51

Re: Pražský sraz přátel Cudnosti č. 7

Tak už máme salónek, včera jsme to tam s Jančou byli omrknout a domluvit. Budeme sice v civilním prostředí, ale za zavřenými dveřmi. Přihlášeným pošlu navigaci emailem.

52

Supeeer

53

Paráda, jste šikulové, už se opravdu velice na vás všechny známé i neznámé těšíme :-)

54

Jste  úžasný.Těšíme se.:-)

55

Tak to je super zpráva. Moc se s Madamsnekovou těšíme.

56

snek: jsem rád , že opět dorazíte "Brno jede" smile a smile

57

Tak někoho zarmoutím a někoho třeba i potěším... Na 7. sraz nakonec nedojedu. :-/ Před hodinou mi volal brácha z Prahy, že má zrovna jeho syn závody v judu v Brně a on jede s ním. A když už bude tady, tak tu chce zůstat celý víkend. No a já mu "musím" poskytnout zázemí. Není to pech? Tolik termínů a on se zrovna trefí do toho našeho... Tak na vás budu myslet, aby jste mohli svobodně škytat. ;-)

58

rm71: Tak to mě mrzí, těšila jsem se na tebe, já "urejpaná" Xena  :-D na ty
slova nikdy nezapomenu :-D, aspoň jsem se ti vryla něčím do paměti :-)

Jen dotaz za dámy a následně i výzva pro dámy? Vojto, když je to civilní prostředí, ale uzavřené, je možné si vzít nějaké spešl oblečení? Znáš mě přeci, ráda provokuji okolí nebo ho máme nechat raději ve skříni, ať nepobuřujeme okolí? Tvůj názor rozhodně respektuji, když sraz pořádáš :-)

59

Naše milé a ctěné dámy, prosím neberte si na sebe nic přehnaně tématického, co by se nehodilo mezi lidi. Zpoza zavřených dveří se bude chodit na cigárko a na toaletu mezi ostatními hosty restaurace.

60

Dobrá, beru na vědomí :-)

61 Naposledy upravil: rm71 (30.8.2016 23:19:03)

Pro Xenu:

Ano to bylo první s čím jsem si Tě virtuálně spojoval. Dnes už vím, že jsi velice sympatická holka (nebo dáma?) v pohodě a nad věcí. Jo. K něčemu ty srazy opravdu jsou...
Ale máš pravdu: Do teď jsem nenašel ani "zrnko", které by moji prvotní domněnku potvrzovalo. Asi holt jen začínám blbnout... ;-)

62

rm71: Možná by tě brácha mohl na chvíli postrádat.. Co? Nech mu klíče. Teda jako od bytu :-)

63

Ríšo, ty jsi sympaťák se vším všudy, díky za uznání,  :-) a rozhodně neblbneš, jen čtený projev je někdy špatně čten s jinou intonací, než to pisálek myslí :-)
Tak vidíš, už jen kvůli tomu, že to bude mega sraz musíš dojet, abys všechny poznal osobně. Myslíš, že přeci jen by to nešlo nějak udělat?

64 Naposledy upravil: rm71 (31.8.2016 20:26:39)

pro msteel:  Pokud se jedná o bráchu, tak by mne "na chvíli" jistě postrádat mohl. A klidně mu dám klíče i od Latowského... :-D 

pro Xenu:    Ano. "Bohužel" je o tento sraz veliký zájem, což znamená poznat další zatím "neznámé" nicky, ale pozdravit se i s těmi již poznanými... Šrotuje mi to v hlavě neustále, avšak jet do Prahy kvůli pár hodinám a pak zase zpět... Nevím... Snad se k někomu přifařit kdo jede autem a pak také hodlá odjet hned zpět do Brna... Je to pro mne velké dilema, navíc se musím i dopředu naspat, abych vydržel... Jsem holt přece jenom to ranní ptáče... ;-)
Ale pokud bych opravdu "chyběl" více jak pěti jedincům, tak s tím asi budu muset něco udělat... :-D
Jo. A díky za kompliment. :-)

65

Pro rm71: tak nám s Renčou by jsi scházel určitě.

66

Rád Tě poznám, přijeď pokud to dáš.

67

I já s Maddamme tě rádi pozname ;-)

68

A safra! Asi jsem si naběhl... ;-)

69

rm71: Já s Tlapíkem se také přidávám, že tě tam chceme, tudíž je nás už 7 :-D Tak a máme tě.
Takže? Myslím, myslím, nevím sám, jak já bych to udělal :-D :-D

70 Naposledy upravil: pani.potvurka (1.9.2016 08:22:12)

Chudák Ríša.... si naběhnul..... musí teď přijet ;o)))))) Zkus si domluvit že pojedeš s někým, kdo jede z Brna tedy? Jede někdo z Brna vůbec?

71

Lépe bych to nevystihl... Děkuji zatím neznámá pani.potvurko. Asi je o mém "osudu" sobotního večera rozhodnuto.;-) Nicméně dávám si "jedinou" podmínku: Musí jet z Brna a po akci zase zpět někdo s vozem, který by mne mohl vzít. Skoro mne neuvidíte, mnoho nevážím, nenadělám a na pohon přidám... ;-) :-D
Třeba to vyjde... :-P

72

Snad někoho najdeš, přeju ti štěstí... Halo, halo, ozvěte se mu někdo.
My vyrážíme z jiného směru 90km od Brna směr Praha hned ráno, uděláme si odpoledne v Praze a pak vyrážíme na sraz za vámi všemi a dorazíme se Šnekem a Madamšnekovou..

73

rm71 držím palce abys někoho na odvoz a přívoz sehnal. Ráda Tebe i ostatní co neznám poznám ;o)
Brňáci pište, kdo jedete tam a zpět ;o) Já asi neporadím. Jsme od Prahy, resp. teď střední čechy - Poděbrady ;o)

74

Myslím si, že ani není o co stát... ;-) Nakonec budete rádi, že jsem nedojel... :-D :-P
Snad se nikdo s autem nenajde... ;-) :-D  :-P

75

Tak já Vám ho přivezu i proti jeho vůli :-)
rm71: Jsi pro?