1

Téma: to nevymyslíš

Cudnost

Mám byt po babičce v opraveném cihláku, slušnou práci. Celkem si nemám na co stěžovat. Jen ty holky, mám sice nějaké kamarádky, ale nějak se mi nedaří najít si životní partnerku. A protože dnes moc příležitostí není hledám na internetu. Nedávno jsem našel jeden inzerát, který mě zaujal. Dívka hledala muže, který má doma pás cudnosti a nemá nikoho kdo by jej v něm zamknul. Po chvilce váhání jsem na něj odepsal.
V odpověď jsem ani nedoufal. Málokdy se mi stane, že mi někdo odpoví, a jen zcela výjimečně, že se i setkáme. Tentokrát se tak ale nestalo. Byl jsem tím trochu zaskočen.
Napsala mi nějaké podrobnosti o sobě a chtěla se domluvit na setkání. Nebyl jsem proti a tak jsme se ještě ten den domluvili na setkání. Měl jsem jí čekat druhý den před nádražím.

V úterý , deset minut před pátou jsem stepoval s kytkou v ruce před nádražím. Krátce před pátou k nám přijíždí vlaky ze tří stran. A tím, že jsem čekal před nádražím, jsem nevěděl, z kterého směru přijela a zda vůbec přijela vlakem. To byla jedna z jejích podmínek, že nebudu zjišťovat nic o ní. Mně to zase tolik nevadilo, aspoň zatím. Chvilku po páté ke mně přistoupila drobná blondýna. Šli jsme nedaleko nádraží do malé pizzerie. Tam jsme si dali každý kousek a povídali jsme si. Já jsem sebou měl i svůj pás cudnosti. Je doma dělaný , velmi podobný cb 3000 a tak jej chtěla vidět. Taky chtěla koupit svůj zámek. Pás jsem neměl na sobě, jen v tašce, byla trochu překvapená, když na požádání, jsem jej vytáhl a dal na stůl. Ale rychle se vzpamatovala a dobře si jej prohlédla. Ptala se mě na spoustu věcí, hlavně na to, jak dlouho jsem jej na sobě měl v kuse a zda se z něj nedá dostat bez klíče a poškození cb.

Po dvou a půl hodinách jsme se rozešli, nechtěla, abych ji doprovodil k nádraží. Vydal jsem se tedy domů. Nešel jsem přímo,ale vzal jsem to oklikou kolem řeky. Domů jsem přišel až hodně v noci. Byl jsem plný nových dojmů a pocitů. Nevěděl jsem, co si o ní myslet. Byla mi velmi sympatická. V podstatě jsem se rozhodl, že se od ní nechám zamknout.
Naštěstí se tak rozhodla i ona. Napsala mi ve středu ráno, že pokud budu chtít tak mě uzamkne. Napsala i podmínky mého uzamčení. Když jsem je četl, okamžitě se mi postavil, ale měl jsem z toho trochu i strach. jenže bylo rozhodnuto. Navíc jsem při testování pásu byl uzamčen na zhruba stejnou dobu, ale to jsem se mohl odemknout, pokud by to bylo potřeba. Tentokrát bych jej musel poškodit. Abych usnul a mohl si to vše promyslet, sedl jsem k PC a udělal se nad obrázky a představami toho co mě čeká a nemine.
Měl jsem být v sobotu uzamčen a to do další soboty. To mě odemkne a dovolí mi orgasmus. Kolik jich bude a jak to bude probíhat je jen na ní, při tom nepřekročí dané hranice. V sobotu večer než odejde mě opět uzamkne. A takto budu uzamčen celkem třikrát. Takže na následující tři týdny jsem měl o zábavu postaráno. Alespoň co se v sexu týče.

Tak jako tak jsem se soboty nemohl dočkat. Stál mi skoro furt. Stačilo jen pomyslet a už se stavěl, abych to nějak nepřeháněl, dělal jsem si dobře jen jednou denně.

V sobotu ráno, jsem nebyl schopen nic dělat, nemohl jsem se na nic soustředit, nic mě nebavilo. Zůstal jsem tedy déle ležet, pak jsem zběžně uklidil a vyrazil na procházku. V pět jsem opět stál před nádražím a čekal na ni. Než jsem vyrazil, ještě jsem se jednou udělal a nasadil si pás. Zatím jsem jej uzamkl svým zámkem. Tak to bylo v instrukcích.
Chvilku po páté se objevila. Dnes byla velmi pěkně oblečená. Měla vypasovaný bílý kabát k tomu kozačky. Moc se mi líbila jak byla oblečená. Hned bych jí padl k nohám, ale možná to bylo tím pásem co jsem měl. Po uvítání, mi řekla, že bohužel nemá moc času a tak jsme šli za nádraží, kde jsou takové polozřícené a opuštěné stavby. Omluvila se mi, že si to představovala jinak, a pokud chci mužem to o týden odložit. Nechtěl jsem ,tak mě nechala svléknout kalhoty. Zkontrolovala zda je pás dobře nasazen a přehodila zámky. Jemně mě přes něj pohladila. „Škoda, že to dnes nevyšlo, příští sobotu to bude lepší. Slibuju, natáhla mi kalhoty, já si je zapnul a rozloučili jsme se. Vydal jsem se loudavě domů.
Cestou jsem přemýšlel o tom co se všechno může stát, ostatně o tom jsem přemýšlel celý tento týden. Jenže teď už to bylo. Nedalo se s tím nic dělat. Jen vydržet, nejhorší bylo, že mi stačilo jen na ni pomyslet a už mi začínal tuhnout, naštěstí byl pás udělán na míru a tak se to dalo vydržet.
Ten týden jsem přežil celkem obstojně, jak už jsem psal, byl jsem v něm už takto uzamčený a tak jsem věděl, co mě asi tak čeká. První dva dny byly nepříjemné, než jsem si na něj trochu zvyknul. Pak už se to dalo, byly zde problémy s ranní erekcí a s hygienou, ale s tím vším jsem počítal, je pravda, že jsem se hodně hlídal, abych se náhodou na netu nedostal na nějaké erotické stránky a vyhýbal jsem se myšlenkám na sex, to už mi ovšem tak dobře nešlo. Obzvlášť pak v pátek a sobotu. V sobotu, už jsem se strašlivě těšil, až budu volný a vystříkám se. Moc mi nechybělo a byl bych pro orgasmus lezl po zdi.

