1

Téma: nová rubrika?

Hele admine :-) ,  poslední dobou mě napadají témata,  ale nevím kam je dát :-( nehodí se ani do poradny,  ani do mého příběhu,  nikam. A tak bych se chtěl zeptat  tebe  a hlavně bych prosil i o vyjádření místní uživatele,  co takhle udělat "pokec" samozřejmě jen k tématu a podobným věcem (aby někoho nenapadlo tam diskutovat o politice,  autech atd)

Jen nápad; -)

2

Re: nová rubrika?

Ano dobrý nápad, tak když to není poradna nebo váš příběh, co ještě by to mohlo být? Směle navrhujte, rubriku pak přidám.

3

Co třeba "Vojtuv debatní kroužek" nebo "Vojtoviny"? :-D

Ale asi spíš něco seriózního  ;-)

4

A co třeba jen jako název "pokec" a tam by už každý mohl dát jakékoliv téma? Nebo nápad nebo tak něco? Bihulka nás bude určo zásobovat :-D a já se ráda přidám, jsem chytlavá a baví mě kecat o čemkoliv :-) kromě politiky a aut, ty mají pro mě 4 kola a tím to hasne :-))

5

Xena : ti dám Bihulka,  tý prde :-D

6 Naposledy upravil: Xena (18.2.2016 19:47:58)

Já jsem se uklepla, soráč :-D :-D Já nevím proč, ale myslela jsem na Vihul a Bukvatír :-D :-D a mě se to vrátilo celý, celý dětství :-D :-D

7

Xena> big_smile big_smile big_smile

8

Xena: ale myslela jsem na Vihul a Bukvatír -> To neznám, co to je?

9

IN: Kecá,  rejpe do mě  :-D

10 Naposledy upravil: Tlapík (19.2.2016 12:34:53)

Náhodou to znám - Víhul a Bukvatir - známé duo Genser+Suchánek- TELE TELE, nedávno to někde reprízovaly, dost sranda.
Xena - je to ono?

11 Naposledy upravil: Xena (19.2.2016 12:53:26)

Fakt dobrý kluci :-D jste chytlavý jako já :-) Stačí jeden překlep a máme zábavu :-) a dostali jsme se k tv.
Tlapík: Jo jo, koukám, že máš přehled  :-)
Biholku: Už si dávám pozor na tvé jméno :-D Rejpat? Já? Nikdy :-D :-D A co to téma, už víš?
IN: Koukni na to přes víkend na netu :-)

A téma televizní pořady je na světě, ale to je mimo mísu téhle stránky, ale pobavili jsme se :-)

12

Viděl bych to na:

-pokec

A do toho rovnou udělat vlákno

-volná drbárna  (pokec o všem - třeba o tom jak Xena  komolý nicky atp.)

A další vlákna dle uživatelů, kdo co založí

13

Biholku: Jak jako nicky, snad tvůj nick nebo víš něco co já ne? :-D :-D Okamžitě to řekni!!!

A jinak perfektní, takhle nějak jsem to myslela úplně stejně. Dík, za čtení myšlenek :-) Jak to děláš? Jsi převlečená ženská? :-D :-D

14

chtelo by to neco jako pokec ale at se to pak nezvrhne v chat tongue

15

To je narážka na ty naše frky s Biholkou a spol.? :-D Ale ono je to někdy těžký nekomentovat a tak to připadá jako chat, tak se sklidíme do SZ a já se budu zříkat komentářů určitých nicků, ale nebude tady sranda taková :-D A jsou tu tací chytlavý :-(

16

A co,  tak jedno vlákno bude fungovat jako skorochat,  co je na tom špatného když  je s kým  a o čem pokecat?

17

Nene né všechno pište do tématu pelmel tlachy

18 Naposledy upravil: Xena (19.2.2016 16:33:17)

Oki :-) pelmel tlachy a všichni hned budou vědět, že se tam zrovna tlachá o všem a o ničem :-)

19

HMMM , sakra sakra!!!! Počkejme do  srazu ten by to mohl posunout  do jiné dimenze. Třeba uzavřené nebo i otevřené téma jen pro zúčastněné srazu, čtvrtků v ateliéru + aktivní uživatelé formátu:

- BIHOLKU.
- Davidt
- IN
- Ange
- nadrženy
- tlapik

a případně další

No a taky CUDNOST.CZ bez té to nejde.

20 Naposledy upravil: Xena (19.2.2016 17:17:01)

A proč tam nejsu já? Fajn, se mnou se nepočítá? Tak já už nepočítám s tebou

21

Ted jsem chtěl napsat

davue007: počkej až si Xena všimne že není na tvém seznamu

Ozvala  se dřív  :-D

22 Naposledy upravil: Xena (19.2.2016 17:24:01)

Já to sleduju neboj, ty se mnou počítáš že jo :-D Hm, asi má ze mě strach :-)davue007

23

Nechci být za úplného suchara, ale vraťte se prosím k tématu - nové rubriky diskusí.

U tlachů myslete trochu na to, že to tu čteme všichni a že historie zůstává zachována. Mělo by to být aspoň trochu zajímavé a přínosné pro všechny a ne jen pokec mezi dvěma lidmi, do kterého ostatní nemají v tu chvíli čím přispět.

S chatem si to prosím nepleťte, ten už tu na zkoušku byl a jaksi se neujal.

24

Vracím se k tématu.

rubrika
trapasy s nošením CB,
úsměvné historky a zážitky,
napsali v tisku,
nošení CB a moje povolání
příběhy rozbušky třaskalky

Měl jsem pocit, že XENA je na sraz přihlášená tak jsem to neřešil. Chyba. Nebo že jako že uvažuje že nepřijede.
Řeknu paní ať mě dá párkrát kopřivou než půjdu spát.

25

Mě by ty čtvrtky v ateliéru zajímaly, takže by mohla vzniknout tato rubrika. Jde o to, zda to sem někdo napíše, co se tam dělo, o čem jste kecali atd. My mimo pražští můžeme jen tiše závidět :-( Jenže tu komunikuje pouze pár lidí a to vlastně někdy jen mezi sebou, že se nechali unést, prostě zapomněli, že to není chat :-)