1

Téma: prechod na ocelovou CB6000s

Ahoj všichni, po nějaké době jsem se rozhodl, ze i ja prispeju svým pribehem...nezacnu uplne od začátku, ale myslim, že to neni potřeba, jediná důležitá informace je ta, ze je škoda, ze jsme nezacalo mnohem driv...

Takze rád bych tady shrnul, jak to mám po změně na kovové CB6000s a jak to u nás probíhá, ačkoliv moje žena stále tvrdí, že není moje domina, nicméně po dvou dětech jí to všechno hrozně uspokojuje a opravdu se moc milujeme. Posuďte sami. Dneska jsem zamčený 14 den po sobě poté, co jsem přešel ze (častečně) silikonového Cb6000s, který jsme měli přes rok. O tom treba priste. Průměr kroužku mám 40 mm, distanční kroužek medium, kulky nemám šanci vyndat ven, penis taky ne, klícka vůbec nesklouzává, celkově hodně pevné sevření a celkově pocit, že se z toho bez klíčku nedostanu. Na rozdíl od silikonu s i na něj ani nemám šanci šáhnout. Pocit super až úplná frustrace, moje žena je maximálně spokojená s tím jak se k ní chovám a jak jsem neustále pozorný, když ne, tak důsledky jsou velice jasné..
Takže v silikonu jsem byl nejdéle zamčený 28 dní, ale musel jsem se opravdu hodně kontrolovat, abych si ho nevyhonil , protože to rozhodně nebyla nedobytná pevnost. Teď poslední sex se vším všudy proběhl před 14 dny, následně jsem byl okamžitě uzamčen se slovy, že z tohodle se jen tak nedostanu. Každý večer dělám mojí ženě masáž a češu jí vlasy, což jí neuvěřitelně vzrušuje, masáž zakončuju tak, že ona leží na břichu a já jí masíruju zezadu prsty nejdřív kundičku a následně klitoris, což jí během chvilky přivede k obrovskému orgasmu, tvrdí, že je to tak skvělé, že by jí snad můj pták ani nechyběl a hlavně, ž se po odemčení stejně hnedka udělám. Já mám samozřejmě smůlu. Přeskočím na den 11, neboli pátek. Měl jsem slíbeno, že když ji zas večer krásně namasíruju, tak že mně odemkne a pomilujeme se. Že to pro měn nedopadne úplně dobře, jsem měl pochopit, když jsem se zmínil, že mi někdy připadá jak kostka ledu…fakt pěkná blbost ode mě. Takže do sprchy jsem šel odemčený, abych se pěkně upravil a po kompletní masáži po pár sklenkách vína mi řekla at si lehnu na záda a sedla si mi na obličej a lízal jsem jí kundičku a análech, přitom mi ho nádherně hluboko kouřila a za chvilku vybuchla v nádherném super vlhkém orgasmu, měl jsem jí na celém obličeji – nádherná vůně, která mně úplně vyvádí z rovnováhy – s žádnou jinou předtím, jsem tohle nezažíval. Pokračovala v úžasném orálu až jsem byl téměř před vrcholem, naprosto nečekaně řekla, tak a konec, nic nebude to máš za tu ledovou kostku, ale za odměnu můžeš spát odemčený, ale nesmíš si ho vyhonit. Až to tady uklidíš tak pojď spát. V obrovském pokušení jsem se rychle odporoučel do ložnice, samozřejmě že mi celou noc stál no a nad ránem už jsem to prostě nevydržel….ráno jsem se probudil s provinilým pocitem a po chvilce váhání jsem se přiznal. S hraným přísným obličejem se usmála a nařídila mi se okamžitě zamknout, že si to se mnou vyřídí později. V sobotu jsme si užili pohodový den, večer jsme šli na grilovačku a slušně společensky upravení se vraceli domu v družném alkoholickém rozhovoru – znáte to, žádné zábrany. Dostal jsem slib, že v neděli dostanu výcvik a ukážu jak jsem pokročil v mém cíli, který zní 100 kliků a 100 sedů lehů, za každý chybějící jedna rána bičíkem….celkem dobrá motivace, zvlášť když jich zatím zvládnu sotva 40 od každého….pro ty to příležitosti má moje ženuška krásné prádýlko a botičky radost pohledět, zvlášť když stojí nade mnou a já počítám, takže jsem byl celý den natěšený…no vzhledem k únavě to dopadlo tak, že jsem si zacvičil (neúspěšně), číslo se mi připočte k dalšímu dni a následně jsem se stal opět masérem a se slovy, že když jsem si ho v pátek vyhonil, tak ať s ničím nepočítám se šlo spát. Musím říct, že noční erekce už mám jen dvakrát, což se dá vydržet, ale jestli to bude takhle pokračovat asi se to dost zhorší. Dneska ráno (žena má svátek) po cestě do práce jsem přišel s nápadem, že si ve středu vezmu dovču a objednám nějaký privátní welness na dopoledne a pěkně si užijeme. Super, ale má to jeden háček, mé odemčení se posouvá až do středy, začíná jít do tuhého, jsem v té fázi, že už na nic jiného nemám moc myšlenky..zvlášť když má svojí nádhernou sexi ženušku neustále na očích, prochází se přede mnou v prádle a nahatá ze sprchy, jakoby nic se ohýbá pro náhodou schozený krajkový tangáče na zem…prostě a jednoduše mně má totálně omotanýho kolem prstu a já jen čekám, až mně zase odemkne a já jí to budu moct naprosto úžasně udělat….nikdy nemám daný předem datum, někdy je to týden, někdy jen pár dní, někdy je to 14 dní i víc, prostě jak má chuť a s novou ocelovou klecí, je to ještě víc jednoznačný….takže ve středu dám vědět, jak to dopadlo