Konečně jsem mohl vyrazit k nádraží. Přišel jsem tam tentokrát na pátou, jak si přála a bez kytky, nechtěla být nápadná. Dnes byla ve volné sportovní bundě a kalhotách, na nohou měla kožené botasky.
Přivítali jsme se a vydali se domů. Neptala se mě ,jak jsem prožil týden, neboť jsem jí psal hlášení. Takže jsem referoval jen o včerejšku a sobotním dopoledni. Měla radost z toho jak jsem nadržený, a trochu mě usadila, tím, že to lezení po zdech budu potřebovat. Z toho jsem až takovou radost neměl. Ale i tak jsem se na to těšil.
Než jsme se nadáli, byli jsme u mě doma. Od teď jsem jí musel nekompromisně oslovovat paní a dodržovat další pravidla, která jsme si dohodli. Základem všeho byla poslušnost a plnění jejích přání, taky tam bylo něco o chování v určitých situacích a oslovení.

Takže po příchodu domů jsem se musel svléci a nahý ji uvítat pozdravem „Dobrý den paní klíčnice.“ Hluboce se uklonit a pak pokleknout a políbit její boty. Pak už byla pánem nebo spíš paní situace ona.
Nechala mě padnout na čtyři a sedla si mi na záda. Z boku jak do dámského sedla. Chytla se mě za vlasy a nechala se odvést do kuchyně. I když je to starý dům, vevnitř je řešen moderně, a tak mám velkou prostornou kuchyň spojenou s obývacím pokojem. V pokoji je i silný sloup sloužící jako závěs na kytky, ty teď ovšem byly na balkóně. Zastavil jsem se před židlí, na kterou si sedla. Já si klekl před ní a směl jí zout boty . Z každé boty jsem musel chvíli dýchat, abych mohl plně vychutnat jejich vůni. Musím říci, že se mi to velmi líbilo a penis se mi pás snažil roztrhnout. Po botách jsem ji ústy zul ponožky a ty strčil do bot, s tím se spojilo i líbání a lízání jejích chodidel. Když jsem byl hotový s botama, směl jsem ji svléci. Zůstala jen v podprsence a kalhotkách. Pak přišla řada na mě. Nechala si ukázat mé hračky, byly už nachystané v ložnici na posteli. Vybrala si pouta a spoutala mi ruce za zády. Ty doplnila obojkem a pouty na nohách. Ty spojila k sobě řetízkem, abych mohl dělat drobné krůčky a ten pak ještě s pouty na rukou. Takto mě odvedla do koupelny kde mi sundala pás. Šlo to těžko, ale šlo. Hned mi jej trochu promnula a dobře umyla. Málem jsem se udělal, věděl jsem, že se nesmím udělat bez jejího svolení, na druhé straně jsem po ničem jiném netoužil, přesto jsem ji poprosil aby byla opatrná. Sice jsem si za to vysloužil ledovou vodu, ale pindíka to trochu zklidnilo. Ani ona neměla zájem mě hned udělat.
Vrátili jsme se do pokoje. Ona si sedla do křesla a já před ní klekl. Nechala si líbat nohy až do rozkroku. Tam jsem líbal kalhotky a pak přes ně lízal mušličku. Ona si pomohla sundala je. Teď už mému jazyku nebránilo nic v cestě k jejímu poštěváčku a kundičce. Snažil jsem se ji udělat a ona se nechala. Netrvalo nám to moc dlouho než dosáhla svého orgasmu. Já sem měl zatím smůlu. Sice mi stál div nepraskl a kapičky mízy z něj tekli proudem, ale na výstřik jsem si musel ještě chvíli počkat. Po orgasmu se mě párkrát dotkla nohama. Sebrala špičkama prstů kapky mízy a nechala si je olíznout. Bylo mi jasné, že veškeré mé semeno, budu muset spolykat. Když jsem očistil její prsty, odešla do ložnice pro nějaké hračky, vrátila se s bičíkem a důtkami. Odpoutala mé ruce a připoutala mě ohnutého k barové stoličce. Měl jsem tam dvě. Moc se mi do interiéru nehodily, ale k některým účelům se hodili opravdu skvěle. Když už jsem byl připoutaný, dostal jsem i roubík, v podobě jejích ponožek omotaných kolem kuličky klasického roubíku. Dostal jsem každým nástrojem dvacet ran většinou přes zadek. Celkem se to dalo snést. Evidentně byla se mnou spokojená. Rozvázala mě, spoutala opět ruce za zády a nechala mě, abych si lehl na zem. Moc pohodlné s rukama pod sebou to nebylo. Nepřidalo tomu ani to, že se na mě posadila. Sedla si mi kundičkou přímo na nos, škoda, že jsem měl roubík. Když se uvelebila dotkla se mého penisu. Jen tak zlehka přesto jsem se celý zachvěl. Naklonila se více dopředu a chopila se mých varlat. Začala mi je jemně masírovat, ale dávala pozor, abych se neudělal. K tomu měla po ruce i bičík, jímž mě dost bolestivě švihala různě po těle. Několikrát mě přivedla téměř k vrcholu, byl jsem z toho nešťastný. Ona si však jen dál se mnou hrála. Zvedla se ze mě, jen proto, aby mi vyndala roubík, dala mi pod hlavu polštář a podala si skleničku. Když dosedla dostal jsem rozkaz lízat. A pokračovala v tomto strašném mučení. Teď už rány bičíkem dopadaly i na mé pohlaví. Ale nevím, zda to bylo oddalovací, nebo ne. Ostatně sama poznala, že musí být velmi opatrná, pokud se nemám udělat. To ona nechtěla, protože pro mě měla nachystané malé překvapení. Proto si už mého pindíka skoro nevšímala, a jen mě přes něj občas pleskla, abych byl napnutý.

