravdu jen a jen užívám.

Tenhle pokus tedy vyšel na výbornou. Z toho vyplývá, že tuto klícku mohu vřele doporučit vám všem a brzy vám ji nabídnu na Cudnosti. Cena celé sady bude 1500 Kč.

2

Re: Kovový BON4 - testování a recenze

Ahoj, jake jsou rozmery klicky a krouzku ?

3

délka klícky: 6,5 cm
délka klícky i s kroužkem (od kořene penisu): 8,5 cm
šířka klícky: 3,2 cm

průměry kroužků:
1. na výšku 40 mm, na šířku 38 mm
2. na výšku 44 mm, na šířku 42 mm - ověřím, až budu odemčený :-)
3. na výšku 48 mm, na šířku 46 mm
4. na výšku 54 mm, na šířku 51 mm

4

A když ho porovnáš co se tloušťky týká se Spiderwire(2). Je BON4 tenčí? Takhle na oko mi tak připadá :-)
Myslím, že budu první zákaznice, až bude ve tvé nabídce :-) Vypadá krásně :-)

5

Jéé...to je ten na který jsem se tu nedávno ptal.Moc se nám s paničkou líbil,ale objednali jsme zde už HT elektro.

6

Je tenčí. Moc ne v té první půlce klícky, ale v druhé půlce, ve špičce, tam se pěkně zužuje. Asi díky tomu se mi líp zvládají ty noční erekce, že mají ještě menší šanci. Jsem s ním fakt moc spokojenej a už jsem jich objednal první várku.

7

Velice zajímavé, zřejmě bude naillynn mým prostřednictvím druhá v pořadí v objednávkách. Sice nesnáší být druhá, ale co už, Xena by ji přeprala :-)))

8

zicco55: :-D :-D budu něžná :-)

Láska na první pohled :-D Takže už mám vybráno, beru ho :-) a třebas už na srazu bude můj :-D
Díky Vojto za skvělou recenzi. Ještě že tě máme a rád experimentuješ a zkoušíš nové věci :-))

9

Díky za milou odezvu. Pořád jsem v BON4 zamčený a pořád je to super. Do 14 dnů je budu mít, takže na srazu bude tenhle nový hit určitě k vidění.

10

Ten Bon4m mě zaujal taky, jsem ale trochu skeptik, protože podle toho co tvrdí na tomhle fóru  http://chastityforums.com/viewtopic.php?f=3&t=59962  to na dlouhodobý nošení bez úprav není. Píšou tam o tom, že je nutný nejen vyhladit všechny hrany ale i docela pracně opracovat vnitřek trubice a kroužku. No jsem dost zvědav jak se to bude v reálu dát několik týdnů nosit.

11

Nic jsem neopracovával, jen jsem si přelepil pant na kroužku a mám ho už dva týdny nonstop. Bez nejmenšího problému.

12

A fakt tě to nikde nedře? Hlavně v těch otvorech na klícce? To zúžení na špici je docela velký, nedělá to problémy s otlaky a při močení?

13

Kroužek má trochu málo zaoblené hrany, ale když si ho občas poposunu, tak je to v pohodě. Aspoň díky tomu líp drží a na noc je to ideální.

A otvory v klícce nejsou ostré. Akorát nevím, jak to bude fungovat s předkožkou, na to bohužel nemůžu být objektivní. Na močení si špičku žaludu jen správně nasměruju vatovou tyčinkou.

14

Právě mi přišla zásoba těchto kovových krasavců:

CZ: http://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/bon4/
SK: http://www.cudnost.sk/kovove-pasy-cudnosti/bon4/

15

Tak jsem na srazu zakoupil a ihned na cestě domů ve vlaku vyzkoušel. Do dneška tyto dojmy:

Kroužek 44 mm je děsně příjemný a příjemně objímá, ale aspoň pro mne asi příliš malý - v noci velké potíže s erekcí, včera jsem ho vzal na procházku do lesa a málem jsem nedošel zpět k autu, kde jsem měl klíčky. Ale zkusím se k němu vrátit až bude tepleji a nebudou takové tendence ke zmenšování šourku v chladu.

Kroužek 48 mm akorát - bylo potřeba přiloženým šmirglem malinko srazit hrany kroužku ale po první noci v něm mohu říct super. Na sražení hran stačila chvilenka. Noční erekce nebudila a nebolela, ráno cesta do práce úplně v pohodě (u jiných typů vadí ranní nízká teplota).

