26

Re: Kovový BON4 - testování a recenze

Ahoj,
můžete někdo ze zkušenosti porovnat nošení zde prodávaného Holytraineru a Bon4 ? Používám Holytrainer cca 1/2 roku a i největší kroužek ze tří mi dost škrtí varlata, proto jsem ho musel svépomocí zvětšit. Obávám se, abych neměl podobný problém i s kovovým Bon4, u něhož už nejspíš největší kroužek zvětšit nepůjde. Děkuji za každý názor

27 Naposledy upravil: petrzprahy (13.6.2016 09:26:53)

S HT zkušenost nemám. Porovnat to mohu jen s kovovým CB6000s. BON4m považuji pro sebe jako ideální z hlediska dlouhodobého nošení. Používám nejmenší kroužek, nutností ale je ještě trochu si obrousit hrany kroužku, aby byly o něco více zaoblené, pant jsem přelepovat páskou vůbec nemusel. Kroužek i klícka sedí naprosto perfektně, na rozdíl od CB6000s nic nesklouzává a jediný problém mám při noční erekci, kdy kroužek důrazně varuje, že vzrušení a orgasmy bez svolení Miláška mám zakázaný. A o tom přece pás cudnosti je... To zaškrcení během erekce je normální, sice je dost nepříjemný, na rozdíl od kovovýho CB6000s ale nedělá otlaky, jen máš blbý pocity v podobě pálení na pytlíku. Aby bylo následně vše OK, stačí si kůži pod kroužkem promnout a porovnat prsty, případně trochu kůži namazat pleťovým mlékem a za chvilku je po pálení. BONa skoro vůbec nesundáváme, protože suprově se v něm dělá hygiena. Moje Ženuška Přemilená mne už odemyká jen když má chut si pohrát přímo s ptáčkem, a to se stejně nesmím vystříkat... Ted teprve vím, co to je být furt pod zámkem.

28

Díky za reakci,
každá zkušenost se mi hodí. Jde především o to, že Paní není spokojená s Holytrainerem, který prý není dostatečně bezpečný  a chce mi pořídit něco kovového, tak bych nerad vybral špatně a pak v tom trpěl.

29

Též nositel BON4, velmi příjemné na nošení - kroužek 48 mm. Rád bych menší ale nejde to, vydržím v něm ani ne den, pro dlouhodobé nošení je nutné pohodlí. Za pár dní budu trvale uzamčený 100 dní, sundáno jen cca 3 x při hraní. Jinak nošení super, hygiena taky. Musel jsem trošku srazit hrany ale nejsou s ním řádné potíže. Max. jednou týdně domáznu dětským olejem. Žádné otlaky.
Pod kalhotama je trošku vidět ale nic mimořádného. Díky většímu kroužku by šel vyndat - ale je to v hlavě:-) Zatím jsem nenašel způsob jak to pojistit (nechci experimentovat s různými doplňky které nemusí být funkční a nejsou až tak laciné)
Přidal jsem teď řetízek okolo pasu.
Noční erekce jsou v poho, bez bolesti. Jen se občas musím jít vymočit ale to bych šel stejně.
Jinak 100 dní - začíná mi příjemně hrabat. Na ulici stačí vidět hezkej zadeček a vzrušení stoupá, občas i nutná sebekontrola abych se při pohledu neudělal.
Jinak jsem přemýšlel o pojistném piercingu do pubické oblasti, ale to až bude kroužek sundaný. I když abych pravdu řekl, zvykl jsem si na něj tolik, že mně to bude skoro líto:-)

30

To Provinilec
Hodnocení vypadá příznivě, ale jak píšeš, že z většího kroužku by šel vyndat, tak, předpokládám, že bez odemčení ho zpět nenasadím, takže by si toho Paní jistě časem všimla a to bych zřejmě neobhájil. Následující výprask bych možná ani nevydržel. Ona k tomu přistupuje dost zodpovědně a v nejbližší době mi plánuje výrazně zostřit režim, abychom se posunuli o level výš, to je taky důvod jejího požadavku na kovovou klícku.

31

Ještě zareaguji. Z každé klícky se dá vytáhnout, ve velkém množství případů i vrátit zpět. Dtto i u BON4. Kovová klícka tohle nevyřeší, některé doplňky to jen ztíží - viz. můj řetízek.
Podle mne je kovová klícka lepší protože tak nějak více evokuje důkladnost uzamčení a je praktičtější na hygienu. Prostě k plastu bych už se nevrátil.