Ani tentokrát ji to netrvalo nijak dlouho, asi díky myšlenkám na to co mělo přijít. Když se udělala, pohrála si se mnou. Skoro se mi dělaly mžitky před očima, ale ne dost na to, abych se udělal. V tom nejlepším se zvedla otočila se na mě a poručila, pokud se chci udělat, abych otevřel co nejvíc pusu. Poslech jsem ji. V ten moment bych pro orgasmus i vražil. Naštěstí to po mě nechtěla, dosedla pičkou na má dokořán otevřená ústa a začala močit. Já to sotva stačil polykat. Naštěstí měla rozum a nechtěla mě utopit. Tak to pouštěla po troškách. Když byla prázdná, tak jsem ji ještě musel olízat. Pochválila mě, pohladila po hlavě a sedla si mi na hrudník. Vzala skleničku a začala mi hladit varlata. To mi bylo moc příjemné. Myslím, že by mě tak i dokázala udělat, když by měla dost trpělivosti, to ona ale neměla. Proto se posunula tak, že mi dosedla pičkou na nos. Musel jsem tedy dýchat pusou a tou to moc dobře taky nešlo. Ale konečně se dotkla mého penisu a udělala jeden pomalý a dlouhý tah dolů a nahoru. Pak druhý a hlasitě to počítala. Dostal jsem se k sedmičce než jsem začal stříkat. V ten moment mě úplně zadusila a já stříkal a stříkal. Nic jiného pro mě nebylo. Chvíli jsem to rozdýchával, zatím ona našla trychtýř a ten mi vrazila do pusy a do něj vlila mé sperma ze skleničky. V té chvíli mi to bylo jedno. Nechala mě tam ještě ležet, než mi rozpojila pouta a poslala do koupelny se umýt. Vrátil jsem se, se stále napůl ztopořeným penisem. Smála se tomu „V tomto stavu na něj ale klec nenasadíme, s tím budem muset ještě něco udělat, ale bude tě to bolet.“ Nechala mě abych se postavil k sloupu. Dole u země jsou v bocích očka, k těm připnula pouta na nohou. Ruce mi spojila za zády, za sloupem. Taky na obojek je ve správné výšce očko, tak jej využila. Dostal sem klapky na oči a přes nos mi přivázala svoji botu. Pohlaví pevně podvázala a začal mě honit. Jak byla před tím opatrná teď byla naopak brutální. Honila mě tvrdě a rychle. Ale ne až k orgasmu, tak lehké jsem to mít neměl. Po minutě zběsilého honění toho nechala. A dala si pauzu. Nechala mě tam stát asi pět minut. Protože pindíka jsem měl velmi pevně podvázaného, stál taky. Ona seděla v křesle a něco si vyřizovala mobilem, pak se mě na pár věcí ptala a něco hledala v koupelně. Co to jsem poznal, když se vrátila ke mně. Rozvázala mi pohlaví a začala mi na varlata, pindíka i jinde po těle připínat kolíčky. Nevím kolik jich na mě nasázela, ale měl jsem je na pohlaví, na bradavkách, na uších, na stehnech a rukách, na zadku, kde se dalo. Obával jsem se, že je začne srážet bičíkem, nestalo se tak, vzala si na to jemné důtky. Nevím zda jsem na tom byl s důtkami lépe. Jemně mi bičovala celé tělo dokud kolíčky neupadaly. Naštěstí je mám dost opotřebované, aby netiskly příliš silně. Když ležely kolíčky na zemi, začala mě honit, opět mě moc nešetřila, ale neudělala mě. Včas přestala a zopakovala hru s kolíčky. Obával jsem se, že využije přísloví do třetice všeho dobrého a zlého,ale nestalo se tak. Když odpadl poslední kolíček přinesla si přede mě židli, na níž se posadila. Přes pindíka mi natáhla svou ponožku a začala mě honit a při tom mi masírovala kulky, nebyla zrovna dvakrát jemná, ale to mi nevadilo. Poměrně brzy jsem se udělal. Ponožku nechala tam kde byla a odvázala mě. Nejprve nohy, pak krk, nakonec ruce a botu s klapkami z obličeje. Až když jsem byl volný přišla řada na ponožku. Musel jsem si před ní kleknout a poprosit o své semeno. Ona mi podržela obrácenou ponožku ve vzduchu a já ji musel cucat, dokud se jí nezdálo že je čistá. Tentokrát, už mi penis nezůstal ztopořený a klesnul. Jenže jeho trápení konec být neměl. Dostal sice na chvilku pauzu, ležel jsem při tom na zemi, na obličeji jsem měl její nohy a ona seděla v křesle. Pak si přesedla na chvíli na mě a nechala se lízat, tentokrát ne až k orgasmu. Ale chtělo se jí zase čůrat, tak jsem si musel lehnout do vany. Ona si stoupla nade mně a trefovala se do otevřené pusy. Moc jí to nešlo, ale část se mi do úst dostala. Osprchoval jsem se a ona už byla skoro oblečená. Jen kalhotky držela v ruce. Nechala mě před sebe kleknout. A poručila mi, abych se udělal na ty kalhotky. Nedávala mi nijaké limity. Prostě mě nechala ať jedu podle sebe. Chvilku to trvalo, ale udělal jsem se. Kalhotky mi podržela před pusou, aby se mi pohodlněji lízalo. Schovala je do tašky a nechala se odvést ke dveřím. Abych ji mohl obout, musel jsem se vrátit pro boty. Obul jsem jí, ona vytáhla z kapsy klícku nasadila mi ji a odešla.
Usmál jsem se tomu, já bych na ni úplně zapomněl. Vrátil jsem se do pokoje a dal se do uklízení. Ani jsem neměl hlad, abych si vzal něco k jídlu a šel jsem spát. V noci mě vzbudila ranní erekce a nechtěla ustoupit, to ještě doznívaly včerejší zážitky.

