26

Re: Čína objevila integrovaný zámek

Už je mám, jen nemám moc času dát je na web a taky ještě pořád nemám názvy.

Kdo byste mi poradil název, který se mi bude líbit, taky se bude tak nějak hodit mezi ty ostatní a opravdu bych ho použil, tak u mě máte 1 jakoukoliv klícku zdarma.

A kdo z vás byste už jednu z těchto klícek chtěl, tak jejich cena bude 1400 + poštovné, při platbě převodem bez poštovného a už teď můžete objednávat. Napište mi na mail, vyberte si klícku a průměr kroužku a domluvíme se.

27

Co třeba název ''cupcage'' ?

28

Jinak tyhle klícky jsou velmi pohodlné, nehrozí žádné skřípnutí. Integrovaný zámek má jednu nevýhodu. Dost obtížně se asi bude v případě nutnosti řezat či rozlamovat. Takže bude bezpečnější nosit u sebe náhradní klíč pro případ nehody apod.

29

A co název  Spring.

30

Díky moc za návrhy názvů, jen bych vás ještě poprosil o stručné oddůvodnění. Proč by se to mělo jmenovat spring(=jaro)? Cupcage spíš asi ne. Že to vychází z angličtiny je dobře, ale česky se to vyslovuje špatně.

31

Ahoj,při pohledu na klicku mi připadá jako pružina. Když jsem napsal pružina na gugl,přeložil to na Spring.A docela se mi tento název líbí. Ahoj xender

32

Xender: Celkem trefné

33

já bych volil "strainer"
odůvodnění - už je zde na foru u těchto typů klícek obecně vžitý název "cedník" takže já osbně bych to neměnil, jen bych tomu dal světový název v engliš tedy "strainer"

34

a tady jsem si dovolil jednu retro reklamu :-D

http://www.zamcenydenik.cz/fotogalerie/1464676430.jpg

35

Nechápu proč, když žijeme v České republice musíme do všech názvů tahat angličtinu. To je jako bychom se za tu češtinu styděli. Vždyť je tak krásná. Proč tomu prostě neříkat cedník.

36

Už to mám :-) Bude to restrainer. To je přesně ono.
restrain = krotit / restraint = sebeovládání
strainer = cedník

Co vy na to?

S tou angličtinou nevím, jak vám to přesně vysvětlit. Prostě se mi to líbí nějak víc než vycházet z češtiny. Třeba škodovky taky nemají zrovna české názvy. Superb nebo Citigo jsou strašné názvy, ale asi to cítím podobně jako inženýři z Boleslavi.

37

Mně tyhle klícky připomínají prostě kropáč..s ohledem na močení. Ang. "Sprinkler"? Ale jestli to použít jako obchodně líbivý název..no nevim. Mimochodem jak je to ve skutečnosti s močením? Nestříká to všude kolem?

38

Klícky mají dostatek otvorů na to, abyste si před vymočením namířili ven tou největší dírkou uprostřed.

39

Vojto, to je na výslovnost šílený, ale uvidíme, zda se ještě někdo chytí :-) 
Já bych taky klidně dala "cedník" a já vlastně navrhovala  "armour" - brnění...viz. str.1.
Když projde to tvoje, pak u nás doma to pak bude "Restr" a je to, kdybych se rozhodla, že ho chci

40

U nás doma bychom tomu asi říkali "CUDNÍK".

41

Restraint se mi líbí, to bych použil :-)

42

Mohl bys je Vojto poměřit, pořád uvažuju o něčem menším. Teď mám UCB 8000 a v tom, pokud nemám erekci, jsem téměř ztracen...:-(, stačil by mi tak 2/3 velikost UCB.

43

Co byste říkali na název CHASTRAINER ? Je to kombinace slov chastity+trainer a zároveň chastity+strainer. Takže trenér cudnosti a zároveň i cudný cedník. A jednotlivé typy případně označit číslovkami 1,2,3...

44

Díky, ale od včera je název už na světě. Docela podobný. Díky všem zúčastněným za ochotu. Co se týče přeměření, tak nejpozději příští týden budou klícky mezi ostatními produkty na Cudnosti a samozřejmě s uvedenými rozměry.

Samozřejmě na čtvrteční sraz je přinesu ukázat. Přijďte :-)
http://forum.cudnost.cz/topic/1166/praz … nosti-c-6/

45

Právě jsem se dozvěděl super novinku, na Cudnosti najdede brzy něco nového a bude to bomba. Píšu to sem, protože to bude souviset s tématem, ale ještě vám nic neřeknu, jako první se to totiž dozvědí účastníci našeho čtvrtečního srazu, viz odkaz výše.

46

Twl jsem napnutjak struna. Už hořím jsem nedočkavý ješte ,že jdu.

47

Tak doufám, že to tady nějaký účastník ještě ve čtvrtek hbitě vyslepičí ;-)

48

Myslím,že to se nestane.

49

Rozhodně se to nestane, jelikož už kdysi jsem apelovala, ať se na foru vždy napíše, jak sraz ve čtvrtek probíhal nebo co bylo za téma nebo prostě něco a nikdy se to nestalo.
Celkem mě to mrzí, že mi mimo pražští máme smůlu a pak se dozvídáme vše se zpožděním, že se v týdnu nechytáme zajed jen tak do Prahy :-( Už se těším opět na víkendový sraz.
Budu doufat, že nás Vojta nebo zúčastnění hned budou informovat.

50

Informovat budu. O srazech se tu přece píše vždycky i po jejich skončení a to co tady reportováno nebylo, byly obyčejné čtvrteční kamarádské pokecy v Ateliéru.