26

Re: nová rubrika?

Dobře, až vyrazíme příště v nějaký čtvrtek do ateliéru, podám pak veřejné hlášení smile Na to tady snad ani není potřeba rubrika.

27 Naposledy upravil: TOWer (20.2.2016 02:59:57)

Sice tohle téma už tu je, tuším v poradně, ale co "Recenze uživatelů" jako samostatná rubrika. Myslím, že hlavně pro nováčky by to mohlo být dost přínosné. Sice se také považuji za nováčka, o cudnosti/zamykání jsem se začal zajímat tuším v listopadu 2015 a protože mám rád všechny dostupné info, než se pro něco rozhodnu, poctivě jsem prošel celé! forum..o pauzách na kafe a cigárko (na WC :-) ) mně to trvalo asi 2 měsíce :-) ..a když jsem posbíral všechny relevantní informace, tak mi přítelkyně stejně koupila k vánocům klícku, která se jí prostě jen líbila..ala Alcatraz, ale ze sexshopu.. Plast k nám domů prostě nesmí :-)

Ale zpět k rubrice.. Prostě mám rád ve všem systém a pořádek :-), takže každé téma v rubrice "Recenze uživatelů" by muselo mít jasný nadpis - název, obrázek/y (přímo v tématu, né odkaz) a stručný popis(např. délka, váha..). Proto si říkám, jestli by témata neměl zakládat jen admin/Vojta. Ostatní by pak vkládali zkušenosti/názory. Zase abychom ho moc neotravovali.. Možná nějaké hodnocení/známkování produktu, pokud by to sem bylo možné dopsat - aby se zobrazovalo za jménem tématu.

Rubrika by mohla být ještě rozdělena na klícky/pásy a ostatní..nebo podobně jako to má Vojta na stránkách - klícky / elektro / cbt / pouta .. atd. Pokud by admin povolil ostatním zakládat témata, měl by mít právo vždy ten první editovat/upravit, aby to případně mělo nějakou úroveň..

Budu rád, pokud budete připomínkovat mé návrhy, např. rubrika "pokec" může být fajn, ale když si vzpomenu, jáké důležité informace jsem načerpal já ve zdánlivě nesouvisejících tématech..

A pak možná ještě rubrika "Samozamykání" nebo jak to lépe nazvat.."když chybí keyholder?" smile Tam by mohlo být vždy na topu "tipy" a pod by si mohli ti, kteří zatím neměli to štěstí na partery, založit svoje téma, kde by je ostatní mohli hecovat, podporovat, provokovat :-) a aspoň by měli nějakou zpětnou vazbu..

No, jen nápady..jak jsem psal výše, budu rád za názory, zda myslíte, že něco z toho má smysl..

28

A možná ještě jak psal Davue007 - trapasy s nošením CB, úsměvné historky a zážitky - to bych spojil do jedné rubriky "Trapasy/úsměvné historky" - tuším, že v úterý zvonek, hezká mladá pošťačka, a já v teplákách se zamknutým ala alcatrazem, který prostě je dóóóst vidět, jsem musel jít přes dvůr k plotu... Takhle asi těkají oči chlapům, kteří se nedokážou ovládnout, mezi vnadným výstřihem a očima protějšku, jak ona se snažila koukat do očí mně, ale na milisekndy sklopila zrak "dolů"..no, vlastně jsem se celkem bavil..asi si myslela, jak musím být "dole vybavený" :-)

Takže pro tuhle rubriku jsem také :-)

29

Takže asi pokec

A každý si tam udělá vlákno dle své potřeby

Já si udělám "skorochat"
davue007 si udělá "trapasy, historky" tam samozřejmě taky rád přidám,  když jsem měl včera strach,  že to praskne při naprosto vážně situaci.

atd atd atd

;-)

30 Naposledy upravil: davue007 (20.2.2016 14:09:45)

Možná by bylo fajn,kdyby některá fóra ,témata teda skoro  všechna měla svého moderátora. Nevím jestli toto tento program  umožňuje. Na jiných to funguje.

Všemu vládne pan majitel p.V nedávám to na jeho zvážení.

31

To ne, další moderátoři nebudou.

Tak jsem fórum trochu rozšířil o 3 nové rubriky. Posuďte sami na hlavní stránce. Snad jsem to trefil tak nějak pro vás všechny a moc se to nepřekrývá.

Když najdete téma, které by chtělo přesunout, pošlete mi prosím soukromou zprávu s odkazem.

Díky a všem tady přeju ještě příjemnější zábavu ;-)

32

Super, moc chválím povedlo se :-)

33

Děkuju moc. Přesunul jsem do nových rubrik pár témat z poslední doby, na ty starší mě prosím upozorňujte do SZ, co by ještě stálo za přesunutí.

34

jojo, já bych to nechal, ono se to rychle zaplní samo :-)