Nepovolené aktivity s klíckou - jak píšu a píše to tu většina lidí, je to jen v hlavě. Kdybych nechtěl být zamčený tak nebudu. Ale mne ta hra baví, přece nebudu podvádět klíčnici, se kterou mne pojí vysoká důvěra a sebe také ....

Sice bych si ho mohl vytáhnout třeba jen na umytí, ale nedělám to a myju se přes klícku.

Prostě jsem zamčený a užívám si to

32

U mě je to jinak. Těší mě vědomí, že únik z klícky je naprosto mimo moje možnosti a vůbec si pak nemusím pohrávat s myšlenkou, zda podvádět. Také to dává větší moc do ruky mé Paní

33

No BON doplněný o nerezový řetízek kolem pasu požadavek splní. Řetízek nastavit tak, aby nešla klícka oddálit od těla a je hotovo. A je to v pohodě i na běh, kolo, prostě veškeré aktivity.

34

BON4 se dá použít i na běh bez většího omezení? To bych docela uvítal. Ještě, pokud mohu prosit, nějaké detaily k aplikaci toho řetízku

35

Úplně v pohodě. Klíčnice si přála abych shodil želvu a tak běhám. Omezení naprosto žádné, na kole si musíš klícku jen vhodněji posadit na sedlo a také není žádný problém. Řetízek používám plochý o šířce cca 8 mm, cca 1,8 metru spojený do kruhu a mám ho okolo pasu dvojitě a oba konce navléknuté na přední trn. Ale koukám po něčem masivnějším - ale tam už je k dostání spíše klasický styl řetězu. Ten už bych použil jen jednou.
Mám tu zrovna ze včerejška jednu kontrolní fotku, můžu Ti ji poslat. Email do soukr. zpráv.

36

provinilec: Předpokládám, že nás je více, co by rádi viděli tvoje řešení wink

37

IN, email do soukr. zpráv. Pošlu nějaké decentní foto;-) Jinak se jedná o nějaký řetízek z chir. oceli, koupil jsem v metráži někde na internetu. Řetízek má výhodu, že drží klícku u těla aby nešel vytáhnout, je užitečný i v tom, že drží klícku trošku vzpřímenou a pindík si může užívat marných pokusů o erekci (pokud visela klícka dolů, tak se běžné denní erekce úplně potlačovala) a mám pocit, že mne tolik netrápí noční erekce (jsou ale nejsou bolestivé)

38

Ahoj, jsem také majitelem HT - originál, menší klícka, největší kroužek. Kroužek mě i tak dost tlačí a ani po opakovaných pokusech u něj není v mém případě možné dlouhodobější nošení. Je to škoda, protože je to jinak fantastická klícka.
Proto uvažuji o kovovém BON4, který tu má velmi dobré hodnocení. Chtěl bych se zeptat neobřezaných majitelů, jak jsou na tom s předkožkou? Nejsou s ním v této klícce problémy? Pokud by nebyly, hned bych do ní šel. Předem díky moc za info.

39 Naposledy upravil: Renne (12.7.2016 23:22:37)

Mám BON4M a po mnoha pokusech o výrobu KSD (zoubky na trnu, úprava KSD z CB6000, atd.) jsem klícku vylepšil velmi jednoduchým způsobem. Ke klícce jsem připevnil dvacet šroubků z nerezu o průměru 4 mm a délce 6 mm, uvnitř klícky jsou matičky s plastovou výplní. Šroubky tedy nejdou odstranit bez sundání klícky.
Matičky zmenšily vnitřní průměr klícky ve čtyřech pásech z 35mm na cca 25mm. Klícka bez punčochy či igelitu nejde nasadit a hůř se i sundává. Penis nevyklouzne, matičky jsou hladké a neodírají pokožku. Matičky při erekci tlačí na penis a klíckou nejde pohnout, udělat se v klícce nehrozí. Při opravdu extra velké snaze by asi penis vytáhnout šel, ale asi by byl dost pohmožděný a dostat se pak ještě přes kroužek dovnitř si nedovedu představit. Mám klícku na sobě nepřetržitě 6 dní a naprosto super. Žádné bolestivé pohmožděniny či odřeniny. Náklady na "šroubkové KSD" cca 100 Kč :-)
Zkoušel jsem i místo klasické matičky křídlovou matku, ale to už je brutus pro opravdové masochisty.
http://imgup.cz/image/baK
http://imgup.cz/image/baR
Pořídil jsem ještě místo slipů či boxerek pánská tanga, do kterých se klícka krásně vsune a drží perfektně u těla.
Nic nepřekáží, neomezuje v pohybu, dá se s tím běhat, ohýbat se, atp.