2

Re: prechod na ocelovou CB6000s

Omlouvam se za stylistiku a obcasnou nesrozumitelnost, psal jsem to na telefonu

3

Tak ještě jeden malý update, dostal jsem vecer šanci za perfektně odvedenou masáž. Zena mne odemkla a řekla mi at ji to pekne udelam, ale nesmím se udělat driv nez ona. Snažil jsem se, dělal přestávky, ale nic nepomohlo, při poslední přestávce jsem to uz nezvlad a vytekl. A nemel jsem orgasmus...teda znicenej ano. Samozřejmě následoval hned zámek. Takže mam utrum, prý ale zitra bude opakování, abych ve středu něco vydržel.

4

Tak tohle je opravdu krásné počtení,takové opravdu ze života hlavně piš dál jak to jde

5

Jeste mala poznámka, dostal jsem vyslovny zákaz mluvit v jakékoliv souvislosti o zamceni, protoze poslední dobou se staci veškerá konverzace z me strany na toto téma a je fakt, ze protistranu to zase tak netrápí, ze jsem nadrzenej. Ja to chtel, tak at se s tím vyporadam a neustále o tom nemluvim. Na tom nemůžu rozporovat ani slovo. Je to fakt...

6

Jo, to znám. Prvních pár týdnů v začátku našich hrátek jsem nemluvil o ničem jiném :-)

7

To je ve vlnách, vždycky podle privalu nadrzenosti...tak ale ted už je po diskuzich :-/

