1

Téma: Kamarádka Lucka III

Ráno mě probudila silná a bolestivá erekce. Rychle jsem vstal a uklidil celý dům.
Pak jsem se vrhnul na snídani. Tu jsem dal na tác a odnesl k postely mé paní. Vypadala tak sladce. Opatrně jsem ji políbil. Posadila se a vzala si tác. Prstem mi naznačila, kde teď mám být. Rychle jsem si lehl mezi její krásné nožky. Voněla tak krásně, že jsem se hned ujal povinosti uspokojit ji tímto způsobem. Lucka v klidu dosnídala a potom se plně poddala mému jazyku. Po dosažení orgazmu si podrželi mou hlavu v klíně a řekla, že přece nebude chodit na malou, když má mě. Mým tělem projel mráz a čekal jsem co se bude dít, ale má paní na mě byla hodná a učůrávala pomalu, abych stačil všechno spolknout. Bylo to opravdu tak zvrušující, že se vždycky těším na chvilku, kdy si bude má paní do mě ulevit. Paní mě poslala uklidit po snídani a ustlat postel. Zatím se převlékla a pláchnula. Když jsem vynášel ze sklepa bahno a bordel zavolala mě k sobě. Hned jak jsem přišel, dostal jsem kopanec do kulek, za to že neví kde zrovna jsem. Aby se to neopakovalo, nasadila mi na bradavky skřipce z rolničkou. Pak jsem ji musel po čtyřech odvést na terasu, kde mě přivázama k trámům za ruce a nohy až jsem vypadal jak velké X. Nejprve mi sundala pás. Můj pták vylít, jak luk, v trapném prěsvědčení, že si něco užije. Lucka využila mého přivázání a volného vysení koulí a docela razatně mě do nich nakopla, tak že hlavička mého chcípáčka začala mířít směrem dolů. Vzala si hadici na mití auta a pod silným tlakem mě celého namočila. Potom mě kartáčem drhla a přitom mě připomínala, že jsem jen nicotná věc a podle toho se tak chová. Pak mi nastříkala tělo pěnou na holení a začala holit. Můj penis zapoměl na bolest a začal zbírat sílu k znovustání. Lucy si toho všimla a přestala mě holit. Vzala bičík a zabila mě tak silně, že jsem slzy neudržel. Čekal mě trest a to takový, že mě oholí od hlavy až k patě. Plakal jsem celou dobu a ptáček se už nepostavil. Po mém dokonalém oholení, jsem dostal opět pás cudnosti, na bradavky zpátky rolničky a na koule silný a těžký zvon, takový co mají krávy. Oholený, plešatý, ponížený a uplakaný jsem šel dělat oběd. Za trest jen jednu porci. Mohl jsem jen vylízat talíř. Pak jsem ji opět vylízal a šel pokračovat do sklepa. Večer jsem připravil jídlo a čekal na další úkoly. Má paní mi sundala zvon i skřipce a dovolila mi se obléct. Potom mi dala do ruky klíč od pásu a smlouvu stím, že se můžu odemknout a smlouvu roztrhat a bude vše při starém. Bez váhání jsem ji klíč i smlouvu vrátil a políbil ji ruku. Vždyť se mi plní můj sen.

2

Re: Kamarádka Lucka III

Fantazii teda máš velkou

3

Snad tím neurazím.

4

No mě jiste ne...

5

To jsem rád a zase něco napíšu

6

Díky ale já  mám  reálné příběhy,nemyslím to nikterak špatně:-)

7

Já tu možnost nemám, tak musím aspoň fantazírovat

8

Každý má tu možnost aneb jaký si to udelas takový to máš

9

Tak aspoň mám tu fantazii. Ne každý, kdo píše povídky je reálně prožívá. Důležité je, aby se někomu líbili a pro ty je píšu

10 Naposledy upravil: Poe (15.8.2016 12:15:56)

Petrcapin: chvilku sem čekal, co se z toho vyvrbí. Teda, možná mám velkou fantazii, ale já mezi řádky od Madam vyčetl lehkou výzvu. Ať je to pravda, nebo není. Pokud tvoje snaha směřuje k reálným zážitkům, možná bys měl svou pozornost více zaměřit na realitu.

11

Psát tyto povídky mě baví ikdyž reálné zkušenosti nemám. Myslím, že Maddamm má svých nádníků dost a o moji maličkost zájem nemá

12

Má, nemá... Ty ses ani nepokusil, navíc jsi vůči Madam neuctivý... Což tvojí povídku posílá do říše hluboké fantazie.

13

Myslím, že zde jsou debaty o povídkách a ne o mé uctivosti k madam.

14 Naposledy upravil: Poe (15.8.2016 17:12:09)

OK. V tom případě je tvá povídka dějově nesmyslná, slohově neuspořádaná, s hrozným pravopisem.

15 Naposledy upravil: petrcapin (15.8.2016 18:39:34)

Děkuji za názor, aspoň vím, že nemám pokračovat. Nemyslel jsem to zle. Pokud Vám mé povídky takto vadí, já psát nebudu

16

Ach jo, lidi zlatý, co to do vás poslední dobou vjelo? Takhle si vjíždět do vlasů, to na tomhle fóru nikdy nebylo. A teď hned ve dvou vláknech. Je mi z toho smutno.

