1

Téma: první rande

Šel někdo ze zde přítomných už na první rande s nasazenym pásem cudnosti s tím, že je připravený odejít bez klíčku?
Já ano,  jsou to moc zajímavé pocity.

2

Re: první rande

Jak to rande dopadlo?

3

Odešel jsem bez klíče  :-D

4

Úžasné

5 Naposledy upravil: Xena (23.3.2016 11:44:50)

Měl jsi veliké štěstí a moc ti to přeju. Musely zapůsobit sympatie. No jo, tobě se nedá odolat :-D

6

Len idě o to ,aby sa stým klůčikem vrátila nazpeť.

7 Naposledy upravil: Radi (2.5.2016 09:03:13)

A taky o tom, že PavelCB má nějakou historii. Takže rande bylo první, ale asi ne na slepo. smile. Doufám, že mne něco podobného taky potká.
Jen by mě zajímala jedna otázka: Jak dlouho jsi se neodemkl před odevzáním klíčů?
Osobně jsem od Vánoc bez orgasmu a musím poznamenat, ikdyž jsem sám, že mám vše tak citlivé, že už stačí jen dotek myšlenky a jakýkoliv dotek cítím až v patách. Jak "to" vystřeluje.
Nedovedu si představit, ale rád bych to prožil, jaké to je odevzdát klíče už mocně načatý s vědomím, že neznám úmysly ženy, se kterou jsem se právě seznámil. Ale vím, že se to dá vydržet i rok, ale ta cena v pocitech je opravdu šílená.
A jak to máš ty?

8

Radi: když mi tenkrát před prvním rande moje Ellen napsala abych přinesl ukázat ten pás, tak jsem byl odemčený, takže jsem se zamkl asi dvě hodiny před tím než jsme se poprvé viděli. A že to nebylo naslepo? Bylo, psali jsme si jen pár dní, neviděli se a ani fotky si nevyměnili, takže jsem skutečně šel zamčený úplně naslepo.

9

Děkuji PavleCB: Myslel jsem i pro ni. Určitě věděla, s kým si dopisuje. Nemyslím osobu, ale způsob myšlení a chování.
Ke stavu gratuluji. Jen bych se tě chtěl zeptat, kde se nacházejí takto odvážné ženy? Myšleno v dobrém..
Přeji Ti mnoho štěstí. Určitě víš proč.
Už jsem i přemýšlel o sobě, že bych odevzdal některé klíče od sebe sama a po seznámení bychom museli k "oné". To aby mne donutilo se odhodlat a nakopnout k seznámení. Jsem totiž v seznamování nesmělý, ale léčím se. smile Klíče by si pak přede mnou předaly.

10

už jsem to psal ve svém vlákně. protože mi bylo jasné, že s touhle zálibou se nadá najít žena jen tak při běžném seznámení se, rozhodl jsem se pro seznamku, kontrétně Amatéry. oslovil jsem jí a ona se chytla na udičku :-D pardon na klícku :-D
Ale vážné při mé úchylce, kdy je mi blízká role submisivního cuckolda zamčného v pásu cudnosti jsem neměl moc možností, kde najít vhodný protějšek. a měl jsem opravud štěstí, nejen že jsem našel, ale zjistil jsem , že jsem našel i skvělou ženu pro život.

11

Díky. Mnoho štěstí v životě. Myslím, že ty ho potřebuješ určitě.

12

Díky,  ale myslím že štěstí potřebujeme všichni a s Ellen už ho mám ;-)