8 Naposledy upravil: maleslave1 (18.8.2016 09:44:41)

Uterni vecer uz jsem fakt nemyslel na nic jinýho, nez jestli ve středu ve wellness dostanu milost a budu odemcenej a uziju si. At jsem se snažil alespoň naznakem zjistit jestli něco bude, jedine co jsem se dozvěděl bylo, ze az podle kvality masáže se uvidí, jestli vůbec ma cenu brat zitra klíčky sebou. Snažil jsem se co to šlo, ale tentokrát se mi moji lásku k orgasmu dovést nepodařilo. Takže maler, sice mi řekla, ze to neni moje vina, protoze se nějak nemůže soustředit, ale zároveň mi řekla, ze s klickama si to ještě bude muset rozmyslet, protoze se nevyspi tak dobre jako jiny den po orgasmu a na odemceni ted vecer at zrovna zapomenu . Takže jsem sel spat a 16ty den byl nejisty..Rano jsem vstával driv, vzbudila me snazici se ranní erekce v pásu, tak jsem to využil a udelal snídani, zabalil potřebné veci pro ženu...znate to, sampon, kondicioner, pletove mléko atd...a samozřejmě masazni olej. Jak se říká získal jsem velké bezvýznamné plus, protoze toto přeci milující muž pro milovanou zenu udělá sám od sebe, aniž by za to měl něco vic než úsměv na tvari cekat. Wellness jsem teda vybral fakt pěkný, umisteny ve sklepě hotelu, velikanska vířivka, sauna, ledový bazenek, sprchy a odpocinkovy pokoj, privátní. Vzhledem k tomu, ze jsme spolu takhle sami nebyli uz ani nepamatujeme, bylo to jak kdybychom šli na první rande. Takže jsme byli fakt nateseni a zamirili jsme si to hned do vířivky, ja stále zamcenej s bolestí v podbrisku, protoze mi samozřejmě v kleci pulsoval krvi nalitej ptak, poté co se přede mnou svlekala moje krasna zenuska do pradylka...staci mi málo :-) Vlitli jsme na sebe, a po chvilce uz jsem mel zaborenou hlavu mezi nohama moji bohyne vznasejici se na bublinkach ve virivce. Netrvalo to snad ani minutu a už se svijela v slastnych krecich orgasmu. Vasnive mne polibila a řekla mi, ze za to, jak jsem ji to hned krasne udelal a za vyber krásných prostor mne odemkne a užijeme si to. Následovaly dve hodiny vanilky, na což si ale vůbec nestezuju, první orgasmus jsem mel znicenej, prý abych si vypustil paru a nasledne jeste dva normální orgasmy, jeden při klasickém sexu zezadu, ktery mi vyjimecne doprala a druhý, kdyz mi ho neuveritelne krasne a dlouho drazdila pusinkou a vždycky přestala, kdyz uz jsem byl u vrcholu. Nevěděl jsem jestli nemá v planu mne nechat nedodělaného, tak jsem si ten slastny pocit maximálně užíval. Naštěstí mi chtěla dopřát a doslova jsem ze sebe vycakal neuveritelne mohutnou dávku na její prsa a bříško. Co na to říct, nádhera. Pak jsme se ještě chvíli mazlili na lehátku, povětšinou s moji hlavou v jejím kline a tři hodiny byly za nami. Dostal jsem opět příkaz se zamknout a šli jsme si užít volny den. Vecer mi zena řekla, ze mne miluje, a ze se ji líbí jak jsem pokorny a poslusny a neustále se ji venuju, a protoze ví cim to je způsobené, tak uz budu zamceny neustale bez pauz a odemkne si mne jen v takovýchto případech jako byl dnešní den. A ze by rada zjistila, co se mnou udělá dlouhodobe zamceni, treba na dva měsíce...tak nevím jestli mne čeká pernych 60 dni, ale vím, ze svoji ženu miluju nade vsechno. Vypada to, ze se začíná plnit můj sen.

9 Naposledy upravil: maleslave1 (18.8.2016 13:07:19)

Jeste jsem zapomněl dodat, že dnešní noc byla opravdu krutá, erekce prichazela každou hodinu a byla fakt silná, takže bolest z mackanych kouli šla az do břicha, asi v návalu několikanásobného vyprázdnění zásob spermatu a změně hladiny hormonů v těle, máte někdo podobnou zkušenost?

10 Naposledy upravil: maleslave1 (22.8.2016 10:26:22)

Malá aktualizace, v pátek jsem s mojí milovanou ženuškou chvíli mluvil o zamčení, zeptal jsem se jí ještě jednou, jestli by si uměla představit situaci, že já budu trvale zamčený a budu jí to dělat jen pusou a prstama, jestli by jí to nevadilo, že bych jí to nedělal ptákem. Řekla mi, že když bude mít vždy ty orgasmy tak dobrý jako poslední dobou, že už se můj pták na světlo nedostane a když dostane chuť, tak si pomůže vibrátorem, který má ode mne. Snad přehání. Odemkne mně až za 4 týdny pro začátek, ovšem pokud budu škemrat, což jí vadí, dostanu pokaždé 3 dny navíc. Jsem teprve 5tý den z 28, a zatím dobrý, ale nedělám si iluze, brzy to bude horší a nemusí to být jen 28 dní...
PS: Dnes mi bylo důrazně řečeno, že nechce o zamykání slyšet ani slovo, že už mi to jednou říkala a nehodlá se opakovat. Jinak budu čelit nepříjemným důsledkům. Tak to radši nebudu pokoušet.

11

Je v celku hezké, když si hrají dva a oba to baví. Má prostě smysl pro někoho cudný být i vědět, že se bez mého klíčku partner neudělá a musí mi být věrný... ;-) Přeji hojné a krásné dny hrátek i nespočet nápadů. :-) ;-)

12 Naposledy upravil: maleslave1 (2.9.2016 14:44:59)

Málem jsem to podělal...

