1

Téma: Taktika na zamčeného přítele

Taky jsme se rozhodli, do našeho vztahu zapojit pás cudnosti.
Já jsem teda na takové věci nikdy nebyla, ale postupně tomu přicházim na chut a začíná se mi to líbit smile
Určili jsme si pravidla, tresty i odměny smile
Jen bych potřebovala poradit jak během zamčení "zlobit" přítele abych ho udržovala pořád při chuti? smile

Určitě ocením rady pánů, kteří to sami moc dobře vědí jaké zlobení se jim od partnerky líbí smile
Ještě bych byla ráda za nápady na tresty i odměny smile

Děkuji moc smile

2

Re: Taktika na zamčeného přítele

Vítej mezi námi. To je velmi široké téma, které svými dotazy otvíráš. Tak mně se moc líbí, když mě přitelkyně dráždí přes otvory v klícce. Nebo obecně mě od ní rajcuje jakákoliv sebemenší škodolibost. Taky bych ti mohl doporučit nestanovovat si přesně počet dní, na kolik svého přítele zamkneš, ale udržuj ho v neustálém napětí tím, že se dočká prostě ve chvíli, kdy se rozhodneš. Kdy tobě se bude chtít.

Tak hodně štěstí od samého startu tobě i tvému partnerovi.

3

Moc děkuji smile
Ano přesný počet dní není určený smile Hodně jsem to tu pročítala, takže pak už to byla hračka smile
Každopádně jsem moc ráda za každý odstavec tady, protože mě to učí a posouvá dál a dál smile

4

Když jsem zamčen jsem dost často sváděn tak jak to holky umí. Když se jí podaří mě vzrušit. Což po deseti dnech není až takový problém . Obyčejně to končí slovy ..... no jo ,ale když ty tam máš tu klícku .....  to je škoda jí sundavat.

5 Naposledy upravil: davue007 (13.8.2016 15:27:30)

Včera když byla vykoupaná mě říkala pojď pomilujeme se chtěl bys. 

Je to bych hrozně rád to se těším. Byl jsem nadrženej celej zbytek večera

Když k tomu mělo dojít tak nebylo nic se slovy: Když ty ho máš pod zámkem tak jak se chceš milovat a směje se.

Je to taky hodně o komunikaci.

6

Určitě o komunikaci a prodlužování,ze začátku hodně provokací,u mě hrajou velkou roli bradavky a jejich dráždeni když nemáme čas na sebe,bez toho bych to nezvládnul, ale jsem uzamčený dlouhodobě a to pak i při dobré konstalaci jsem schopný vytéct u toho. A já osobně miluju,když mi občas pošeptá do ucha jak se jí to libí a jak si počkám ještě a ze to prodlouží a tak.Při tom bych společně z drážděním bradavek slíbil vsechno na světě. Vše je o komunikaci ale ne o vynucování si něčeho.

7

Ten základ už tu zazněl – slovní narážky, jiný tělesný kontakt. Bez toho je to úplně o ničem. Buď na to zapomene, nebo se bude trápit, ale nebude ho to bavit.

Není špatné si občas zahrát nějakou hru a o to, kdy a jak se bude smět udělat, si zahazardovat. To napětí během hry udělá svoje, takže ho případná prohra bude mrzet o to víc. ;-)

Nejradši mám souvislé volno, kdy se mu můžu intenzivně věnovat. Stačí pak jen pár dnů bez orgasmu, ale na konci bude šílet. Když naopak běžný civilní život zabírá příliš mnoho času a energie, postrádá to smysl. V lepším případě by na to úplně zapomněl, v horším by byl nadržený, ale špatně by se mu usínalo a přes den by se hůř soustředil. A samozřejmě to pak postrádá smysl i pro mě.

Velkou roli v tom taky hraje věk. Nám je oběma pod 30.

8 Naposledy upravil: spank.man (13.8.2016 21:37:24)

Madam.cruel:skvěle napsaný
A myslím ze každý zamčený bude vždy radši, když si s ním paní pěkně pohraje a opět zamkne ,než když ho nechá během chvilky vystrikat.

9

Asi se budu jen opakovat, potvrzuju to, co píší ostatní. Důležité je hlavně nezazdít to nezájmem. Potom asi cokoliv na druhé straně spektra od nezájmu je správně.