1

Téma: Príbeh zo života

Pás cudnosti

Nosievam pás cudnosti už viac ako tri roky. Nespávam v ňom, vždy na noc ide dole. Umytie, občas ma ešte polovička trochu podráždi a ide sa spať. To sú bežné dni. Pokusy so spánkom síce boli, ale nakoľko som si nikdy nevedel zvyknúť a vyspať sa musím, tak trochu takto podvádzam. Ale inak celkom poctivo nosievam pás cudnosti. Striedam dve klietky: kovový Spiderwire 2 a plastový Holytrainer. Každý má svoje zápory a výhody.

Predtým som mal tú česť aj s plastovým CB6000s, ale ten mi nevyhovoval čo sa veľkosti týka. Keď sa mi v spánku celý vyvliekol, tak bolo rozhodnuté, že mi nie je súdený.

Nosenie pásu cudnosti má svoje výhody a rád by som sa s vami podelil o nový zážitok. Stretol som dievča, ktoré spomenulo na chate, že má vodítko a obojok na ľudí. No poviem vám, záujem u mňa stúpol. To aj napriek tomu, že som si myslel, že žartuje. Nežartovala. Navyše z nej sršela tá pomyselná autra dominantnej ženy. Vysnenej ženy. Postupom času ako sme sa spoznávali, tak došla reč aj na pás cudnosti. Nezdalo sa jej to nijak divné a myšlienka ovládať muža by ju bavilo. Len na otázku, či by v novom vzťahu dopriala sexuálnemu partnerovi orgazmus - odpovedala, že vždy, ale pod kontrolou byť treba :-)

Poviedka zo života! Takže netreba sa báť rozprávať a keď sa to zdá byť vhodné, tak je dobré vytiahnuť karty na stôl a možno sa nájde tá vysnená žena!

2

Re: Príbeh zo života

I já hledal na konkrétním místě, kde jsem myslel, že najdu a také jsem vybalil karty na stůl hned a také nelituji :-)

3

Držím v tomto ohledu každému palce ať Vám to klapne. Já osobně jsem taky šel s pravdou ven ale raději jsem to přítelkyni sděloval postupně. Dnes už vím, že zcela zbytečně. Od prvního okamžiku se pro pc nadchla...

4

Blahopřeji, máš velkou kliku, že jsi jí našel...