Celkové zpracování - u někoho musí být malé DoDo šmirglem (jde to překvapivě snadno). Výrobce si trošku naběhl s impozantním vzhledem - na odlitku je evidentně hodně ruční práce při výrobě takže je každý pás trošku originál a někdy se nemusí něco povést dohladit. Ale hodnocení i přes nepatrné DoDo jednoznačně výborné. Dilatace mezi kroužkem a klíckou je akorát, mám pocit že vyklouzávání varlat nebude hrozit. Přestože je klícka dost masivní, do kalhot se schová úplně v pohodě (i do těsných)

Močení super - jako bych klícku vůbec neměl, hygiena ve vaně taky.

Hmotnost, díky použití volnějšího kroužku má pás trošku tendenci sklouzávat, myslím si že dořeším izolačkou. Výhledově budu vymýšlet nějaké uchycení okolo pasu, ideálně nerezovým pásem. Ale těsnější spoďáry pás udrží na svém místě.

Celkové hodnocení - zatím se jeví po všech stránkách jako nejlepší klícka co jsem měl, je tedy docela těžká ale pocit je to spíše příjemný. Délka je taky OK - na mne je i tato krátká verze zbytečně dlouhá ale není to vůbec na závadu. Jednoznačné plus je několik kroužků - každý si najde svůj, resp dá se použít jiný na léto a na zimu.

Za mne obrovská spokojenost a jednoznačné doporučení.

16

Hele a co ten pant na kroužku? Je přektyrý nějkou bužírkou?

17

Odpovím já, protože jsem na srazu také zakoupil. Pant není zakrytý, to je právě DoDo. I když, já jsem nasadil po srazu v noci, vlastně Láska nasadila, a do teď žádný problém. Možná do budoucna pant obtočím izolačkou (někdy ho trošku cítím). Na čůrání byl Spiderware2 lepší. Ale jinak SPOKOJENOST - ani nevím , že ho mám.

18 Naposledy upravil: petrzprahy (15.3.2016 14:41:33)

Nechal jsem se nakonec nalákat a objednal si Bona taky. Musím bohužel potvrdit, že asi každý Bon je originál. Některý asi víc povedený, jiný méně. Ten můj co mi dorazil od Vojty, má na jednom otvoru nehezky vroubkovanou stopu po brusné hlavici, ale naštěstí to není ostré a není nutné to opravovat. Co mě ale dost zklamalo je provedení těch dvou trnů co jsou přidělaný ke klícce. Jeden je uplně šikmo a druhý se viklá. Inu holt Čína. Na funkci - nemyslím Rostlináře - to vliv zatím nemá, jen je nutné si o trochu víc dát pozor, abych si nenapíchl kůži při nasazování klícky. Další nedomyšleností je moc velká vůle na čepu kroužku, takže ke skřípnutí kůže při nasazování kroužku může dojít velmi snadno. Ale opět nic neobvyklého podobně jako u jiné cudné pásoviny z Číny. Velké naděje jsem vkládal do kroužku nejmenšího průměru. Jak už tady psal sám Velký Vojta, kroužek by měl na těle sedět velmi dobře a skoro neškrtit. Tohle se potvrdilo naprosto spolehlivě. Zatímco u CB6000s jsem musel používat větší kroužek a ten pak pracně omotávat páskou pro zmenšení průměru aby mi furt nevypadávaly z kroužku kulky, tak u Bon4m mě ten nejmenší kroužek jen trochu tlačí v džínách. Vůbec nic neškrtí a to ani v místě, kde je na kroužku pant. Ale při vystupování z auta, kdy se mi v džínách Bon o něco posunul, jsem náhle narazil na jednu záludnost jeho konstrukce. Kolík, na který se dává zámeček, má dírku o 1,5 mm dál než by to chtělo. Díky tomu se pak klícka malinko povysune dopředu a jeden ze dvou trnů může vypadnout z otvorů v kroužku. A je rázem zaděláno na problém když nemáte po ruce klíček a nechcete riskovat zranění napíchnutím se na jeden z trnů... Proti tomuhle pomůže ale jedna jednoduchá věc, a to kroužek z bužírky nebo nějaké hadičky vhodného průměru, který se navlékne na kolík a vytvoří tak vymezovací podložku mezi klíckou a zámečkem. Myslím že to objevil asi i sám Velký Vojta, který má ten kroužek vidět u Bona i na jedný doprovodný fotce v ešopu.

Až na výše popsaný věci je ale tenhle pás naprosto super. 1) Není vůbec pod oblečením vidět, jediný nápadný je občas obrys zámečku, ale že se jedná o zámeček pozná jen zainteresovaná osoba. 2) Hygiena i močení naprosto v pohodě, takže není nutné ani to dříve nezbytné sundávání klícky kvůli hygieně. 3) Zkoušel jsem se v tom udělat, ale vůbec, ale naprosto vůbec, mi to nejde. Snad jedině se vydráždit nějakým pírkem co projde zkrz otvory. 4) Můj Milášek mě tedy už konečně může mít zamčenýho tak dlouho jak chce jen ona sama a ptáček dostane svobodu už opravdu jen za odměnu...

