1

Téma: Dokonalá Paní

Z dálky se ozvalo tupé zadunění kovu, jak moje Paní začla odemykat první ze dveří. Letité traverzy zavrzaly kolem dokola, jako když praská led na jezeře. Šum padajících úlomů odprýskané barvy padající na podlahu připomínal zvuk deště. Zasnil jsem se. Jak já miluju déšť! Ten pocit kapek stékajících po tváři, který sebou odáší všechno špatné. Hlavně teda špínu. Ta chuť a barva, trochu slaná a nahořklá, nádherná zlatavá. Ale hlavně naplnující pocit odevzdání, když zvednu hlavu a vidím nad sebou tu obrovskou chlupatou díru mojí Paní. Mám chuť si do ní úplně zalézt. Asi bych se i vešel, ale Paní říkala, že do ní nesmím. Tak mám smůlu. Není to ale jen o díře. Většinou vidím i její krásné bříško. Přál bych si zas spatřit její obličej, ale je tam to bříško, no.

Celý objekt se znovu otřásl jak spadl další zámek. Paní se blíží, zaradoval jsem se, ikdyž jsem věděl, že jí to jestě chvíli zabere. Paní mě totiž ráda zamykala. Vím, říkáte si, aha do pásu cudnosti! Ano, to jistě taky. Ale nejen. Krátce, asi tak osm vteřin,  potom co jsme se seznámili, jsme si řekli všechna svá nejtajnější erotická přání. Nejen erotická, ale nebudu vás nudit povídáním o tom jak bych rád vyměnil na veřejných hajzlech tekuté mýdlo za olej. Takže k tématu, jsem prostě zamčený. Sedím v krabici, která je uvnitř ocelové truhly v kleci v zamčené místnosti ve sklepě, půl kilometru pod zemí, pod zamčeným poklopem zamknutého domu na Marsu. A to mě hrozně vzrušuje. Jistě, možná to má Paní trochu z ruky z pražských Holešovic. Ale to vzrušení! Jen z té myšlenky se chci postavit. Ale krabice má moc nízký strop, takže jsem zůstal sedět.

O tři dny a devětsetdvacetosm zámků později mě oslepilo prudké světlo, když Paní konečně nazvedla víko. "Vstávej nulo" vyzvala mě. Miluju když mě ponižuje. "Jistě má Paní, jsem ještě méně než to." Ušklíbla se. "To bych teda řekla, mínus jedničko." Návalem vzrušení a třema měsícema sezení v krabici se mi podlomily kolena. "Ani to si nezasloužím." zabědoval jsem. "Minus pětko." ozvalo se důrazným, přesto laskavým hlasem nasrané úřednice z magistrátu. Poslední zámek, ten na mém penisu, mi zabránil abych se z těch slov rovnou udělal. "Půjdeme ted dělat domácí práce." řekla mi dráždivě. To bylo moc, úplně jsem tekl.

Vyvedla mě nahoru a zavázala mi oči. "Klekni si." přikázala. "Čichej a hmatej před sebe." sváděla mě slovy. Opatrně jsem zavětřil. "Mrtvé kuře? zkusil jsem. "Ne!" kopla mě do hlavy. Nahmatal jsem nějaký sloupek, podle struktury beton. Vůní ovšem připomínal nějaké opadky, nebo možná .. ha, už vím!  "Kámen z hajzbudky!" vykřikl jsem nadšeně, jistý si svojí pravdou. "Ne!" kopla mě znovu do hlavy. Paní mi rozvázala oči kvůli mojí neschopnosti. No ovšem! Chtěla mě potěšit, znala dobře můj fetish na použité prádlo. To nebyl žádný sloupek, ale její ponožka. Stále na její noze. "Svlékni jí." přikázala. Chytil jsem její okraj silně oběma rukama a zbaral. Nic. Opřel jsem se tedy nohou o hranu židle a zabral znovu. Cítil jsem jak křupe a povoluje. A v jeden okmažik se to stalo. Ozvalo se mohutné RRrrrrrup. Udělal jsem kotrmelec pozadu a zastavil se temenem o skříň.

Při pohledu na nohy mé Paní, jsem opět cítil tlak u koulí. "Máte tak krásné a hebké nohy má Paní". Podívala se na mě povýšeně "Jistě, právě jsi mi je depiloval." Podíval jsem se do dlaní, skutečně, ponžka vypadla zevnitř jak tunel z liščí kožešiny. Zbožnuju, když mě nechá jí dělat kosmetiku. Přistoupila ke mě a nalámala mi jí do pusy. Opatrně jsem vychutnával tu vůnu a chut minerálního lizu na jazyku. Ona je prostě Bohyně. Viděl jsem, že jí to taky vzrušuje, protože začínala vlhnout. "A teď půjdeš vyprat a vyžehlit." Odvedla mě do místnosti, která byla hotové erotické nebe. Byla tam pračka, sporák, žehlička, sušička, dokonce i mop a několik kýblů. Vyměnili jsme si pohled. Třásl jsem se jak želé. Tohle nemůžu vydržet, tolik erotiky! Přistoupil jsem k pračce a chtěl nasypat prací prášek. Když jsem otevřel šuplík, ten krásný hladký plast domácího elektrospotřebiče, bylo to už moc. Upustil jsem lopatku spráškem na zem a během chvíle začal stříkat litry semene i přestože jsem byl v pásu. Paní mě znovu kopla do hlavy "Au kurv..." musel jsem uklidnit. Jak to vždycky dělá?! "To si vylížeš mínus desítko." Neochotně a poníženě jsem poklekl a dal se do díla. Teda, chut pracího prášku nebyla nic moc, ale zdálo se, že Paní s tím od začátku počítala. Protože ted už byla vlhká jak nádobí tři dny ve dřezu. Skutečně mokrá, že by se z ní kroutili parkety. A já se kroutil taky. 

"Udělej mi to pusou" poručila si. Opatrně jsem se ponořil do temnoty neprozkoumaných zákoutí. Brzy jsem uprostřed toho vzrušující roští našel její krásnou dirku a začal jí nežně líbat. Když v tom najednou BUM! Kopanec do hlavy "au do .. prd .." Proč zas?!  "To je můj pupík ty neschopnej mentále."  Potom, co jsem jí olízal dva faldy a několik bradavic,  jsem konečně našel onu vytouženou jeskynku rozkoše. Netrvalo dlouho a Paní řvala jak rodící lenochod, který žere citron v chlebu. Což vůbec nevím jak zní.

Když byla uspokojená,  nechala mě za odměnu chvíli žehlit. A než mě zamkla do krabice hodila mi tam pár kousků ponožek, abych měl co jíst. Rozloučili jsme se něžným pokopáním mojí hlavy. Jak já jí miluju! Už se těším až zas za pár měsíců přijde.

(p.s. doufám, že jsem nikho neurazil, je to samozřejmě naprosto parodie)

2

Re: Dokonalá Paní

Vtipné :-)