Druhý týden mého zamčení probíhal celkem normálně. Respektive probíhal by,kdyby nebylo jí. Minulý týden měla strašně práce a vyřizování. Taky si nebyla jistá co vše snesu. Teď začala vystrkovat růžky. Začala mi psát maily, jak se na mě teší, až mi v sobotu zmaluje zadek a jak se při vzpomínkách několikrát udělala. Mluvili jsme spolu i přes ICQ. Těžko jsem se pak mohl vyhnout tomu, abych při podobných hovorech na sex nemyslel. Obvzlášť při jednom ve čtvrtek odpoledne. To mi psala, jak strašně by chtěla chlapa. Já jí napsal ať přijede, že jsem kus chlapa. A ona, že tedy jo. Pak se odhlásila. Trochu jsem pozbyl sebejistoty z elektronické komunikace. Říkal sem si, „Přece nepojede sem, aby mě odemkla. jsme přece domluvení až na sobotu, na druhou stranu proč ne, ona byla pěkná a stála by za hřích.“
A ona opravdu přijela. Vešla dovnitř a odmítla pozdrav, že dnes nebude paní klíčnice. Dnes je mi rovna. Navrhl jsem tedy večeři ve městě. Nechtěla. Místo toho vytáhla pizzu, kterou koupila cestou. A začala mě líbat. Pindík se mi hned probral a začal s klíckou lomcovat, chtěl ven. Já jsem zatím mlčel, líbal ji a hladil, po hlavě po jejích vlasech a i níž sem zajel. Po dlouhém polibku jsem ji zul, bez líbání a pomohl z kabátu. Šla rovnou do ložnice a já nadrženě za ní. Líbali jsme se a při tom svlékali, ona nahá ulehla na postel a já jen s pásem cudnosti k ní a začal jí hladit a pak i lízat. Nemluvila mi do toho, a tak jsem dělal různé pauzy, kdy jsem se věnoval jiným částem jejího krásného těla a snažil jsem se jí naznačit, že tu mám skvělou hračku. Po té co jsem jí zlíbal nohy i prsa, jsem se opět vrátil ke kundičce a tentokrát, už mě nenechala odcestovat a udělala se. Po orgasmu si dala rychlou sprchu a mě nechala, abych ohřál pizzu. U jídla jsme pokračovali v netovém rozhovoru. Především šlo o to, že by chtěla chlapa s penisem, ale ať nemám strach, že to po jídle vyřešíme. Pizzu jsme snědli, uklidili nádobí a zase se vrátili do ložnice. Tam ona sáhla do tašky a vytáhla latexové kalhotky, ty mi podala, abych si je oblékl. Až když jsem je měl v ruce, všiml jsem si, že tam je přidělaný umělý penis. Trochu zklamaně jsem si je oblékal a jí jsem řekl, že tu má jednoho živého tak nač umělého. Její odpověď mě usadila a už jsem ani nemukl. „Protože tenhle vydrží daleko víc a ten tvůj je zamčenej a klíče tu nemám, jasně jsme se domluvili, že odemykat budem až v sobotu, a jestli budeš zlobit tak ti to posunu na pondělí.“

Zklamaný jsem ale dlouho nevydržel, nejprve lehká předehra v oboustranném orálu a pak už jsme na to vlítli. Nejprve klasiku zlehounka na misionáře, jenže ten dlouho nevydržel, brzo jsme přešli k dalším polohám a vyzkoušeli jich snad sto. Byli jsme v ložnici skoro hodinu, a za celou tu dobu se neudělala. Když jsem se jí na to ptal, pošeptala mi do ouška, že ve vnitř není moc vzrušivá, že jen daleko víc na povrchu, tak jsem ji při jedné vhodné poloze pomohl prstíkem. Padli jsme oba vysílením, ovšem já jí musel ještě trochu uklidnit svým jazykem v rozkroku a pak očistit i kalhotky s penisem. Když jsem se k ní vrátil už spala. Lehl jsem si tedy vedle ní a snažil se ji napodobit. Moc mi to nešlo, dlouho jsem nemohl usnout, nebyl jsem jak ona sexuálně vysílen. Nakonec jsem přeci jen usnul. Ráno mě vzbudil budík a to už tam nebyla. Vůbec nevím v kolik odešla, jen v kuchyni na stole zůstal list papíru a pod nim kalhotky. Na papíru mi psala, že mi uděluje rozkaz po dobu co budu uzamčen, každý den ráno a večer před kalhotky pokleknout a políbit je. Jinak je mám mít u polštáře. Ona se bude starat o to, abych měl stále čerstvé a voňavé.

