1 Naposledy upravil: petrcapin (18.8.2016 06:51:20)

Téma: Manželská poradna

Vážený a milý, napsal jsem tuto povídku, po přemýšlení, jestli vůbec něco psát. Po diskuzi, která po mojí povídce proběhla, jsem  si nebyl moc jist, ale některé dámy mi dodaly odvahu, psát dál. Tímto jim děkuji a věřím, že mi odpustí i některé chyby, ktrých se dopustím

Maželská poradna

Seděla ve své kanceláři a čekala na nové klienty. Pracovala, jako poradkyně při manželské krizi Chodila vždy krásně upravená a bylo na ní znát, že se o sebe opravdu stará. Štíhlá 170cm vysoká, dlohovlasá brunetka, krásné vysportované tělo. Rohodně bylo na ní vidět, že žádnou krizí netrpí, naopak. Měla na ni svůj způsob řešení a ochotně se o něj podělila. Dnes ji čekal jeden zajímavý pár. On, říkejme mu Karel a jeho žena a té budeme říkat Alena. Karel je 27 letý občastný alkoholik a kuřák. Rád se věnuje svým kamarádům, hospodě a lenošením u pc, nebo na gauči u televize. Doma moc nepomáhá, spíše vůbec. Své ženě se moc nevěnuje a má ji prakticky na vaření, uklízení, praní a na sex, ve kterém se snaží jen o své libido. Ihned po svém vyvrcholení si zapálí cigaretkku a spokojeně usne. Na druhé straně, Aleně je 25 let. Života si moc neužívá. Do Karla se zamilovala a dodnes její láska neuvadá. Dělá vše pro Karla, pere, vaří, uklízí. Na sebe nemá prakticky čas. Jakmile příjde Karel domu, dělá vše k jeho spokojenosti. Ze společného milování nemá prakticky nic. Než stačí dosáhnout vrcholu, tak Karel má své za sebou. Těžce se odvalí, zakouří si a usne. Případ jako stvořený pro naší poradkyní,  které budeme říkat Marie. Hned při prvním setkání, poznala, že má jasno a tak neváhala své řešení zdělit oboum na tvrdo. Vyndala na stůl krabičku z názvem,, REBEL" že se jedná o pás cudnosti pro muže, ještě neřekla. Zatím poslouchala oba, jejich názor na věc. Alena byla zoufalá, Karla milovala, ale vztah s ním ji ničil. Karel Alenu chápal a rozvod v žádném případě nechtěl. Prý udělá vše, co by mohlo pomoct. Na tohle Marie čekala. Vlídně se usmála a přistrčila krabičku směrem k nim. Oba nejprve nechápali, ale po vysvětlení od Marie, krabičku přijali. ,,Toto je pás cudnosti pro muže, jelikož si myslím, že problém bude tady. Dnes večer se do něho Karel zamkne a zústane zamčený do další náštěvy u mě. Klíčky od zámku si nechám u sebe a pokud bude vše v pořádku, předám je Aleně a ta může zámek odemknout. Za tři týdny se tu opět sejdeme a uvidíme, jestli nastala nějaká změna." Ještě jim dala nějaké papíry, kde byly sepsány instrukce, pro každého zvlášť. Karel musí Alenu poslouchat a se vším ji pomoct. Dále se o ni musí více starat. Pokud v něčem neposlechne, Alena vše zapíše a při další náštěvě dojde k vyúčtování.
Náš pár odcházel s hlavou plnou otázek a zvědavostí. První týden nebyla větší změna, jen Karel začal být více nervózní a nadržený. Začal si Aleny více všímat a ta se snažila toho využít a dávala Karlovi více domácí práce. Karel přestal chodit do hospody a byl více doma, kde se snažil Aleně se  více věnovat. Ta podle instrukcí vše zapisovala a těšila se s Karlovo péče. Na požadovanou schůzku se musely oba připravit. Karel musel mít čisté spodní prádlo a Alena si měla obléct to nejlepší co měla. Při setkání si Marie vše pročetla a vysvětlila, v čem bude spočívat zůčtování. Za každý prohřešek dostane Kerel určitý počet ran rákoskou na holý zadek. Karlovi zatrnulu ale musel souhlasit. Konečný verdikt byl 100 ran od každé z dam. Karel dostal možnost, odpuštění polovičky, když podepíše smlouvu, že se Alena se stane jeho paní a on ji bude muset ve všem poslochat. Karel váhal a tak dostal čas na rozmyšlenou. Nejprve dostane od každé ženy 10 ran a pak řekne své rohodnutí. Nejprve začala Alena. Karla trochu šetřila, protože nebyla v tom moc zkušená. Za to Marie, Karla nešetřila a ten volal už po 6té ráně, že papír podepíše. Se slzami v očích a červeným zadkem, papír podepsal. Marie jim zdělila, že takové zúčtování bude následovat každých 21 dnů. Když Karel měl podstoupit dalších deset ran, bylo mu zděleno, že se trest může snížit o polovinu, když bude podpisem souhlasit stím, že vládu nad jeho penisem bude mít Alena, která rozhodne, kdy mu bude pás sundán a na jak dlouho. Karel bude muset Alenu uspokojovat vždy, kdy bude Alena chtít a to jakýmkoli způsobem. Karel opět váhal a tak následovalo dašlí kolo trestu. Tentokrát začala Marie ve stejném stylu, jako první kolo. Za to Alena ztratila ostych a do svých deseti ran dala všechnu svoji sílu. Karel plakal, jako malý kluk a hned po desáté ráně podepsal i tuto dohodu. Zbývalo posledních 5 ran. Karel slíbil poslušnost a souhlasil s tím, že ho Alena společně s Marií budou moct převychovat k poslušného a oddaného muže. Obě dámy si svých pět ran opravdu vychutnaly. Karel jim klekl u nohou a políbil jim ruce. Oblékl se a šel vstříct svému novému životu po boku své paní a věděl, že pro ni udělá cokoli si bude přát. Alena odcházela šťastná a těšila se na změny, které u nich nastanou.

