126

Re: Pokec u kafe

Dámy, 3.3. se budu těšit na setkání :-)

127

Nomia: Jestli budeš mít čas ve čtvrtek 3.3., radi tě uvidime na Pokecu ;-)

128

Dámy, moc mě to mrzí, omylem jsme zadali chybné datum. Jedná se o čtvrtek 2.3.
Takže: Další Pokec u kafe dominantních dam se bude konat ve čtvrtek dne 2.3.
:-)

129

Upřesnění ke srazu: aby nevznikl mylný dojem, upřesňuji, že se nejedná o sraz jen pro známé,ale přihlásit se může každý. Respektive kdokoliv z dam. Pouze místo srazu bude sděleno formou soukromé zprávy - s ohledem na soukromí dam.

130

Dámy, Pokec se blíží, v úterý budeme objednávat počet míst. Proto prosím, kdo z Vás ještě váhá, dejte vědět, abychom mohli správně objednat :-)

Popis:
Přátelské a seznamovací posezení u kafe. Civilní setkání dam, které vládnou svým mužům. Ve veřejných prostorách - civilní look.

Vládnete svému muži večer když jdou děti spát nebo 24 hodin denně? A nebo svůj protějšek teprve hledáte?
Pro všechny dominantní ženy a dívky, submisivní jedinci a mužská část výhradně v doprovodu své dominantní dámy.

Místo (ve veřejně přístupné pražské kavárně) bude nahlášeným účastnicím upřesněno cca 3 dny předem.

131

Zdravím všechny,
Já a Astor dorazíme. Se Šary Jsme už domluvené.Těšíme se na další, které poznáme.

132

Tak si dnešní kafe užíjte. Škoda, že nevíme, kdo tam vlastně příjde kromě tebe a Sari. Ale každý si dělá akce po svém.

133

Zdravím, můžu poprosit o čas dnešního setkání? Informaci o místě a rezervaci mám, ale čas nevím. Psala jsem samozřejmě SZ Šari, ale píši i sem, kdyby se zde náhodou objevil někdo, kdo se také účastní a odpověděl dříve

134

Mistess: Dobý večer, Paní. V podvečerní hodinu už jsem vezl Mou Paní na místo samé, tedy zareagovat už asi nikdo nestihl.
Nicméně další Pokec u kávy bude zase za měsíc, pro změnu zřejmě pouze dámská společnost bez doprovodu...

Obecně,... Nevím pro koho je důležité vědět, kdo, kdy, kde s kým. Jak psala Má Paní, nejde o žádný tajný spolek, ani sešlost na pozvání. Kdo si chce přijít popovídat je určitě Dámami vítán. Pouze z důvodu nerušené zábavy přítomných žen a dívek je místo konání neveřejné, nikoliv tajné. Pokud s tím má někdo problém, bude se s tím muset poprat ve své duši sám...

Paní Isida: Rád jsem Vám opět viděl, děkuji za příjemný večer.

135

Krátký dovětek,...

Určitě nezhatím žádné tajemství, když prozradím, že Pokec u kávy má pro tuto chvíli zatím seznamovací formát. Tedy setkávání dívek a žen, které vládnou mužům,... v civilním prostředí a na veřejně přístupné kavárně a pro kohokoliv, kdo proveví zájem si přijít popovídat Ale,........

Dámy chystají i trochu akčnější variantu, která se bude konat jednou za čas v uzavřeném pražském klubu a ta už bude pro zvané a známé tváře. A móóóóžnááááá .....  :-)

Tedy pánové,... je to v tuto chvíli i na vás :-)

A ještě noticka na konec. Opravdu nejde o žádné tajnosti. Ale Paní Šari zveřejňuje tuto akci i na jiných místech. A na jednom nejmenovaném serveru se sbíhají zvědavci a různými způsoby se snaží vloudit na tuto dímskou session. Proto opravdu, jen a pouze, protože se jedná o posezení u kávičky dívek a žen,...tedy včera s píše u výtečného piva i když káva byla také :-) ... je místo konání lehce obestřeno tajemstvím. Opravdu jen a pouze pro nerušenou zábavu vážených dam, bez zvídavých a zvědavých pohledů, neřku-li obtěžování zvědavců.

Věřím, že toto vysvětlení je obecně a definitivně.... dostatečné.

136

Mistess: Bohužel jsem už příspěvek taky nepobrala, ale už vymýšlíme termín dalšího srazu

137

Dámy, další Pokec u kafe by se konal ve čtvrtek 6.dubna zase od 19h. Budu ráda, když se opět potkáme a ráda se seznámím i s dalšími dámami :-)
Zanechte ostych, skutečně jde jen o civilní a seznamovací pokec na veřejném místě, nemusíte se ničeho bát :-)
Poe dostal za úkol sehnat nové místo pro setkání, aby byla změna :-)

Isida: včera jsem tebe i Astora ráda viděla.

138

Sari: Nevadí. Rovnou bych se tímto ráda přihlásila na příští sraz, na sedmou bych snad měla stíhat smile

139

Mistes: bezva, budu se na tebe tesit :-) Předem zašlu info, kde se bude sraz konat.

140

Damy, moje paní by se ráda opět zúčastnila vašeho Pokecu u kafe. Už jsme s Paní našli správný pás a začíná  mě zamykat na delší dobu. Můžete mi poslat bližší informace ? Dekuji

141

Zdravím George, na tvou paní se moc těším, už jsme se dlouho neviděli. Do SZ pošlu misto, kde se sraz uskuteční.

142

Pánové,
kdyby se některá z dam chtěla přihlásit na Pokec u kafe a sem na forum nechodí, může poslat SZ na můj profil přes FB:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100015027437322

143

Manželka nepřijde na pokec. Máme nemocnou dceru.

144

Taky se starám o děti, aby se Paní mohla jít bavit :-)

145

Zdravím dámy, po prázdninové odmlce opět plánujeme Pokec u kafe dominantních dam. Termín: 14.9. od 19,30h
Místo: Pražská kavárna - místo bude upřesněno cca 3 dny předem. Jedná se o veřejné prostory, takže civilní dresy ;-)
Prosím kdo by měl zájem se zúčastnit, nahlaste se předem (kvůli rezervaci místa)