Teď už zbývalo jen přežít pátek a sobotní dopoledne. Jasně že jsem nemyslel na nic jiného než na sex. Ale přežil jsem to, i když jsem se moc nevyspal. Naštěstí jsem s tím počítal a tak jsem si v sobotu poležel. Ona přišla kolem třetí. Ve čtvrtek si vzala můj rezervní klíč. Byl pro ni nachystaný. Já ale už od půl třetí na ni musel nahý čekat v předsíni. Po uvítacím obřadu, jsem ji pomohl zout a odložit kabát, pak až jsem ji odnesl do pokoje, kde už byly nachystané hračky. Ona z kabelky vytáhla klíč a položila jej doprostřed stolu. Prvně si jej musíš zasloužit prohlásila a rozkročila se. poklekl jsem před ní a přisál se k její kundičce, začal jsem ji lízat a ona začala močit, zarazila mě tím, naštěstí ne natolik, abych se začal topit nebo ucukl a něco vybryndal. Dostal jsem pochvalu a ještě se nechala chvíli lízat. Pak mě nahnala k lavici. Nevím už kde jsem ji sehnal, ale je akorát široká, dlouhá i vysoká. Na ni jsem si lehl a byl jsem připoután. Ona se postavila nade mne. V ruce držela malou lahvičku, nebo spíše odměrku. „Tento kalíšek si dobře prohlédni zvláště pak tuto rysku. Pokud chceš dneska odemknout, pak musíš tento kalíšek naplnit.“ Dneska byla samé překvapení, ale nic jiného než souhlasit jsem stejně nemohl. Ona se usmála a uklidnila mě tím ,že mi s tím pomůže. Pak se otočila a posadila se mi na obličej. Trochu se zavrtěla a naklonila se ke klícce, kterou otevřela. Sundala mi ji a odešla do koupelny. Vrátila se s žínkou a omyla mi penis. Málem mě při tom udělala. Stejně jak minule. Ale dnes by to nebyl jen trest za nedovolený výstřik, ale sperma by mi pak chybělo v kalíšku. A ten kalíšek se mi zdál obrovský. Ve skutečnosti měl k rysce 25 mililitrů. Nechala mě abych se trochu uklidnil, a odešla do koupelny, aby odložila žínku. Vrátila se ke mně s tenkým provázkem, tím mi velmi pevně podvázala pohlaví. Na hlavu mi nasadila svoje silonky, které jsem z ní před několika málo minutami sundal. Ty pak omotala kolem hlavy, tak, že tvořily klapky i roubík, navíc můj nos naplňovala vůně jejích nohou. Slyšel jsem jak něco hledá. Přehrabovala se v hračkách až našla. Přísavky. Dala mi je na bradavky a jemně mě dráždila jazykem. Lízala mi hruď, krk slabiny a i varlata. Jen penisu se vyhýbala. Tedy alespoň jazykem. Jinak na něj nezapomínala, pravidelně se mu věnovaly bičíkem. Dvě rány na žalud, dvě rány na tělo penisu a po ráně na každé varle. Toto opakovala s železnou pravidelností, až jsem se lekl, jestli nemá nataženého budíka. Takto mě celkem dlouho trápila, než se rozhodla, že to stačí. Rozvázala mi pohlaví a rychle několika tahy mě vystříkala do připravené skleničky. Její obsah pak přelila do odměrky, ale neukázala mi ji a ani mi neřekla kolik toho ještě chybí. Nechala mě přivázaného a začala mě jemně bít důtkami. A to i přes poloztuhlého pindíka a varlata. To se mi moc nelíbilo, cukal jsem sebou. Tak toho nechala a z hromady věcí vytáhla něco, na co už jsem zapomněl, že tam mám. Slyšel jsem nějaké chrastění, kovu a dřeva, ale nedokázal jsem to identifikovat. To zkoumala, jak se to má používat. Když na to přišla přistoupila ke mně. Obratně chytla varlata a vsunula je mezi dvě tyčky, ty pak přitáhla k sobě. A mě došlo že našla lis na penis a varlata. Pindík na to pomalu začínal reagovat. A když začala přitahovat průhlednou desku k varlatům plně se nalil krví. Teď už zbývalo jen přitáhnout třetí tyčku k těm dvěma. V té byl prostrčen pindík a vše dotáhnout. Pomalu dotáhla varlata a pindík tak, že už jí to více nešlo. Zatím mi to bylo velmi příjemné rovnalo se to velmi pevnému utažení. Ale ještě nebyla dotažená deska, která tlačila na varlata. Chvíli přemýšlela, jak to utahování obzvláštnit a hlavně do toho zapojit mě. Bloumala po pokoji a v hračkách našla kostku obyčejnou hrací kostku. Přisedla ke mně a přednesla mi svůj plán. Ona hodí kostkou a podle toho co padne utáhne za každý bod půl otočky. Pak hod opakuje. Na konci pak budu odměněn podle toho kolik hodů vydržím. Dnes má pro mě nachystaný výprask. Tak za každý hod mi z něj odečte deset ran. Souhlasil jsem. Ona nastavila desku do výchozí pozice. To znamenalo, že jsem ji lehce cítil. A hodila šestku. Hrál