17 Naposledy upravil: Poe (15.8.2016 19:13:01)

Petrcapin: big_smile nemusíš mi vykat, to je v pořádku. Osobně proti tvým povídkám nic nemám. Chtěl jsi diskutovat o tvé povídce, pouze jsem ti řekl upřímně svůj názor. Chápu, že se ti líbit nemusí, ale od toho diskuse je. Pouze jsem reagoval na tvou konverzaci s Madam, která mi trochu přijde v nesouladu s myšlenkou, kterou ve svých povídkách prezentuješ. Ale i to je realita virtuálního prostředí.
Tedy shrnu. Když tě to baví, povídky piš. Slibuji, že ti další už komentovat nebudu, ať se děje co se děje. Pouze za sebe, tedy z pozice nezaujatého čtenáře... těch pár řádků komunikace s Madam mi dává důvod nevěřit, že povídku, ať už je napsaná jak je, myslí autor upřímně.

18

Poe -  je super když člověk umí kritizovat. Akorát, že těch, kteří umí kritizovat, ja na světě strašně moc. Bohužel o moc víc, než lidí, co něco tvoří. Bohužel.

Navíc, tohle je forum a jsme si tu všichni rovni - nevidím na percapinově konverzaci nic neslušného, na to aby jsi ho tu kritizoval za chování.

19

Nerada se do toho opět zapojuji. Není  v tom vůbec nic osobního,chápu že ne každý má možnost reálných povídek a reálných zkušenosti.Petr napsal něco co by třeba někdy rád zažil.Chapu a nesoudim nikoho.PS:Každý strůjcem svého štěstí

20 Naposledy upravil: Poe (16.8.2016 09:11:51)

IN: big_smile Právě ses v této chvíli tedy zařadil do skupiny kritiků. Říkáš správně, že jsme si tu rovni a já jsem tu jen a výhradně zveřejnil svůj názor. Nic víc, nic míň. To, že se někomu můj názor nelíbí, je možné a ... vzhledem k tomu, že není souhlasný, tak velmi pravděpodobné. Prostě jsem tedy pouze vyjádřil svůj negativní názor. To je vše. Pokud jsme si všichni rovni a kritika se zde nenosí, pak nerozumím tvému příspěvku, kde kritituješ mne, za můj negativní názor, kterým jsem vajádřil, že se mi to, co se tu odehrálo ve směru od petrcapina vůči Madam nelíbí.
Takže teď nevím. Za sebe bych tuto debatu ukončil, protože z mého pohledu nemá žádný smysl. Neboť vlákno se mění ve vlnu kritik kritiků kritiky a kritiků je zde zřejmně evidentně také mnoho, v tuto chvíli včetně IN, takže by se vlákno stalo neskonečnou řadou kritiky kritik kritiků big_smile

21

PS. V tuto chvíli mne tento debatní kroužek začal bavit, takže chlapci, prosím, ve svém vlastním zájmu,.... techte to být, tak jak to je .... smile

22

Poe: Toto je má poslední reakce na tebe. Kážeš ostatním o neuctivosti, ale ty se chováš jak?? Odpověz si sám.

23 Naposledy upravil: Poe (16.8.2016 11:44:27)

Mluvíl jsem s Petrcipem výhradně o dojmu z jeho komunikace vůči Madam, s ohledem na jeho povídku. Tedy o tom, jak jeho komunikace s Madam jeho povídku degraduje. Tedy můj negativní pocit z toho, jakým způsobem se pokouší prezentovat své fantazie a potažmo touhy ve vztahu na jeho jeho skutky. A na základě výzvy autora jsem sdělil i svůj názor na povídku samotnou. Což bych sám o sobě neudělal, kdybych k tomu nebyl vyzván.
Jsem dalek toho, abych někomu kázal. Jak se kdo chová, je zcela jeho věc. To, co z tohoto vlákna vzniklo za blivajs, udělali jak říkáš ty, kritici , kteří neustáli opačný, byť třeba menšinový, názor. Ale, s tím já nic neudělám a ani dělat nechci. Neboť jak píšeš, jsme si tu všichni rovni a opačný názor je prostě názor. Může se ti nelíbit, můžeme o něm diskutovat, můžeš mne za něj krititizovat, ale v rámci rovnosti, jej mohu ve vší slušnosti a bez osobních urážek vyslovit. A za názorem na to, co se tu ze strany autora odehrálo, si stojím.
Toto fórum sleduji více než hodně dlouho. Za ty roky, kdy jsem zde byl registrován pod osobním jménem a třeba jsem jen nepřispíval, se zde objevilo mnoho nových Dam. A stále si myslím, že by všichni přispěvatelé za to měli být rádi a Dámám zde projevovat úctu a respekt, jaký si zaslouží. Už třeba jen proto, že sem, mezi nás, vůbec přišli smile
Píšeš, že na tom, jakým způsobem Petrcapin s Dámou mluvil ti nepřijde nic špatného. V duchu své neúcty ti musím říct jen jedno... Nebo raději ne, nebudu bouřit tvé kritické nitro a nechám si to v zájmu ostatních pro sebe big_smile

24

Poe: Teď něco ode mne. Snažím se být slušný a v to to duchu jsem i Maddamm odpovídal. Ty, a to je známka neslušnosti, jsi se do toho začal plést. Kdyby se Madam nelíbilo mé chování, určitě by se ozvala. Dále k tvému chování. Že se montuješ do cizích hovorů a pak následně tykáš někomu, kdo ti ze slušnosti vyká o tobě prozrazuje docela dost. Ono je něco jiného mít úctu k ženám a podlézat jím na úkor kritiky, někoho jiného. Podle reakce IN, kterého tímto zdravím a děkuji, nemám na tebe tento názor jen já. Bavilo mě nějakou povídku napsat ale, teď musím vše přehodnotit.

25

Myslím že je na čase rozumně jako dospělý ukončit tohle poštuchovani.