1 Naposledy upravil: davue007 (28.8.2016 10:41:13)

Téma: Tajný experiment a sobotní odplata

V pondělí jsem měl krásný dlouhý sex se svojí paní.  Po odemčení a pří uspokojování mé paní ústy jsem si žalud potajnu namazal mastičkou Kamistad , zbyla a už dlouhou dobu prošlá se válela s ostatními v poličce.Používali jako lokální anestetikum při prořezávání dětských zoubků.

Po orálním uspokojení jsem na penis  natáhl prezervativ ,paní to nebylo divné protože ho dost často používáme , který zabrání přenosu masti na paní a šel jsme na věc.  Byla dost překvapená mojí výdrží. Bylo to zajímavé tento účinek jsem fakt  nečekal. Hrozilo už i to , že paní řekne , že už jí to stačí a já zůstanu bez výstřiku, který jsem předtím 14 dní neměl. Tak asi chápete, že jsem ho fakt potřeboval.Mohl jsem do toho bušit jak dlouho bych chtěl , ale nakonec se mě přeci jen podařilo se udělat a přišel tolik očekávaný výstřik a orgasmus.

Paní byla překvapená řekl jsem jí , že je to tou klíckou a , že se hrozně snažím aby si sex užila. Posléze  jsem byl však odhalen. Nestihl jsem mastičku uklidit pod dekou jsem jí nemohl najít.  Na otázku co tam pořád hledám jsem se musel přiznat.  Byla tak překvapéná z mého experimentu a utahaná, že mě zapoměla zamknout a pak už mé zamčení neřešila.

Když už jsem byl třetí den bez PC tak už mě to bylo divné a podezřelé.  Také mě bylo divné, že v úterý večer mě koupila nealkoholické pivo , které mě celé odpoledne servírovala na terasu a poté i ve středu. Následně pak večer jsem začal pociťovat brnění v prstech a takové nezvyklé mravenčení na žaludu a na kulkách.  Celkově jsem začal pociťovat horko a pak jsem měl pocit , že můj kamarád dole je nějak více prokrvený a chová se jinak. Bylo mě už divné a podezřelé, že se mu tak nějak nechce změnšit se do původní malé velikosti sice. Noční erekce mě fakt překvapila.  No neřešil jsem to. Byl přeci dlouho utlačován v kleci no tak je to teď jen nezvyk. Říkal jsem si.

Ve čtvrtek přijela paní z práce a já s dítětem z koupání. Hned si zapoměla na klícku, kterou mě samozřejmě  hned ten večer chtěla nasadit. Při nasazování malé klícky HT s vestavěným zámkem, kdy je opravdu potřeba být dole v klidu. Došlo  i na  studenou sprchu s ledem. To již jsem několikrát vyzkoušel a vždy v celku rychle bylo dosaženo potřebné velikosti. Tentokráte to však trvalo déle. Nakonec jsem s asistencí mé paní zvítězil . Mělo mě trknout , že se něco chystá. Její slova po nasazení a zamknutí: "Teď už budu důslednější."

To uvidíš těm mazec , servírujíc mě posléze večer další pivko ( Birel - tmavý citron s vitamíny B a C ). Hrozně mě překvapilo jak rychle se penis v kleci zmátožil a opětovně se zvětšil a vyplnil celou tubu . Teda šlo již jen samozřejmě o snahu o zvětšení. Začal jsem cítit nadrženost jakou jsem obvykle pociťuji po 10 dnech bez výstřiku.
Noční erekce byla fakt dost nepříjemná v podstatě od 2:00 hodin do rána pernamentní jen intenzita se měnila.  Ráno jsem jí rozchodil.

Paní ráno vstala usměvavá vyspinkaná do růžova a hned se ptala jak se mě spalo. Popsal jsem jí své noční trápení.Dostalo se mě odpovědi: "To bude tím pivem to nemůžeš toliko pít na noc vitamínů. No to už jsem věděl od kud asi vítr fouká. Snažíš se dobře , ale tu klícku ti nesundám a jedeme se koupat."
Vzal jsem si na sebe plavky šortky pod kterýma není CB vidět.  K mému překvapení jsem byl poučen: " Tydle plavky si neber vem si ty druhé bude velké horko"
Říkám : " Ale pod těmito plavky je CB trochu vidět"
Paní:" Snažíš se zbytečně jdeš zamčen. Pokud ti to vadí můžeme jít na nudapláž " Polkl jsem na sucho a povídám:
" No a kam "

Dostala se mě odpověď " Na Lhotu je to tam prý super" Hmm paní je připravená říkám si pro sebe.Že by to myslela vážně????

" Ty by si šla na nuda pláž?? "
"No pro tu legraci klidně "

"Hmm tak to půjdu radši v těch malých plavkách " řekl jsem 
"No dobře, ale vezmi si tady ten prášek ,je to dobré na prostatu" řekla paní
Prášek jsem spolkl a odjeli jsme směr Lhota. Začal jsem tušit jak to je.

Po příjezdu jdeme přicházíme k jezeru , říkám
"Pojdmě vlevo "
"NENE jdeme v pravo tam je ta nuda pláž "  říká paní študujíc plánek stažený s internetu

"Nééééé nejdu to raději 10 ran páskem večer" řekl jsem
"Cože na nuda pláž!!!! Tam já nejdu " ozvalo se dítě , byl jsem zachráněn. Šli jsme vlevo.

Vybrali jsme místo. Dopoledne 9:30 hodin bylo prázdno tak jsem si liboval , kontrolujíc si CB v plavkách.
Dítě se šlo koupat do vody.

Rozhodili jme deku.

