26

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Přidám svou zkušenost s ostny. Nosím čínskou klícku minicage s ostny a kroužkem 45mm. Menší kroužek nemůžu mít a z toho 45mm jsem se v noci mohl v pohodě dostat ven. Vyfasoval jsem proto natrvalo ty ostny. Chce to si je ale pro jistotu malinko obrousit pilníkem. Po nasazení to není nic příjemného, pocit asi jako kdyby ti někdo stáhnul žaluda gumičkou a tahal za ní. Po nějaký době to už ale vůbec nevnímáš. Peklo nastane jen při erekci. Kvůli tomu vlastně ty ostny existují. Ze začátku jsem měl ale po těch ostnech trochu nateklou předkožku. Nic vážného, jen to chtělo být pár dní v jiné klícce. Je totiž hrozně důležitý předkožku neskřípnout mezi klícku a ten kroužek s ostny, jako se to stalo mě. Kroužek s ostny mám na sobě vlastně skoro pořád a vše až na bolest při erekci v pohodě. Můj Milášek si ty ostny moc pochvaluje, díky nim jsem ještě víc pozornější. Z klicky se bez klíčku nemám jak dostat ven, udělat se sám bez sundání trnovýho kroužku taky nemůžu a jediná šance je pro mě bud milking nebo sex jako mimořádná odměna.