jsem dál. Padla jí čtyřka. Pak dvojka, pětka, čtyřka, pětka. Za celou tu dobu ji nepadla ani jedna jednička a když už jsem si říkal dost, dál nejdu, nedalo mi to a nechal se ukecat na sto ušetřených ran a dostal jsem šestku. Musel jsem to vydržet, ostatně neměl jsem se nechat ukecat. Opravdu mě to bolelo. Ona si zatím varlat přestala všímat a věnovala se mému žaludu. Jemně jej prsty masírovala, pak si vzala pírko a lechtala mě na něm. Taky se věnovala mým bradavkám, celých pět minut mě nechala tak utažená varlata. Jenže pak vzala opět kostku do ruky. Naštěstí mi ty hody nepočítala. Jen pootočila o patřičný počet a minutu nechala, pak znova. Myslel jsem, že zešílím, když jí jako první padla jednička. Ale i to mi ulevilo. Pak už to bylo jen lepší a lepší. Než mi povolila penis, nachystala pod něj kelímek. Jak jej povolila, vyhrnulo se z něj velké množství mízy. Zkušeně jej odklepla do kalíšku. Sundala lis se slovy „Tato hračka se mi hodně líbí“ a jemně mě vedla přímo k vrcholu. Nijak se nezdržovala a udělala mě. Semeno šlo opět do odměrky. A já byl konečně odvázán. Ne však na dlouho. Dostal jsem rozporku na nohy. Ruce mi spoutala za zády a vytáhla do vzduchu pomocí háku ve stropě. Provaz pak upevnila u sloupu. Já byl rozkročený a v hlubokém předklonu. Navíc jsem se nemohl moc hnout. Rozporka se dala přidělat k podlaze a toho taky využila. Ideální pozice pro výprask nebo anální hrátky. Mě čekal výprask, naštěstí o třetinu snížený. To bylo dvěstě ran jak mi oznámila. Mé svázání před výpraskem ale doplnila, opět o podvázání pohlaví a na varlata zavěsila půlkilové závaží. Pak si nachystala bicí pomůcky. Něco našla tady a něco si přivezla. Vše položila na zem přede mně. Ležela tu kožená a latexová rukavice, široký střední a úzký pásek, dřevěná plácačka, kožená plácačka, pingpongová pálka, školní pravítko plastové a dřevěné, její bota, troje důtky, jezdecký bičík, krátký bič a nakonec pedig a dvě různé rákosky. S její rukou celkem dvacet nástrojů. Měl jsem před sebou pěkný výběr. Začala s rukou. Pět ran na jednu půlku, pět ran na druhou půlku. Pak vzala kostku a házela a odpočítávala předměty. Nedávala mi moc prostoru na odpočinek, jen než vybrala další nástroj, vyplatit a znovu. Naštěstí v půlce přestala a odvázala mi ruce, abych se trochu narovnal, to byla jediná pětiminutová pauza, během ní však nezahálela, ale věnovala se mému pindíku. Zručně jej postavila a i vystříkala. Po výstřiku mi opět vytáhla ruce nahoru a pokračovala ve výprasku. Celých dvěstě ran jsem vydržel, naštěstí jak se střídaly nástroje, nebylo to tak hrozné, navíc do toho nedávala veškerou svoji sílu. Nicméně kalíšek stále nebyl plný. Protože si se mnou začala znovu hrát, ale ne až k vrcholu. Jen mi jej postavila. pak mě teprve odvázala. Musel jsem si kleknout a ruce mi byly připoutány ke kotníkům. Obojek pak k podlaze v místě kde byla předtím přichycena rozpěrka.podvázala mi varlata a ty přitáhla ke sloupu takto znehybněného mě začala honit. Tentokrát si chtěla, ale se mnou pohrát. Různě mě trápila, přísavkama na varlatech a bičíkem. devatenáctkrát mě přivedla k vrcholu a nechala vychladnout než mě po dvacáté udělala. Teď jsem byl rád za těch deset hození kostkou při utahování mých varlat. Pomalu mě začala rozvazovat a já se přitom vzpamatovával z posledního orgasmu. Byl jsem rád, že mám možnost pohybu a na její pokyn jsem jí začal líbat nohy. Laskal její prstíky a chodidla svými rty. Pak jsem se začal zvedat a ona neprotestovala. Jen vzala do ruky skleničku s mým dnešním spermatem a zvolna si jím začala polévat nohy. Nedalo se nic dělat a i když jej bylo hodně musely být její nohy čisté. S očistou jsem pokračoval i výš, až do míst kde sperma už nebylo. Dostal jsem se až do jejího klína. Chytla mě za hlavu a jemně mi ji natlačila do svého klína. Lízal jsem jako o život a ona se velmi rychle udělala. Nebýt toho, že jsem byl tak dlouho přivázaný, určitě by těch orgasmů měla dnes mnohem více. Po tomhle se odešla osprchovat, pak jsem se myl já a ona se zatím oblékla. Když jsem se utíral přišla za mnou s klíckou, nasadila mi ji a rozloučili jsme se. Měla velmi naspěch aby stihla vlak.