říkám paní:
"Co to bylo za prášky co jsi mě ráno dala a to pivko bylo také nějaké divné?"
" No po sexu si vždy 4 dny málo nadržený což se projevuje v menší tvé náklonosti ke mě. Tak jsem se rozhodla tě trochu naspídovat." povídá

" Co naspeedovat a čím? " vyhrkl jsem
" Investovala jsem do Erectanu 400 g je to dobré na podporu erekce "  pochopil jsem své pocity
" Kolik jsi mě toho dala ?"  optal jsem se

" No do toho piva 2 x maximální dávku teď už bude stačit jeden denně" 
"Co že??? to brát nebudu"  říkám a došla mě řeč
" To neuhlídáš skočím ti pro pito do stánku "
"Máš pravdu žízeň mám"

"Neboj mám jen 20 tobolek a už jsem 10 vypotřebovala  přeci jen to stojí 800 Kč to se nedá kupovat každý týden jen jednou do měsíce" špitla mě do ucha a odešla a pak pokračovala

" Vlastně pak už je nebudeme potřebovat rozhodla jsem se , že už tě nebudu tolik odmykat a to i za cenu,že se ráda   k vůli tomu omezím."

" Co chceš omezovat sex 2 za měsíc to snad už asi nejde " Nebo jo ?  řekl jsem po chvilce.
" To výš ,že né sex bude častěji, ale omezím se jen na tu první část" 
Povídám:  " Co bude s tou druhou  stou zasunovací? "

"NIC , bude omezena na 1 x za dva měsíce a podle toho jak se budeš snažit."

"Co to jako v čem" povídám
" Ve všem " koukám na úsměv mé paní ve tváři  a jak se zvedá a odchází ke stánku.

Volná místa se okolo zcela zaplnila. Hned o podál se opalovali holky nahoře bez. Měl jsem pocit, že jsem snad dnes přišli všechny hezké holky z celého středočeského kraje ve vykrojených plavkách a já patřičně vybaven CB a dle terminologie paní naspeedován.

Celý den jsem prožil ve fázi lehkého vzrušení. O podněty nebyla nouze. paní se velice celý den bavila.
Studená voda sice trochu pomohla, penis se zmenšil a CB pak nebylo tolik vidět,ale zase začalo škrtit kulky chladem. Tak jsem musel po chvilce z vody.  Kolem narvaných dek no hlava na hlavě. A vzrušení po několika minutách bylo zpět.
Celý den jsem v podstatě prožil s nacpaným ptákem v kleci. Úleva ve vodě byla jen krátkodobá a za cenu uškrcení kulek.
To nešlo dlouho vydržet a po několika minutách mě to vždy vyhnalo z vody.

Paní se velice celý den bavila já už méně, ale stálo to zato prožít. 

Děkuji paní za nevšední zážitek a nové pocity.

2

Re: Tajný experiment a sobotní odplata

Teraz neviem ci je to fikcia,alebo skutocny pribeh. Ak je to ten druhy, skutocny, veru budem zvedavy na pokracovanie obmedzeni.

3 Naposledy upravil: davue007 (29.8.2016 16:22:45)

Včera jsem chtěl po paní odemknout na hygienu. Klíče mě nepůjčila prý jsem se o to nijak nezasloužil. Dál už to neřešila. Tak jsem si klícku propláchl proudem vody. Došlo i na vatové tyčinky. Snad to pomohlo. Klícka mě úžasně sedí takže s ní není v ničem  problém. Vlastně už ani nemám důvod jí sundavat.   Vypadá to, že po experimentu to už nemám tolik pod kontrolou. Manželství se nám úžasně prohlubuje.

Jsem zvědav co na mě chystá.

4

Tvá paní se teda fakt nezdá, doufám, že jí na srazu potkáme. Stále čekám na odpověď, zda tam dojde?

5

Tak s odstupem času musím , říci , že jsem prožil krásné zamčené září.   Teď tak nějak po vysemenění netoužím , nechci začínat zase od začátku. Situace doma je tak asi kdo vydrží víc.

6

Tak ,aby se forum trochu oživilo popíšu v krátce stručně  události uplynulého roku.
Koncem minulého roku jsem se na nošení PC tak nějak bodl.  Přestalo mě bavit. Po nějakém čase se to ,ale začalo projevovat na mém chování. O volných prodloužených víkendech, moje nevhodné chování vygradovalo a paní mě řekla, že mi zato nasadí zase tu klícku,abych se srovnal.Tak nějak jsem souhlasil. Měl jsem asi slabší chvilku. Strávil jsem celé léto zamčený, i jednou 52 dní v kuse. V bazénu u vody všude. Klasický sex byl jen jednou v polovině srpna.Paní se nechala občas uspokojit a já přitom zůstávám zamčený, dráždění bylo  pomálu.  Když jsem dělal ofuky a zagorku a nechtěl jsem jí zamčený uspokojit ,sama si strčila mojí hlavu do klína a musel jsem jí zamčený uspokojit. Po 52 dvou dnech jsem měl konečně sex a výstřik a zase zamčení. Pak na  12 dní odjela  s dítětem a kamarádkou na dovolenou. Vzhledem k tomu, že se v PC v rámci možností dokážu i umýt, tak odpadla potřeba mě PC sundavat.  Když mě PC konečně sundá tak jen na pár hodin , a musím slíbit, že si ho po podráždění zase nasadím.
Po návratu z její dovolené se mě PC podařilo na 3 dny sundat,nebyla ve formě a ztratila ostražitost. Tak nějak jsem myslel, že to po skončení léta utichne a její zájem opadne.

Tak nějak to neutichlo a už to mám 4 dny na sobě. Sundání jen za vzorné chování. Takže zamčený podzim.

7

Ještě že podzim trvá jen pár měsíců :-D