1 Naposledy upravil: petrcapin (18.7.2016 20:06:38)

Téma: Kamarádka Lucka 2 Má slečna Lucy

Lucy mi rukou naznačila, aby jsem si klekl a políbil ji nožku. Udělal jsem to moc rád. Potom mi nasadila obojek a prošli jsme celou chatku. V každém pokoji mi řekla, co tu bude mojí prací. Postupně jsme se dostali až do sklepa. Zde byli nějaké kotce, kde bylo na podlaze bahno. To mám během víkendu vyklidit. Pak jsme vyšli ven na zahradu. I zde tu bude dost práce. Garáž byla plná nových zabalených beden. Kolem chatky byl vysoký plot, tak nehrozilo nějaké prozrazení. Kolena mě dost bolela. Lucy si toho všimla a povolila mi chodit po dvou. Cestou mi vysvětlovala mé povinosti. Třeba, že nesmím mluvit, bez dovolení, nesmím domlouvat a být drzý. Vše ihned splnit. Ráno vstávat, tak aby jsem stačil uklidit celou chatu, udělat snídani a probudit ji orálním sexem. Budu se starat o její pohodu a klid. Budu vařit obědy a večeře. Udržovat  chatu uklizenou a čistou. Ve volném čase budu pracovat ve sklepě. V týdnu budu u sebe doma a o víkendech tady. Pokud bude později chtít, můj byt se bude pronajímat a já už budu bydlet zde. Když budu chtít a zasloužím si to, tak se budem moct vzít. Co se týče pásu, ten mi bude sundán, jen za odměnu a to jednou za 21dní. Pokud nebude se mnou spokojená, bude se doba zamčení prodlužovat. Jinak budu za každý prohřešek potrestáný výpraskem. Každý týden podstoupím milking. Ji budu uspokojovat po každé, kdy bude mít chuť. Od zítra budu chodit hladce vyholen a to od krku k zadku a přirození. Také jsem se dozvěděl, že si  bude hrát a týrat mé tělo. Až vyklidím sklep, tak se tam postaví pěkná mučírny a vězení. Už bylo pozdě večer, když mi poručila, ji doprovodil do koupelny. Tam jse ji mohl vsléknout, umít a poručila si oholit nohy, pak podpaždí a nakonec klín. Bylo mi báječné. Sub ukrytý ve mě se probouzel na plno. Čistou a usušenou, jsem ji odnesl do ložnice. Tam si poručila abych ji udělal jazykem. Po několika orgazmech usnula. Díval jsem se na ni, jak spokojeně oddechuje a bylo mi krásně. Lehl jsem si na zem vedle její postele a snažil se usnout. Ráno začíná nový život Lepší