V noci mi pak napsala, že to bylo moc pěkné a pokud chci tak se v týdnu staví na mě dohlídnout. Napsal jsem jí, že budu moc rád, i když jsem věděl, že je to skoro jako sebevražda, ale přežil jsem to minule, zvládnu to i teď. To jsem ovšem netušil, že se staví už v úterý. Taky mi komplikoval život její dáreček. V sobotu mi tu nechala tašku plnou jejího spodního oblečení. Každý kousek zvlášť v uzavíracím pytlíku. Jak mi slíbila minulý týden, na každý den tu byl kousek, kalhotky, ponožky, silonky, podprsenka. Mohl jsem si vybrat čím začnu. Jinak tomu byl dán pevný řád. Nový kousek prádla jsem si bral vždy večer. Při tom jsem se musel rozloučit s tím starým a přivítat nový kousek. Starý jsem uklidil, nový dal k polštáři, aby mi celou noc mohl vonět pod nosem. Ráno se nic neměnilo. To znamenalo, jen před daný kousek prádla pokleknout a políbit jej. No a pak jsem neměl myslet na sex. K tomu všemu se stavila už v úterý. Tentokrát nepřivezla hotovou večeři. Jen suroviny na ni. Já jsem o tom, že přijede vůbec nevěděl. Zrovna jsem něco hrál na PC, když jsem uslyšel cvaknout zámek. A ona už stála ve dveřích. Hned chtěla abych se svléknul. Odvedla mě do ložnice a tam se nechala vylízat. Po orálu, přišel na řadu připínací penis s latexovými kalhotkami. Opět jsem je měl na sobě já. V posteli jsme řádili docela dlouho, než mi dovolila, abych si prsty pomohl k dosažení jejího orgasmu. Oba vyčerpaní jsme se svalili vedle sebe do peřin a jen se k sobě tiskly. Nevydržela to však moc dlouho a přetočila se klínem k mým ústům a nechala se lehce lízat. Pak prohlásila, že musí na malou, ale nikam se jí nechce. Postavila se tedy vedle postele a mně nechal kleknout před sebe. Doširoka jsem otevřel pusu. Ona přiklekla tak, že jsem se jí dotýkal a vyčůrala se. pak se vrátila do postele a já vedle ní. Ovšem ne nadlouho. Začalo jí strašně kručet v břiše a tak jsme vstali, abychom nachystali večeři. Po jídle jsme si na chvíli pustili TV. Dneska se rozhodla, že u mě přespí. Před spaním si dopřála ještě sexu zakončený orálem. Latexové kalhotky jsem si směl sundat až ráno, když jsem vstával, to tu ale už nebyla. Zadek jsem měl pěkně zapařený, a ne jen zadek. Moc příjemné to nebylo. Nevím zda ještě něco v noci chtěla podniknout, nebo na to uplně zapomněla. Nicméně jsem rychle vstal, udělal rituál s jejím prádlem. To jsem dělal i večer. Pozorovala mě při tom a hladila se na prsou a v rozkroku. Přes den jsem celkem na sex ani nemyslel, docela mě to překvapilo, ale pokaždé, když jsem ji udělal, jako bych udělal i sebe a neměl jsem takovou potřebu se udělat, ale ne že by nebyla žádná. Ranní a večerní uctívání jejího prádla tomu moc nepomáhala.
Naštěstí ve čtvrtek se na mě přijela podívat. Tentokrát jen na skok. Přinesla novou hračku, že prý ji jen zkusí a zase poběží. Byl jsem zvědav co to přinesla. Ani se hned nehrnula do ložnice a nechtěla, abych se svlékl. Jen jsem svlékl ji a ona s tašky vyndala latexový penis s dvouma popruhama. Byl určen k nasazení na bradu. Ona si sedla do křesla a já před ní poklekl. Začal jsem ji lízat, pak mi nasadila na hlavu penis a tím jsem ji šukal a při tom i lízal. To se jí moc líbilo a velmi rychle se udělala. Teď už jsem se musel svléci i já, protože další kolo se konalo v koupelně. Bylo zpestřeno jejím pissem. Třetí kolo se nekonalo. Osprchovala se, zatím co já jsem musel stát v koutě vany, odešla.