Uběhlo 16 dnu jako voda, CBcko stále nemilosrdně obléhá moje koule a penis a začínám mít pocit, že exploduju při sebemenším dráždění. Ke všemu jsem byl v podstatě tyden mimo domov pracovně a tak kdyz jsem se vrátil, myslel jsem, ze delší doba odloučení  a radost z návratu udělají své a dostane se mi vysvobození. Realita ovšem byla jiná neboť hlídání dvou ditek a starani se o chod domacnosti a domu jsou natolik náročnou činností, že na to moje láska neměla, celkem logicky, ani pomyšlení. Navíc jde ji odvezl s dětma na Moravu a dalsi dva dny tak trávíme bez sebe. Co se ovsem nestalo, moje zenuska si zapomněla doma klíčky a řekla mi včera vecer po telefonu kde jsou a ze je mam zabalit sebou. Chapete to? Asi ten nejtěžší trest a zkouška v jednom. Koule napnute k prasknutí, ptak se snaží postavit při jakemkoliv letmem pohledu na odhalenou zenskou postavu na ulici a klicky na dosah ruky. Odolaval jsem pokušení a jen tak zbuhdarma jsem se podíval co je nového na České BDSM scéně a narazil na video jedné profidominy, jak těžce školí subika. Vyprask, perverzní recicky a to už jsem nevydržel, odemknul se a rozhodl se, ze si proste ulevím. Alespoň trochu. No moc práce by mi to nedalo, ale v poslední možné chvíli jsem se preci jen překonal a slastny pocit nechal na rozhodnuti moji drahe polovicky. Kromě par kapek jsem nakonec prival spermatu potlačil a neuspokojene se vrátil do kovové pevnosti. A nakonec jsem rad, protoze bych tim uplne pokazil těch 16 dni, ktere jsem vydržel a okradl se o dalších 12 dni neprobadaneho utrpení. Takze hurá a honění zmar

13

Tak dneska je to 23 dni od uzamceni. Od posledního prispevku jsem byl odemcen jen jednou pres den na oslave, ze kdyby byla nahodou chuť, abych byl pripraven a dvakrát na hygienu. K ničemu nedošlo, takze zacinam mit uz slušnej abstak. Je to zatim nejduslednejsi zamceni a nemam ani moznost si na něj v podstate sáhnout nebo podívat. Dneska vecer prý dojde k upusteni tlaku, samozřejmě bez orgasmu. Důvodem je, ze chce abych nebyl tolik nadrzeny a vydržel při případném sexu. Ze by se mi blizilo datum osvobozeni? Taky včera padl nápad, ze dostanu jeden klíček jako bezpečnostní pojistku pro případ nouze. V papírové označené zalepene obálce zapecetene voskem. Takze zneužití nemožné. Jinak došlo k tomu, ze mam zákaz jakéhokoliv intimniho kontaktu, což mne dovadi k maximalnimu šílenství. Moje láska totiž ví, ze mne uplne staci dělat orgasmy ji a uspokojuje mne to i tak bez meho orgasmu. Takze si vystaci s vibracnim kamosem, který jsem ji pořídil kdysi pro spolecne hratky a pro dny odlouceni. A samozřejmě mi to nezapomene napsat nebo říct, ze si prave udělala dobre, chtěla počkat na mne, ale už dneska nebude mit chut, tak at ani neskemram. Uuuufff. Pristi tyden jedu na 4 dny do Německa, zacinam tusit, ze odemceni nepřijde driv než po návratu. Je s podivem jak velice rychle si naše zeny klicnice zvyknou na novou roli a vydoji nasi psychiku do dna. Nutno říct, ze jsem jako beránek, svěřil jsem se s plnou důvěrou do rukou nejmilovanejsi osoby a oba si to neskutečně uzivame. Z opacnych stran, ale vzajemne propojeni..

14

Dneska jsem mel slibeno uvolnění tlaku, alespoň ten ubohý zniceny orgasmus,co bych za nej dal. Udelal jsem moji lásce masáž a když jsem ji začal líbat nozky, po chvíli cuknula a řekla mi"žádné vrusovani, dneska už jsem to uz sama mela dvakrát, takze nic nebude. Musím přiznat ze jsem momentálně hodně frustrovanej. Ale co jsem si přál to mam....

15

Bych nedal a dle mého soudu tohle nevydrzis dlouho ;-)

16

No :-) doufám, ze už, to nebude dlouho trvat...puvodne jsem chtěl aby me zamkla na dva měsíce. Tak doufám, ze se k tomu nedopracujeme. Každopádně mam slibeno jednou měsíčně vyprázdnění. Ale uz se na to fakt trepu

17

To chápu,ale nemluvit o tom vůbec a aby si to dělala sama bez tebe? Malinko nechápu význam,to mi přijde jako sebezamykání nebo klicnice na dálku,to je u mě o hovnech.Samozřejmě nesoudím každý má svoje.

