26

Re: Dlouhodobé účinky uzamčení

Marquis deViante: Přeji ti, abys paní brzo našel, třebas se nějaká na monádu chytí.
To nebyla 100% poluce, omlouvám se, špatně jsem se vyjádřila. Po 6 týdnech mu samovolně uniká semeno, jak má nateklý koule a plný. A po ránu je to vždy nejvíc vidět. Tak to musí zlato být ještě déle zamčený, vyzkouším to a pak ti dám vědět :-)

27

Xena: Jeste jednou moc dekuji. Uvidim co mi osud pripravil, jestli najdu opravdovou perverznici.
Uz ted po 2 tydnech mam koule plne, hlavne nadvarlata, natekle a senzitivni. Jsem zvedav, mozna o mesic budu tezky pytlik tahnat zemi (((: To by mohl byt taky projev uzamceni na dlouhu dobu (:

Pana manzela moc netrap, at se mu neco nestane. U mne je veskere riziko a zodpovednost pouze a pouze na mne, takze muzu zkouset extremy bez ohrozeni napr. sve rodiny.

28

Miluje to, když já rozhoduji kdy co a jak bude a hlavně ho nesmírně rajcuje, když rázně řeknu: " Myslím, že už tě ani neodemknu, ty org,. nepotřebuješ."
Takže ho rozhodně netrápím, mám za něj zodpovědnost, patří mě, on už ho má jen na čůrání a mytí.

29

Tak to já už ho nemám ani na to mytí. Sice si teď užívám sexu dostatečně,  ale jen když miláček odemkne. Je to její majetek tak ona rozhoduje kdy a co s ním bude  :-) Dokonce si mě i umeje a oholí  :-)

30

Pavle, tak Ty uz mas asi absolutni zakaz se dotykat sam seba? To musi byt teda hodne frustrujici a zaroven moc hezke, byt takto omezen, chtel bych to zazit... Ale zase si hezky uzivate vzajemne spojeni, tak mas asi jinych dotyku dostatek (:

31

Musím souhlasit s Xenou,také moje paní již rozhodla ,že letos se odemykat nebude,a ani styk!Taky pouze na čurání,navíc millking nebude provádět a počkáme až na poluci.Jen se vyrovnávám se zkušeností že od 4týdne musím používat vložky a kalhotky.Preci jen je to bezpečnější než fleky na kalhotech při náhodném uníku spermatu.Je to její majetek a už to tak i beru,jen po depilaci si ho mohu umýt ale pod dozorem paní kosmetičky,Je zajímavé jak v tomhle ženy drží při sobě.

32

PavelCBs: Patří mi jeho penis na hraní, provokace a rozhoduji o jeho org., ale nechci mu brát jeho mužnost tím, že bych si ho myla já, proto se rozhodně holí a myje sám. Je to pro něj právě že překvapení, když vejdu za ním do koupelny a užívá si mých dotyků, právě proto, že ho myju a holím já jen občas.

33

Cirrus1: (Ne)zavidenihodna situace, hluboke ponizeni! Mozna si sve vlozky musis take sam kupovat coz je jeste ponizujici. Porad kapu preejakulat, nahodny unik spermatu jsem zatim jeste nemel, ale Tva vybava, to je masakr.
Musis to mit na sobe po cely den nebo jen v noci?
Jakou formou depilace si depilovan?

34 Naposledy upravil: cirrus1 (5.4.2016 08:36:11)

Marquis deViante:Tak jako ženy,vložky 24 hod,než prostě vyteču,tím to končí.Kupuji si sám,a na depilaci chodím na cukrovou pastu,je to tak na 4 až 5 týdnu max ale je to super než holení co 4dny,a je to bez pupínku!Ale hlavně klícka dolu jednou na uvedenou dobu,samozřejmě doteky nesmí být,pouze jeden dva lehke ve sprše při omytí,je to kontrolováno slečnou.Jinak hned píše sms Paní.No zkratka vím jak to u holek chodí,samozřejmě náhradní vložky a kalhotky stále u sebe.Depilaci mi delají komplet pohlaví zadek podpaží a kolem bradavek,přesně jak si Paní přeje.A jde jen o zvyk,vadilo mi první dva dny a pak už to nevnímam.Jen nekdy mě kontroluje zda mám čiste náhradní kalhotky sebou,všechno mužské spodní prádlo mi vyhodila.

35

Teda, cirrus1, jak ty to děláš? Mě je o deset let méně než tobě, a nevyteču. Možná je to ve mě, protože co si tak vzpomínám, tak poslední noční poluci jsem fakt měl někdy na základní škole.

36

No, v tohle to má každý jinak, takže se to srovnávat moc nedá.