19 Naposledy upravil: snek (15.3.2016 16:24:58)

I my jsme jej na srazíku zakoupili a musím říct že je super. Jen jsem si do něj ještě upravil vložku KSD a je to s ní ještě lepší.

20

Vojtovo KSD jsem si upravil taky, nicméně po pár hodinách se mi objevila krvavá odřenina na předkožce. Problematický totiž je, že BON má uplně jiný úhel než CB6000s, díky tomu je penis až moc stlačený směrem dolů a předkožka se mi skřípla mezi KSD a jeden z otvorů v klícce. Takže jsem KSD sundal, a jsem nyní bez něj. Pošilhávám ale po tomhle http://www.uberkinky.co.uk/ksd-g2-cb2000-9848.html . Taky mám doma ksd s trny https://www.meo.de/de/moderne-keuschhei … ;results=1 co jsem si koupil a používal ještě před silikonovýma KSD od Vojty. Mimochodem ty německý points-of-intrigue padnou naprosto přesně na BON4, stačí když dáte nejdřív prostřední trny a na ně ty nejmenší. Je to pak žůžo pro silný povahy. Ptáčka díky tomu nevyndáte at děláte co děláte. Já jsem ale měkejš, takže musím volit méně drastickou metodu a trny mám schovaný jen jako účinnou výchovnou pomůcku u svého Miláška. Ještě že to na mě nemusí používat moc často...

21

BON4 po měsíčním nošení.
Měsíc uběhl - 14 dní jsem měl klíčky u sebe na přivyknutí, s občasnou výměnou kroužku 48 a 44. Pro mne je 44 nositelný jen pár hodin, takže přechod na 48 mm. Provedeno ještě malé sražení hran kroužku pomaluběžnou bruskou.

Nyní 14 dní uzamčen bez jediného odemčení
Zkušenosti:
- velmi pohodlné, občas tíží 200 g ale příjemně
- když si někdy zapomenu klícku porovnat (např. při fyzické zátěži) tak drobné odřeniny od hran kroužků, tzn. až budu odemčen, ještě hrany trošku srazím
- močení i ve stoje super
- hygiena hadicí od sprchy taky dobrá
- pindík by šel asi vyndat ale, je to o hlavě, ale Points of Intrigue nestojí svět, asi časem zakoupím
- pokud se nehlídám, je tendence vyklouznutí jednoho varlete (přes druhé nejde sundat) - chtělo by to trošku zmenšit odstup klícky a kroužku hlubším navrtáním otvorů na trny. Není to ale jednoduché protože dilatační trny mají zúžení a muselo by se vrtat na širší průměr. Navíc jsou stávající díry v kroužku dost na kraji a bojím se, že stávající otvor by vedl vrták tak, že by došlo k narušení kroužku. Jenže vyřešit to musím, protože vyklouznuté varle nejde dát zpět a své klíčnici bych to fakt vysvětlovat nechtěl:-))

Jinak spokojenost obrovská.

22 Naposledy upravil: Renne (24.4.2016 23:37:11)

Ode dneška mám nový BON4M (ten větší). Údajně je to originál, ale ze zpracování jsem moc nadšený nebyl a s prodejcem jsem se trochu dohadoval, zda to není padělek (byl levnější něž z Holandska). Chybělo výrobní číslo, ale měl i zámek s logem BON4M. Pak mi výrobce potvrdil, že už čísla na kroužky a klícku pár měsíců nedává. Takže jsem musel vzít smirkový papír a brousit a brousit... Objednal jsem si současně i KSD2 z http://www.uberkinky.co.uk/ksd-g2-cb2000-9848.html. Musel jsem hodně obrousit vnější obvod, udělat drážky pro vodící trny a upravit dírku na čep. Dále jsem ještě musel přidat na čep distanční matičku, která zamezila viklání kroužku. I při menší erekci je peklo se do toho dostat. Žena mi musela povykládat o pracovních záležitostech, abych si to nějak nasadil. Když mi opadla erekce, tak klícka díky KSD sedí jak přibitá, nesklouzává dolů a nevidím žádný způsob, jak se z toho dostat bez přeříznutí zámku.

23

Jinak delší klec BON4M se dá sehnat zde: https://www.luxuryplayroom.pl/en/bon4/9 … 50166.html
Mají toho od BON4 víc, tak to asi skutečně bude originál. Výrobce na stránkách uvádí, že prodává i přes smluvní partnery.
Další zkušenosti přidám až po několikadenním testování.

24

Jakou velikost KSD z uberkinky sis objednával? Prosím.

25

Největší i tu prostřední. Tu mám nakonec navíc, tak ji asi prodám.