18

No to je jednoduchý, to neni tak, ze když jsem doma, tak si to jde udělat vedle, ale protoze je přes den sama doma na mateřské, tak ma stejne choutky jako když jsem ja býval odemčeny, taky jsem si to udělal dvakrát i třikrát a pak jsem na to večer neměl chuť. A musím říct ze to bylo dost sobecké, nebylo to v žádné hře na zamykání. A hlavně ja vím, ze ona na to ma chuť i presto, ale naschvál mi řekne, ze ne a hlavně proste nemusí, protoze ona teď určuje pravidla. Proste mi tentokrat nechce dovolit nic. Taková byla dohoda, ze ona si muže dělat co chce a ja musím poslouchat a neprotestoval. Víš jak jsem uz nadrbanej? tím mne dostává presne tam, kam chce. Takhle to prý naštěstí nebude pokaždé, ale budu mít za výstrahu, co se stane, když nebudu poslouchat. Pro mne jasny jako facka, a dost si to užívám.

19

Vím jsem zamčený 47 den tak něco tuším :-D

20

Tak zacinam opět od dne c.1
Včera jsme se pozdě vecer vrátili z oslavy, lehce ovineni, sedli jsme si na terase pod hvězdami za vlahe letní noci..uplna romantika

Tak nějak jsme zabrousili k našemu zamykacimu tématu, a zena mi řekla, ze takhle je to proste nejlepší,kdyz mi nedovolí ji to dělat,a ze už je neuveritelne nadrzena a chce mne odemknout, abychom si pekne užili. Ale nejdřív ze všeho se přede mnou vycurala na trávníku před terasou, tak abych pekne vsechno videl, ví totiž ze bych chtěl aby mi udělala piss, ale (přinejmenším zatim) ona to nechce. Odemkla mne, dala mi vasnivou pusu, jak kdybychom byli na prvním rande, takovou tu na kterou nezapomente a řekla mi at si kleknu před křeslo a postaram se ji pusou pekne pomalu o její orgasmus. Bylo to přesně jak to miluju, chvíli jsem si hrál s jejím kliorisem pres krajku kalhotek a za chvilku byla úplně totálně promočená. Stáhla si kalhotky a primackla mi je na obličej, cítil jsem její božskou vuni a za chvíli uz jsem byl zaboreny mezi jejima nohama a kmital jazykem presne jak mne to naučila, krasne pravidelne od zadečku az ke klitorisu. Za chvíli mela takový menší orgasmus, ale já vim, ze největší ma kdyz mi sedí na obličeji a kouří mi or tom ptaka a taky ze mi za chvíli rekla ať si lehnu, sedla si mi na oblicej a její rozpalena kundicka mi rajtovala na rtech a na nose. Byl jsem uplne mimo, odemcenej klacek mi samozrejme stal jak sutr a začala mi ho pomalinku honit a po chvíli se predklonila a vzala si jo do pusy. Musel jsem na ni zpola zadusene zahekat at přestane nebo se hned udelam, jen se zasmála a přestala a řekla ze nesmím strikat dokud mi to nedovolí. Ona chtěla byt samozřejmě první, tak se narovnala dosedla mi plne na obličej, dusila mne zadeckem a kindickou a za chvíli explodovala v úžasném vlhkem orgasmu. Nepamatuju si, ze by tak silný někdy mela. Kdyz se trosku zklidnila, nasedla mi na ptaka a začala po něm pomalu jezdit, ale 25 dnu z vás proste maratonce neudělá, za chvíli jsem uz prosil o povolení k strikani, najednou přestala a zasmála se a řekla ze mne zamkne, protze oba uz si užila dost. Doslova ve mne hrklo, začal jsem skemrat a prosit, ze to mi přece nemůže udělat. Řekla mi, ze prave to je na tom to krasne, ze to muze udělat a já budu mít smůlu. Uz jsem myslel, ze mam fakt po nadeji, ale usmála se vzala si ho do pusy a nadherne mi ho vykourila, strikal jsem jak o život, pocakal jsem si i vlastní obličej, jak to bylo silný. Fakt sila. No a samozřejmě, kdyz jsem po sobě uklidil ten binec, tak uz mela v ruce CBcko a sup zpátky pod zámek. Takze den č.1 a jsem zvědavej, kdy budu odemcen priste.