37

davidt:No někdo má někdo nemá,já měl v dospělosti a někdy po dlouhé době abstinence.Léta manželství zas nic a ted po důsledném odepíraní styku či onanie se zas objevila,je to normální.Víc ti asi lépe řekne Wikipedie,třeba.Jo a někdo ji třeba nikdy ani neměl,a to je taky upně normální.A v noci to asi taky být nemusí,já měl poslední ,,nehodu,, v kině,ještě že kabát to schoval!!!!Proto  ta preventivní ochrana.A jak tu někdo psal je to stálá připomínka nadvlády Paní.A pro mě starost navíc ale ženy to maj taky tak a taky to neřeší ale musí nosit.Krásný den všem.

38 Naposledy upravil: Xena (6.4.2016 14:41:13)

cirrus1: Rozhodně souhlasím, že to nemá nic společného s věkem. A preventivní ochrana? Rozhodně super řešení než prát fleky na slipech, vlastně kalhotkách v tvém případě. Taky o tom  popřemýšlím, líbí se mi to a pak jen přikážu a je to. Dík za nápad, piš dál, jak je to u vás, ráda to čtu a inspiruji se. 

davidt: To nevydržím nereagovat. Působí na to na mě jako výsměch pro cirruse? Tím pádem i pro mé zlato. Že se ti to nestalo? A určitě asi ani nestane. Rozhodně si myslím, jak i IN píše, nedá se to srovnávat. A dle tvých příspěvků jsi úplně někde jinde, co se zamykání a příkazů týká. BDSM ti nic neříká a dominance rozhodně také ne z pozice paní a dominy. Takže cirrus1 je jiná ligy než ty. Takže trochu pozor, já jsem proti tvé slečně nebo paní úplný zvrhlýk a to jsme na tomhle foru asi převážná většina a proto nám chlapi tečou, protože mají k tomu důvod. A jak jsi se zmínil, že ty provozuješ hrátky z lásky, myslíš si, že já né? Já manžela neponižuji a neustrkuji, jak ty sám zmiňuješ a asi některé na foru nechápeš, proč to dělají. Mé zlato má právo veta, neskutečně se oba milujeme a celé toto hraní je z lásky a láskou také řízeno. Promiň, zda ti má slova příjdou tvrdá, ale já už jsem taková a nepřipustím, aby se někdo vysmíval snad tomu, že někomu teče semeno. Moje zlato je asi o xx let starší než ty a rozhodně to nebude věkem, protože za 15 let co jsme spolu, to zažíváme poprvé, takže je to určitě z důvodu našich hrátek. A myslím si, že se ke mě připojí dost jiných tvrdých hráčů :-). Někomu teče mlíko po bradě a někomu teče semeno v katích. :-)

39 Naposledy upravil: davue007 (6.4.2016 15:21:19)

Cirrus1:  Zaujal mě tvůj příspěvek  "Chodím na cukrovou pastu,je to tak na 4 až 5 týdnu." 

Mám k tomu sedm otázek:

depilace
To chodíš ke kamarádce se slevou nebo ofiko do salonu?
Mě by zajímalo jak má tvoje paní tu depilaco ošéfovanou?

Poluce
Od čtvrtého týdne to jako máš tu poluci každý den, že musíš chodit pořád s vložkou?
Nebo už máš periodu jako ženský, že víš kdy si jí nasadit?
Nebo zda jí nosíš jen  jako prevenci, kdyby náhodou?
Nosit vložku tě prostě baví?
Teče to s tebe průběžně?

Měl jsem celý život zato , že:

Poluce je samovolný výron ejakulátu, který probíhá ve spánku. Výjimečně se tento stav může vyskytnout i v bdělém stavu. Rovněž je tento jev označován jako „mokré sny“, mimovolný orgasmus nebo orgasmus ve spánku.
Poluce se nejčastěji vyskytují u chlapců v období puberty a v rané dospělosti, nicméně může k nim docházet v libovolném věku. Mohou, ale nemusí být provázeny erotickými sny. Zatímco někteří muži se během ejakulace vzbudí, jiní během tohoto okamžiku spí.
Příčiny poluce nejsou známy. Obecně přijímanou teorií je, že se jedná o přímý důsledek stimulace způsobené erotickými sny nebo vzpomínkami na předchozí sexuální zkušenost. Mnozí muži však uvádějí, že měli erotické sny, které k poluci nevedly. Jinou všeobecně přijímanou teorií je, že se tělo tímto způsobem zbavuje nahromaděného spermatu, aby se uvolnilo místo pro další.
Četnost polucí je proměnlivá a individuální záležitost. Zatímco někteří muži měli v pubertě časté poluce, jiní za celý život nezažili žádnou.

Někteří muži mají poluce víceméně pravidelně. U některých se poluce vyskytuje pouze v určitém věkovém období, u jiných k nim dochází po celý život od puberty.

Sakra jak to je? Nechci nadále žít v bludu.

40 Naposledy upravil: davue007 (6.4.2016 15:31:03)

Dle evangelia podle sv. Augustina
Jako klíčnice domina bych poluce,  považovala  za prohřešek, který špiní čistotu  svědomí jedince a jelikož se jedná o nedobrovolný pohlavní akt, trestal bych dle uvážení.