40

Mě by zajímalo jak se Bon4 bude chovat v mořské vodě, resp. jak bude materiál z kterého je vyrobena reagovat na slanou vodu. Jestli tedy můžu do moře nebo mít raději plastovou.

41

Pokud se pokazde poradne osprchujes sladkou vodou, melo by to byt OK. Teda pokud ten material neni extra nachylny..

42

No o materiálu mluvím protože kovový kroužek na CBs mi začal téměř  okamžitě reznout

43

Začal reznout po slané vodě, nebo jen tak?

44

Kovové CB 6000 apod. jsou pochromované a pokud je jeho vrstva tenká, nebo se poškodí, může materiál pod touto vrstvou korodovat. Bon4 by měl být z nerezu (nevím, jen jsem četl). Samozřejmě záleží i na kvalitě (složení), protože i nerez může korodovat.

45

IN : po slané vodě se mi nedělali na kroužku pupínky a pak to začalo korodovat.
Sub-D : právě že CBs je pochromovany to vím a už jsem to zjistil jak to reaguje a proto zjišťuji jak je to s Bonem,  nerad bych ho zničil.

46

Pavle, pokud jde o slanou vodu, jasně že ti cokoliv kovovýho potom zkoroduje. Takže určitě je třeba Boníka dobře po koupeli v moři opláchnout. Já jsem s pásem cudnosti u moře ještě nebyl, s Miláškem chodíme zatím jen do bazénu, ale i pak Boníka pečlivě umeju pod sprchou. Po koupeli v moři by samotný oplach sladkou vodou měl stačit dokonale, nicméně bych pro jistotu Boníka jednou týdně  promázl konkorem a následně ho vyvařil ve vodě s trochou saponátu.

A k obavám ohledně předkožky - mám krátkou verzi Boníka, a žádný problém s přiskřípnutím nemám. Klícku  nesundáváme už ani kvůli hygieně. Na ní totiž stačí použít jen vatové uchoštoury s trochou mýdla a sprchu nastavenou na tenký paprsek. Pro samotný čištění nasazený klícky používám upravený zubní kartáček, se kterým se čelním otvorem dostanu i dovnitř klícky. Na druhou stranu je nutný se při takovéto údržbě vercajku víc ovládat, protože ten kartáček i uchoštoury mne dokážou při čištění dost vydráždit.

No a jak už jsem psal výše, používám nejmenší kroužek co byl k Boníkovi přiložen, a za celou dobu používání Boníka žádný problém s otlaky ani odřeninami nemám, pouze kůže na šourku je o něco citlivější. Musím kvůli tomu být jen víc opatrný při holení.

47

Ahoj uvazuji o zmenevz cbs na bon4 nebo HT mate nekdo zkusenost se vsema trema ? U cbs mi asi nejvic vadi to ze se mi zhromadi kuze mezi krouzkem a klickou a neustale upravy potahovanim sourku dolu jsou dost neprijemne a neprakticke a navic to po case je dost neprijemne. U HT by podle fotek k tomu dochazet nemuselo a bon je dost podobny cbsku ale zase ma super recenze od vas tak jsem trosku na vaskach. A taky bych se chtel presunout k dlouhodobejssimu noseni a u HT mi zase prijde horsi hygiena ale zase na ukor pohodlnosti bych se s tim asi nejak popral

48

Bojím se rozměrů klíčky přijde mi malá?
Poslední se kterým jsem byl spokojen byl Alcatraz

49

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak nejlépe by šlo ohladit hrany na kroužku a případně i na konci klícky? Jak moc je materiál tvrdý (zda by to šlo i smirkovým papírem).

50

Jo, vem to jemným šmirglem, a půjde to.