76

Re: prechod na ocelovou CB6000s

Novy rok nam pekne začal, pres svatky jsem dostal volno od pasu cudnosti a s mou klicnici jsme si užívali. V nových rudých latexových satech vypadá jeste vic bozsky nez kdykoliv předtím a několikrát jsem ji to mohl udelat včetně meho orgasmu az do konce, užíval jsem si to samozrejme plnými dousky. Proti planu oslava noveho roku byla bujara a tak jsem vytrávil Silvestrovskou opici az vecer prvního. Dal jsem si sprchu a samozrejme jsem byl nadrzenej jak bejk. Jen tak v ručníku kolem pasu jsem zkusil svoje štěstí, jenže moje laska uz mela uplne jiny nápad. Prisel jsem do ložnice a na stoliku lezely dve veci. Pas cudnosti a papirek se vzkazem: Lásko, jak na novy rok, tak po cely rok, okamtite si nasad pas a az přijdu z koupelny, tak mi to uděláš, jak se sluší a patří pro zamceneho otroka, pusou. Za to, jak ses včera zridil, ti připravím odpovídající trest. Myslím ze leden pod zámkem by ti prospel.

Celkem ledová sprcha na moje představy, ale co jsem mohl delat. Nasadil klicku, zamknul, klicek položil vedle na noční stolek a cekal poslusne na příchod me bohyně. Takže preji vsem hezky novy rok, 12ty den pod zámkem.

77

Skvělá akce tvé Paní.

78

Přesně jak se říká, kdyz ptáčka lapají, hezky mu zpívají. A můžu se snažit, jak chci (vlastně musím), ale do konce měsíce se z toho nevyližu. V zamčeném deniku, to začíná byt zajimave

79

Tak už máš polovinu měsíce za sebou, jak to zvládáš? A v deníku jen a jen červené pole?

Že ti tvá Paní tak krásně zpívá? Proto jí tak zbožňuješ přeci ;-)

80

Zvládám to těžce, nadrzenej jsem cim dal vic, protože mne kazdy vecer dráždi k zblazneni, necha se uspokojovat pusou, hraje si s mym tvrdým ptakem v kleci a kouse mne do bradavek, protoze vi, ze budu jeste vic vzrusenej a pak jde spat a ja pomalu ale nejiste vadnu.

81

Ta tvá paní je dračice a koukám, že jí opravdu zamykání baví. No musí tě přece stál udržovat nažhaveného a koukám, že večery jsou stejné jako u nás doma. Tak ať ti ta další polovina uteče. ;-)

Ale zase ta vidina, že budeš mít org. nebo tě aspoň pustí, za to stojí né? To Tlapík ti závidí, protože ten to má aaaaaaaaaaaaaaaž někdy v dubnu?

82

No on ten konec ledna taky není vůbec jistej, moje pani si proste řekne jeste si to týden užij, pak do toho něco vleze a je půlka února. Ale pak je to gejzir, na který se nezapomíná :-)

83

Dneska jedeme lyžovat. Po 21 dnech jsem dostal volno od klece. Samozrejme vecer zpátky bez orgasmu.

84

Vecer byl zajímavý a vypadal nadějně. Lezeli jsme v posteli, cetli si a Moje žena zničehonic sama nakousla erotické tema, bavili jsme se o nejednom tématu několik hodin a protože jsem byl stale odemčený, erekce na sebe nenechala dlouho cekat, nakonec po 21 dnech zadny div. Vzajemne jsme se lehce hladili, znáte to, takové to příjemné mazleni a najednou zajela rukou me na stojícího ptaka. Nejdříve se podivila, protože cekala místo toho kovovou klec. Řekla mi, ze uplne zapomněla, ze jsem stale odemceny. Začala mi ho ručně zpracovávat a pak se k memu udivu přesunula a začala ho zpracovávat pusou a jazykem. Byl jsem samozrejme v sedmém nebi. Nehty mi pri tom dráždila bradavky a ja byl bliž a bliz k necekane explozi. Stejne jakjsem necekal, ze dojde k tomuto, tak jsem vůbec necekal, ze se zničehonic posadila a řekla mi onu známou vetu pro nas zamcene. Krasne ti stoji, chtel bys to vid? ale dneska stříkat nebudeš, vždyť ti jeste zbývají dva týdny, vis, ze jsi zlobil, tak to ti přeci nemuzu jen tak odpustit. Koukej se hned zamknout....sakra sakra sakra. Samozrejme, skemrani nemelo smysl, a jeste jsem si tim nejspíš vysloužil par dnu navíc. Je to na jednu stranu hrůza, ale na druhou stranu, tohle miluju. Jeste ted jsem z toho na vetvi

85

Jo jo takhle to má být. Opravdu krásné.