Ještě si dovolím křesťanský pohled.

Leviticus 15:1-18 Bible kralická (1613)
Mluvil pak Hospodin Mojžíšovi a Aronovi, řka:
Mluvte synům Izraelským a rcete jim: Když by který muž trpěl tok semene z těla svého, nečistý bude.
Tato pak bude nečistota jeho v toku jeho: [Jestliže] vypěňuje tělo jeho tok svůj, aneb že by se zastavil tok v těle jeho, nečistota jeho jest.
Každé lůže, na němž by ležel, kdož má tok semene, nečisté bude; a všecko, na čemž by seděl, nečisté bude.
A kdož by se dotekl lůže jeho, zpéře roucha svá, a umyje se vodou, a bude nečistý až do večera.
A kdo by sedl na to, na čemž seděl ten, kdož má tok semene, zpéře roucha svá, a umyje se vodou, i bude nečistý až do večera.
Jestliže by se kdo dotekl těla trpícího tok semene, zpéře roucha svá, a umyje se vodou, i bude nečistý až do večera.
A jestliže by ten, kdož trpí tok semene, plinul na čistého, zpéře roucha svá, a umyje se vodou, i bude nečistý až do večera.
Každé sedlo, na němž by seděl ten, kdož má tok semene, nečisté bude.
A kdož by koli dotekl se něčeho, což bylo pod ním, nečistý bude až do večera; a kdož by co z toho nesl, zpéře roucha svá, a umyje se vodou, a bude nečistý až do večera.
Kohož by se pak dotekl ten, kdož má tok semene, a neumyl rukou svých vodou, zpéře roucha svá, a umyje se vodou, i bude nečistý až do večera.
Nádoba hliněná, kteréž by se dotekl ten, kdo má tok semene, bude rozbita, a každá nádoba dřevěná vodou vymyta bude.
Když by pak očištěn byl ten, kdož tok semene trpěl, od toku svého, sečte sedm dní po svém očištění, a zpéře roucha svá, a vodou živou zmyje tělo své, i bude čist.
Potom dne osmého vezme sobě dvě hrdličky aneb dvé holoubátek, a přijda před Hospodina ke dveřím stánku úmluvy, dá je knězi.
Kterýž obětovati je bude, jedno za hřích a druhé v obět zápalnou; a očistí jej kněz před Hospodinem od toku jeho.
Muž, z něhož by vyšlo símě scházení, zmyje vodou všecko tělo své, a bude nečistý až do večera.
Každé roucho i každá kůže, na níž by bylo símě scházení, zeprána bude vodou, a nečistá bude až do večera.
Žena také, s kterouž by obýval muž scházením semene, [oba] zmyjí se vodou, a nečistí budou až do večera.

41

Davue: Tak to mám asi kliku (nebo smůlu?) že to moje Paní tak nemá a ten nedávný mimovloný orgasmus přešla jako že se nic nestalo..

42

davue007: big_smile Co to zase je??????????? :-D :-D Tak tohle je kosočtverec
Já bibli četla, koukáš co? Ale rozhodně se podle ní neřídím, ani nemůžu, mě by museli upálit rovnou :-D

43

davue007: Díky za výklad, takže?
.... se jedná o přímý důsledek stimulace způsobené erotickými sny nebo vzpomínkami na předchozí sexuální zkušenost..... Jinou všeobecně přijímanou teorií je, že se tělo tímto způsobem zbavuje nahromaděného spermatu, aby se uvolnilo místo pro další...........

davidt: To je vše způsobeno zamykáním dlouhodobým a neustálou provokací za strany ženy. Chápeme už? Což ty asi rozhodně nemáš každý den, jako to rozhodně jiní mají.

44

Pro mě už to jasné jest,
neboť to i bible praví.
Za poluci trest.

45

Když jsem byl na vojně. Tak někteří  poluce také měli  a nikdo je neprovokoval.

Být zavřen 6 týdnů v pásu a mít tě před sebou Xeno, udělal bych se strachy.

46

Za poluci trest nedávám,
protože si jí užívám.
Tak to já jsem hodná paní,
jelikož já trvám na ní.
Já za to mé zlato netrestám,
protože na ní zásluhu mám.

47

Já bych se té poluce také rád dočkal. Ale nemám tolik "trpělivosti"... :-/

48 Naposledy upravil: Xena (6.4.2016 16:14:01)

davue007: Ale, ale :-D vždyť mě znáš, jsem hodná paní a skoro o 2 hlavy menší než ty, bych se měla bát spíš já tebe, co? Na srazu si přede mnou stál a neudělal ses :-D

49

rm71: Přála bych ti to....
Taky jsem zvědavá, kdy to přesně bude, ale bude, vím to. Dočkám se!!!
Je to asi běh na dlouhou trať a né žádný sprint.

50

Koukám jak tady jede diskuze.
Ale jen mě napadlo,  upálit Xenu? Za prvé by to byla škoda (možná  :-P) a za druhé to by byl fajrák  :-D