2 Naposledy upravil: Maddamme (17.8.2016 20:22:44)

Re: Manželská poradna

Ani jsem to nedocetla protože krizy a kryzi nedávám....příště už svou reakci vynecham

3 Naposledy upravil: Xena (17.8.2016 20:15:01)

Pěkné, budu se těšit na pokračování.
Mě chybičky nevadí, tak piš dál, jak se to bude u manželů vyvíjet.
Máš povídku hotovou dvě hodiny a už byla zobrazena 74x, tudíž je vidět, že si tě čtou, přesně jak říkám, jen nereagují :-)

4 Naposledy upravil: NovaCzech (17.8.2016 21:02:41)

Gratuluji! Pokud mohu porovnat, rozhodně vidím zřetelný posun k vyšší kvalitě především v námětu povídky, která je konečně realistická a přímo vybízí k pokračování na x-dílů dokumentujících posun ignoranta v naprosto poslušného a oddaného suba, jenž bude ve finále své Paní "zobat z ruky". Kdysi jsem tu zveřejnil povídku s podobnou tématikou. Je to přesně to, co zde chybí, a sice motivační příběhy, které mají slušný potenciál získat více Žen pro tento životní styl. Držím palce v další tvorbě.
PS: zkus ještě trochu zapracovat na pravopisu, pak to nebude mít chybu.
FYI: změnil jsem si nick z Rx na NovaCzech

5

Všem děkuji za reakce. Za pravopis se omlouvám a zapracuji na tom.

6 Naposledy upravil: spank.man (17.8.2016 22:05:49)

Já tedy taky napíšu názor,ale nejsem tu od toho abych kritizoval, předem upozorňuji,jenom aby Xena nemyslela ze se zde lidi nevyjadřují,mě se to nelibi,ale samozřejmě každá věc má svého kupce.Já i Maddamme sem chodíme kvuli realitě a nalezení nových přátel stejně založených a pro případné reálné akce jako třeba situace Madam Sari  a Poe. Toť vše,dále se zdrzuji jakýchkoliv komentářů případných.Zatím nejsem v situaci,že bych potřeboval dopadnout jak Poe.Ještě mě čeká dlouhá doba a mohl bych se rozvášnit.

7

Si taky koleduješ? ..... :-D

8

Právě že  se zdrzuji dalších komentářů,ale jsem realista a nejsem tichošlápek a vlezdoprdel když se mi něco líbí řeknu to když se mi něco nelíbí řeknu to taky nechodím sem aby mě měli všichni rádi ale proto abych se něco přiučil a pro inspiraci, případně někomu pomohl v začátcích ale nejsem snílek

9 Naposledy upravil: Poe (17.8.2016 22:29:13)

big_smile jasně. Ale pokud Petra baví psát, tak ho nechme.... Nechci zde rozpoutat nějaký hon na čarodějnice wink

10

Petrcapin: Pokud nepíšeš na mobilu, dej si automatickou opravu pravopisu. A já patřím k těm, kteří se na další část budou těšit wink

11

Petrcapin: Pěkný, za mě piš dál. A chibičky a přelkepí se vvoudí- nikdo není dokonalí, že? Já tedy rozhodně ne. A víš, že já pochopil, že v sekci povídky jsou povídky? V kategorii "Váš příběh" je realita? A že Jurský park je fikce? Já to pochopil.
Fakt smile a smile

12

Tlapík: Všechny holky jsou pany  i moje máma je pana. Cože Jurský park neexistuje , tak to se mě teď zhroutil celý svět. 

Petrcapin: Pokud to nebudeš psát  ve zkratkách a k tomu ještě půl věty je v češtině a konec v angličtině tak mě to nevadí.

13

Všem děkuji. Pracuji na pokračování. Chci to i bez zbytečných chyb, tak to trochu potrvá