21

Tak jsem dostal od moji lásky krásný dárek na 4 denní pracovní cestu do zahranici. Včera večer jsme po mordovani na zahradě upadli do sedačky před televizi a dostal jsem minoslovni pobidku k cesani a nasledne masazi. No a vzhledem k tomu ze jsem zahajil masáží zad a pres chodidla a lytka zakončil masáž na stehnech, rikalo si to přímo i o masáž kundicky. Dostal jsem svolení a postaral se s radostí o blaho moji drahé polovičky a ta se rozhodla, ze mne chce cítit v sobe. Odemkla mne, postarala se pusou o parádní erekci a nasedla si na mne. Naštěstí se udělala velice rychle, protoze na mne už to šlo at jsem se snažil oddalovat, jak jen to umím, na poslední chvíli jsem ho vysunul, moje laska mi ho pevne zmacknula, což zabranilo orgasmu, ale kdyz ho v zápětí dvakrát pohonila, tak jsem najednou vytek. Krasne mne podojila bez orgasmu a řekla mi, ze se na ni muzu těšit v sobotu, ze se uvidí....no cítil jsem se kvalitně podojen a nadrzenost se zdvojnasobila. Zajímavé je, ze nepřišla vubec žádná frustrace, asi to je tim, ze jsem ji směl udělat orgasmus. Proste zazivame spolu něco úžasného a jen potvrzuji, ze jako ostatním zde na fóru to posunulo nas vztah do jiných dimenzi.

22

Navrat z nemecka se jako vzdy, kdyz cestujete v patek protahl z 5ti hodin na temer 8. Prijel jsem tedy domu sice nateseny na moji lasku, ale az v pul jedne v noci, takze jsem si dal sprchu, rozloucil jsem se s nadeji, ze se budu moci po 4 dnech alespon odemknout na poradnou hygienu a sahnout si na nej. Moje laska mi v loznici jen rekla, ze jsem prijel pozde a tak uz na mne necekala a pohrala si s vibrujici kamaradem na lepsi sny. To je zajimave, ze od doby, kdy jsme presli na dlouhodobe zamykani, mi nikdy nezapomene pripomenout, ze zdaleka nejsem za vsech okolnosti potreba a ze neni potreba me odemykat. Druhy den vecer jsem prijel domu pozde se synackem od rodicu a sel jsem ho uspat, ale jeste predtim mi laska rekla, ze na mne ceka v nasem doupeti neresti (neboli obyvak) a ma pro mne pripraveny specialni program, o kterem jsme mluvili minuly tyden. Souhlasila s tim, ze zacneme lehce pronikat do taju dominance a submisivity a ja budu pod trvalou hrozbou trestu za neposlusnost (neboli, ze se ji zacina libit presdstava, že mi udeli poradny vyprask). Umite si predstavit jak jsem se nemohl dockat, az prilezu k jejim nozkam, abych je mohl zlibat. Jenze jsem samozrejme jeste po unave z cesty vytuhnul jak drevo, a ikdyz mne prisla vzbudit, tak jsem zase vytuhnul. Takze jsem se vzbudil az rano, zkusil jsem jestli se z toho nepujde nejak "vylízat", ale dostal jsem ledovou sprchu. Protoze jsem neprisel na vycvik, tak mam minimalne do pristi nedele smulu a na moje odemceni a nebo na to, ze si uziju alespon pusou s jeji kundickou nebo nozkama muzu taky zapomenout. Navic kdyz si pry muzu spat misto toho, ze me chce odemknout, tak uvazuje o tom, ze doopravdy dodrzi puvodni slib a vytvorime rekord v dvojnasobne delce minuleho zamceni - 50 dnů - to nemám šanci přežít. Takovy je trest za to, kdyz necham svoji nadrzenou bohyni neukojenou.

23 Naposledy upravil: spank.man (19.9.2016 13:06:28)

Tak tohle by si mi nestalo :-) pod rouškou odemčení bych neusnul ani kdyby nevím co . U nás je to spíš naopak. Ze to nezvládne Madam. Ale tam je to jasný vcelku, když může mít uspokojení kdykoliv si louskne prstem.

24

No vzdyt ja musel byt uplne mimo, vubec nevim, ze mne přišla jeste budit. Kdybych byl při smyslech byl bych u jejich nohou rychlejc nez blesk. No samozřejmě ze naše vladkyne si uzijou kdykoliv se jim zachce..no každopádně jsem si vykoledoval celkem prisnej trest za celkem jasne proviveni..

25 Naposledy upravil: maleslave1 (14.10.2016 16:26:47)

A