1

Téma: Jak jsem myslel, že bude prozrazeno

Včera jsme byli s mojí Láskou na kafi u ní v práci. byla tam kolegyně co byla v práci a ještě jedna co měla volno. Nechtělo se jí být doma, zrovna se rozchází s přítelem, ale jí to nijak moc netrápí, je to z její iniciativy. Tak nějak se, ale potřebovala vykecat a tak se ptá mojí Lásky:
"Prosím tě, dává ti nějak najevo, že tě má rád? Kdy ti něco koupil, třeba kytku?"
"Pořád mi dává najevo, že mě miluje, pořád mi něco kupuje a kolikrát vstanu po noční a v obýváku na stole je kytice růží, jen tak." řekla moje Láska
"To já nedostala kytku ani k narozeninám, to bych taky někdy chtěla, ale za celou dobu co jsme byli spolu tak nic" řekla ta kolegyně a moje Láska se nadechla a otevřela pusu jako by něco chtěla říct, ale pak se na mě podívala a spokla to, nakonec jen řekla:
"U nás to tak je normální" a dala mi pusu na tvář.

No řeknu Vám, myslel jsem že se nechá unést a řekne něco ve smyslu:
-co je zamčený tak je pozorný.

:-D :-D

No nestalo se tak.
Ne že by mi to vadilo, naopak bych byl možná i rád, kdyby se Láska chlubila tím jak mě ovládá, jakou a čím má nade mnou tu moc, ale jelikož ten jejich podnik znám moc dobře i tu kolegyni, tak zrovna před touhle by se chlubit nemusela.

2

Re: Jak jsem myslel, že bude prozrazeno

Tyhle stavy taky znám. Je to o nervy :-) ale jak píšeš ve vedlejším vlákně- stejně to rozkecá :-))))

3

Re: Jak jsem myslel, že bude prozrazeno

A tak já čekám kdy to praskne a i se těším, jen to nesmí být taková ....... jako je ta o které jsem psal