Pátek byl kupodivu celkem v pohodě i večer jsem snadno usnul, zato sobota byla horší, ne že bych nemohl vydržet až přijde a pustí mě. Právě naopak. Bál jsem se toho až přijde. Konkrétně toho, že mě pustí a už nikdy neuzamkne. Byl jsem celý den pěkně otrávený. Když jsem s ní o tom chtěl mluvit, odkázala mě na dnešní večer. Navíc mi napsala, že dnes nebude mít mnoho času, že to bude kratší. Co se dalo dělat, ona měla klíče.
Dorazila kolem šesté. Po předpisovém uvítání, jsme šli do pokoje. Tam už byly nachystané hračky. Nenechala se hned udělat jak bylo jejím zvykem, ale tentokrát se věnovala nejdříve mě. Kleknul jsem si a dostal jsem rozporku na nohy. Ta byla upevněna do podlahy. Ruce mi spoutala za zády a kolem hrudi udělala podprsenku. Za tu mě pak zvedla tak abych měl hlavu nad zemí. Na hlavu mi nasadila svoji novou hračku a než se přede mě položila, přivázala mi varlata ke sloupu tak, aby pružily pomocí malého gumicuku, takže jsem se mohl mírně houpat v pase, abych se dostal k její kundičce. Lehla si totiž tak aby penis byl v ní, a zároveň jsem na ni dosáhl jen špičkou jazyka. Pokud jsem jí chtěl udělat, musel jsem se zhoupnout, abych se k ní dostal blíž. To ale nebylo všechno co si na mě vymyslela. Abych se moc neflákala, vzala si do ruky důtky a těma mě švihala přes záda, když se jí zdálo, že lížu pomalu a málo hýbu penisem. Vzala si dlouhé důtky a tak občas nějaký ten pramen zasáhl i varlata. To bylo velmi nepříjemné a tak jsem se snažil to mít co nejdřív za sebou a gumicuk jen hrál. Jenže když se udělala tak mě nerozvázala, jen mi sundala klícku a přizvedla tělo výš. Pode mě položila svoje nohy a těmi sevřela stojícího pindíka. Jestli jsem se chtěl udělat a to jsem chtěl, nezbylo mi než pokračovat v týrání svých varlat. Mě to ovšem netrvalo tak dlouho. Když jsem se vystříkal nechala mě olízat své nožky a pak mě rozvázala. Semeno z podlahy jsem lízat nemusel. Stačilo jej utřít. To byl pro dnešek konec sexu. Než jsem jej utřel, už byla skoro oblečená. Dooblékala se a já tam před ní stál nahý. Tak co bude dál, letělo mi hlavou. A tak jsem se jí na to zeptal. „chtěl by jsi v tom pokračovat?“ na mé přitakání pokračovala „A to i za cenu, že tě teď zase na týden uzamknu“. Opět jsem přitakal. „Ty jsi se do mě zamiloval?“ zeptala se ona, „Zamiloval? To nevím, je mi s tebou dobře, tvá přítomnost mi přináší rozkoš, ale nevím jestli jsem se zamiloval. Navíc o tobě nevím ani jak se jmenuješ.“, „Mám své důvody, proto abys o mě nic nevěděl, nechci aby se na mě vázal, ale pokračovat můžeme. Ale teď budeš mít týden bez pásu, to ovšem neznamená, že si ho můžeš honit jak tě napadne. Právě naopak. K rituálu přidáš to, že si jej pokaždé postavíš a pětkrát přetáhneš nad každým kouskem. Udělat se nesmíš jinak než na mé povolení. Než odešla dala mi tašku s čerstvým prádlem a dvacet ostřejších ran rákoskou. Taky mi udělila jedno povolení k orgasmu. Byl jsem trochu zklamaný z dnešního průběhu, po minulých sobotách to nebylo nic divného, ale důležité bylo, že to dnes neskončilo. Povolení jsem využil až večer před spaním a myslel jsem na to, co bude.
V pondělí jsem dostal povolení k orgasmu. Byli k tomu doplňující podmínky. Musel sem mít pouta s obojkem, klečet zády u sloupu a nohy mít spojeny rozporkou. Při tom mít na hlavě jedny její kalhotky z jejího prádla pod polštář. A k tomu všemu ke sloupu přivázány varlata. Sperma jsem musel chytit do misky a slízat. Ani mi nevadilo, že jsem kvuli tomu musel ze sloupu sundat všechny kytky.
Ve středu se konečně ukázala. I přes pondělní úkol jsem byl pěkně nadrženej, ale měl jsem pocit, že ona na tom není o moc lépe jak já. Málem mě udusila, jak se na mě vrhla, polibek stíhal polibek a my v objetí pomalu se svlékajíce kráčeli do ložnice. Penis se mi postavil, už když jsem slyšel cvaknout klíč v zámku. A teď se na ni tešil, bohužel měl smůlu, ani se jej nedotkla, místo toho si přála ,abych si vzal latexové kalhotky. Co mi zbylo, poslechl jsem. I přesto jsem se udělal. Penis v těsném latexovém obětí. K tomu pevné obětí jejího těla při nesčetných polohách, jenž jsme vystřídali, vedly k mému orgasmu. Latexový penis, ale nezměkl. Tak jsem musel pokračovat dál, dokud se nenechala udělat. Pak teprv měla přijít řada na mě. Ne že by mě tou dobou už nestál, ale podle jejích slov, jsem si příděl na dnešek vybral. Navíc bez dovolení a tak jsem musel být potrestán. Trest měl následující průběh. Dvacet kliků. Při každém kliku, když jsem byl nahoře rána rákoskou přes zadek. Po klicích jsem dělal shyby lehy. Při těch jsem dostával důtkami přes hruď a břicho, vždy když jsem ležel. Konec trestu završilo dvacet dřepů s výskokem a k tomu rány páskem vždy při dopadu. Byl to zvláštní trest. A celkem nepříjemný. Holt bylo to přece jen pro trest a ne pro potěšení. Tedy ne moje, ji se to zřejmě líbilo a tak se nechala orálně uspokojit s pomocí penisu na bradu. A aby noc měla dobrý konec, směl jsem se udělat i já a to tak, že jsem se vystříkal na její prsa a vše uklidil svým jazykem. Před tím jsem však musel líbat její nožky. Byl to do soboty poslední orgasmus. Než mě v sobotu uzamkla, pohrála si se mnou mnohem víc. Časem se ke mně nastěhovala. Řekla mi důvody jaké měla k tomu, abych o ní nic nevěděl a taky proč můj pindík nikdy neochutná její kundičku, proč zůstanu do smrti panicem, přesto že spolu máme tři děti.

2

Re: to nevymyslíš

Zajímavý "pribeh". Předpokládám že bude pokračování, abychom se dozvěděli proč byla tak tajemná? ;-)

3

Ano ano, velmi zajímavé. Ten konec byl takový otevřený, hoříme nedočkavostí na 2.díl.

4

Jedna z najlepších poviedok, ktoré som kedy čítal.