26

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

bylo by třeba zajimave když by trosku povídku ovlivnili ctenari, něco ve stylu jak bylo na ČT ten porad kuchar kure, kde si diváci mohli vybrat kudy pujde dej.
mohlo by to byt zajimave ale pro pisatele ještě tezsi

27

To je jeden dobrý nápad za druhým. Nějaký dobrý erupce na slunci :-D  A kuře jsme sledovali s nadšením, tak uvidíme, co na to autor?
Za mě palec nahoru ;-)

28

Jasně , Kuřatko byl super.
Ať jí taky seřeže.

29

V pokračování by se to mohlo nějakým způsobem probudit i v Janě smile jen návrh

30

Ještě jednou děkuju za hezké ohlasy a nápady.

To Donatien: příběh přece musí mít oblouk. Nemá cenu napsat přímočaře: velice poslušný subík udělal všechno, co měl. přišel si k paní pro pochvalu, ta ho seřezala, a spokojený subík odešel. To by nikdo nechtěl číst.

Ohledně e-knihy: mluvil jsem dneska s Vojtou o tom, že by mi nějaký nový příběh jako e-knihu vydal. Láká mě napsat nějakou knihu česky, zvlášť na naše oblíbené téma, takže se těšte.

Ohledně Svatopluka Kuřátka: píšu příběhy tak, že vím, o čem bude. Ladím detaily, ale gradaci a pointu mám rozmyšlenou předem. Takže úplně ovlivňovat děj v průběhu psaní nejde. Můžeme ale zkusit hlasovat o dalším vývoji s tím, že bych třeba pointu dodal já. Tohle ještě musím promyslet, uvidíme.

31

Moc hezké, díky smile

32

DavidT:
píšeš hodně dobře, je to napínavé a čtivé. Ale také hlasuji pro pomstu a pro hezký konec smile Ta sobecká mrcha si zaslouží špatně dopadnout, protože je hnusná a zlá. V jejich vztahu mi chybí jakýkoli náznak vzájemné lásky, péče.. něčeho hezkého, ona ho jen zneuživá.
Osobně bych takovou paní nechtěl a dost pochybuji, že někdo z nás ano, Ds vztah dává hodně pěkných věcí.. i když spisovatelská výzva je ponor do její duše, do jejích motivů a jestli je v nich něco dobrého.

33

mGalahad : Ano , přesně tak jsem to cítil i já, jen jsem to vyjádřil v rychlosti jednou větou. Jak píšeš- ona je zlá.
davidt : Nenech se od nás ovlivnit, je to tvoje dílo, a dobré,alespoň vidíš jak nás to zaujalo.

34

Opravdu je Adriana zlá, měl by od ní odejít a dál být s Janou, která v sobě objeví něco z Adriany a on na tom bude podobně. Už se těším na pokračování. Zažít bych ty výprasky nechtěl. smile

35

Mám pro všechny milé čtenáře dobrou zprávu. Příběh hlavního hrdiny, Adriany a Jany dostane třetí, závěrečnou část.

První část, která byla původně plánovaná jako samostatný celek, bude zepičněna tak, aby dobře seděla s částí druhou.

Všechny tři části budou k dispozici jako jeden celek v podobě e-book.

Jsem vděčný za vaše názory a většina nápadů se v knize objeví. Jistě ale chápete, že nemůžu prozradit, které to budou. :-)

36

Možná by teď mohli oba potrápit Adrianu a pak teprve by mohli být spolu s Janou.

37

davidt: Jsi šikula wink

38

Sakra já už to taky musím přečíst, když vidím ty ovace. Jen ten čas, ale už mám pokrok jako jo? Už mám oba 2 díly vytištěný :-D Příští týden 100% slibuju

39

Tak včera jsem dala 1 díl a teď jsem dočetla 2, jak jsem slíbila.
No, ještě teď mi pulzuje krev v žilách, jaká je ta Adriana mrcha, sobecká. Neskutečně vypočítavá a zlá.
Takhle rozhodně domina vypadat nemá, a musím souhlasit s těma, co chtějí pokračovaní, to se nabízí. Je to tak poutavě napsaný, opravdu skvěle píšeš, má to hlavu a patu, akci, náboj, prostě fakt krásný, vzrušující počtení.
Těším se na další již 3 díl. A děkuji, za příjemný požitek.

40

Díky, Xeno, za krásná slova, moc jsi mě potěšila. Třetí díl už píšu.

41

Zdravím, v jaké se to nachází fázi? smile už se moc těším na výsledek smile

42

Celá knížka je sepsaná, vysázená, a probíhají poslední kontroly. Když půjde všechno dobře, bude příští týden připravená ke zveřejnění.

43

To je super, děkuji za info smile

44

Mám pro všechny čtenáře dobrou zprávu, knížka je venku. Třetí část je rozsahem velká jako první a druhá dohromady a na své si přijdou příznivci zamykání, spankingu, ABDL i romantiky.

K dostání na pro vás všechny jistě známém místě:
http://www.bdsmpoint.cz/eknihy/svobodne-rozhodnuti/

45

Jsi zlatej díky za info, už se moc těším a určitě si skvěle počtu, to je jasná věc.

46

Jestli tomu dobře rozumím, tak si ji za 69,- Kč můžu jako e-knihu koupit? To znamená, že kdo si ji bude chtít přečíst, tak zaplatí 69,-Kč? A nebo to zaplatí jen jeden a dá ji sem k dispozici pro všechny ZADARMO. smile
Koukám, že to tu trochu zavání komercí. smile

47 Naposledy upravil: mlady_subik (21.10.2016 14:17:02)

Tak za suprově napsaný příběh, který je napínavý, vzrušující, hezky napsán, těch nicotných 69 korun rád dám. Vždyť co to je? Ani ne krabička cigaret, ani ne 3 sobotní piva, ani ne oběd v restauraci. A tenhle příběh je suprový, je napínavý, je vzrušující. Může inspirovat spousty lidí, párů, manželství. A autora to může podpořit k další a další tvorbě. Komerce nekomerce, pokud někdo něco zajímavého a hezkého vytvoří, zaslouží si odměnu. A pokud někdo nesouhlasí, není nucen si nic kupovat. Prostě kdo dokáže ocenit skvěle odvedenou práci, strávený čas nad práci a skvělou fantazii, tak pár drobných nebude mít problém vyndat z kapsy. A smekám před autorem příběhu. Fakt skvělé.

48

space: myslím si, že by bylo fér, aby si to každý zaplatil, když si to chce přečíst. Autor si s tím dal spoustu práce, příběh je opravdu super a výborně se čte. 69 Kč nikoho nezabije.

49

Osobně respektuji právo na názor, který zde publikuje space, stejně tak právo autora chtít za své dílo jakoukoliv částku, ale ušetřete mě příměrů a porovnání kolik a čeho mohu mít za 69,- a zda-li to někoho zabije , či nikoliv!

50

davidt: Opravdu závěr nezklamal, díky za poutavé čtení. Přečetla jsem to bez přestávky, tudíž je to známka napínavého příběhu, což jsem čekala. Píšeš skvěle. Ještě jednou díky...........