1 Naposledy upravil: petrcapin (18.7.2016 19:10:34)

Téma: Kamarádka Lucka

Já a Lucka se známe už dlouho. Jsme přátelé od základky, ale nikdy nic vážného. Aspoň jeden z nás vždy někoho měl. Dnes sedím doma u snídaně a střebávám rozchod z bývalkou. Zatím jsem nenašel tu pravou a tak si užîvám svobody. Pípá mobil, Lucka, prý by něco chtěla na chatě. Není problém, víkend mám volný a Lucka se mi vždycky líbila. Nikdy jsem ji nedostal a zůstalo jen u snu. Teď je prý sama. Také ji vztahy moc dlouho nevydrží. Chatka je skoro v lese. Přijíždím v čas. Lucka už čeká. Je kràsná všechny proporce akoràd do ruky, dlouhé nohy i vlasy. Je přírodní blondýnka, ale ne v myšlení. Po příjezdu, dostávám kávu a bábovku. Předemnou nějaké papíry, se kterými si Lucka hraje. Pak mi je podá, abych četl. Je to nějaká smlouva, mezi Slečna Lucy a subem Petem. Docházími to, já jsem Petr tak bych měl být ten Pet a Lucka ta Lucy. Pročítám si body a je mi pěkné horko. Lucka mi začíná vše vysvětlovat. ,,Petře, známe se dlouho a dloho jsem i přemýšla. Jsem dominatní, ale nemůžu najít toho správného. Tebe znám a vím, že by jsi mi mohl dát, co hledám. Nejsi pravý sub, ale, můžem ho z tebe udělat. Když podepíšeš, budu tvá paní. Budu přísná, ale chápavá. Budu tě trestat, jen prot, aby jsi byl nejlepší. Jakmile podepíšeš ztrácíš nad sebou vládu a dáš ji mě. Nasadíš si pás cudnosti a klíče dáš mě. Budeš tu chodit jen nahý v pásu. Spát budeš u mé postele a jinak se budeš řídit smlouvou. Když nepodepíšeš, nic se neděje. Normálně mi tu pomůžeš a budem stále kamarádi. Rozmysli si to". Dlouho jsme seděli, a koukali se do očí. Věděl, jsem, že se mi plní sen, ale myšlenky se navzájem bijí z chtíčem. Na konec si beru tužku a podepisuji. Lucka mě políbí na čelo a papíry dává do skříňky ze které vyndavá nějakou krabičku. Je to pás cudnosti CB6000s. Kouká, jak se zbavují svého oblečení. Když jsem nahý podává mi pás a já si ho snažím nasadit. Moc to nejde, protože mi tvrdne péro.Lucka si ale ví rady. Musel jsem se ohnout a dostal jsem svůj první výprask. Ptáček mi klesl a já nasadil pás lehce. Zámek zaklapl a klíček jsem podal Své slečně Lucy.

2

Re: Kamarádka Lucka

Dobré...!