51

Re: Kovový BON4 - testování a recenze

Dvojicka : materiál klícky je určitě tvrdší - řekl bych, že by se spíš zlomil, než ohnul. Já jsem na zabroušení použil hrubý kulatý pilník na vnitřek kroužku/plochý hrubý na venek. Upnutí do svěráku mezi měkčí materiály - dřevo/hliník. Kroužek jsem zaoblil celkem dost..odhadem 3mm (r) hrana. Pak jsem vyhladil nerovnosti jemnějším kulatým/plochým jehlovým pilníkem, pak smirek. Zrnitost 180 - 600. Materiál (nerez) by se dal až vyleštit - smirek 1200 - 2000 pod vodou, nebo mechanizací (vrtačkou + nástavcem + brusná pasta) do vysokého lesku, ale k tomu jsem se ještě nedostal. Pár tyček jsem o něco zkrátil. Bon4s kov je fakt super..můžeš tvarovat jak chceš, narozdíl od  pochrom. klícek. Ještě mám v plánu ji trochu "odlehčit" - odbrousit masivní kroužek na začátku klícky (tam, kde je nápis "bon4"), aby měly dvojčata smile komfortnější místo. Tuhle klícku si prostě můžeš "dotunit" dle libosti, což se asi o žádné jiné říci nedá..

52

Re: Kovový BON4 - testování a recenze

Můj názor k nošení BON4 small. Vyzkoušel jsem plastový Holytrainer, plastový VˇCB6000 plastový CB6000s a teď kovový BON4 small a za sebe musím říci, ze pro mne je to opravdu optimální pas cudnosti na dlouhodobě nošení. A za druhé je tak krasne pevný, ze nedovoluje sebemenší zlobeni a hraní si se pt...em.