1

Téma: Došla mě trpělivost

Dobrý den všem ve spolek.

Právě nedávno mě došla trpělivost. Nejsme žádná domina, která by chtěla přítele kontrolovat, ale co mě vadí, že si vždy udělá dobře bokem při masturbaci a pak na mě nemá čas a ani chuť. Vím, že jsem ho před rokem přemluvila, že se má podívat na PC. Dokonce tu něco málo psal. Dala jsem mu nůž na krk, že prostě si ho pořídí a nebo konec. Nakonec mě přemluvil, že si mě bude víc vnímat a že prostě to bude lepší, že PC je dost drahý a že to není třeba. Po roce se situace opět vrací ke starší situaci. Tak jsem se rozhodla, že to asi vezmu do svých rukou. Nikdy jsem nechtěla být dominantní, ale asi budu muset. Můžete mě dát rady jak na to, případně jaký PC mu pořídit? Díky za jakékoliv informace. Siri

2

Re: Došla mě trpělivost

Holitrainer.

3

Holitrainer? To je co přesně?

4

Když se na to koukám, tak co je lepší? Ty plastové nebo ty silikonové? Chci, aby byl zamčený co nejdéle, takže aby v tom mohl být i v práci. Pánové, jaké máte s tím zkušenosti?

5

Plastový mám ho asi 59 dní v kuse.
http://www.cudnost.cz/plastove-pasy-cud … er-kratsi/

6

A není moc tvrdý? Jaký je rozdíl mezi tímto a tím silikonovým? budu ho muset nato pořádně připravit, že mu ho fakt objednám!

7

kdyz si trosku proctete tohle forum najdete spoustu rad a porovnani mezi plastem,silikonem a kovem. je tady toho opravdu spousta a vypisovat to vse znovu je asi zbytecne.

8

http://forum.cudnost.cz/topic/665/plast-nebo-silikon/

9

Za sebe jednoznačně "zdejší Holytrainer" Měl jsem i vychvalovaný Bon4, ale rychle jsem se vrátil zpět Holytraineru. Je dlouhodobě dobře nositelný, přitom relativně bezbečný wink

10

Děkuji za odpověď. Takže pro miláčka raději vzít plast. Takže doporučujete nejvíc Holitrainer? Jak vás na to vaše paní připravila? já toho svého jen upozornila, že to myslím vážně a že se má s tím smířit. On si pořád myslí, že to neudělám a že mě opět přemluví. Máte nějaké nejlepší doporučení, jak na něj?

11

Zdravím,
s pásem cudnosti začínám a mám teď nově HolyTrainer (plast) a zkouším/experimentuju s ním týden a kousek.
zatím nejdelší uzamčení v kuse 3 dny. A i v začátcích bez problému.
Dokonce mi už i chybí když ho nemám big_smile

klidně napiš SZ pro víc poznatků a dojmů začátečníka wink

12 Naposledy upravil: davue007 (19.9.2016 20:14:30)

siringa:   Udělala jsi ten nejlepší krok co jsi mohla.  Vem to do svých rukou. Jen jestli mohu poradit netlač na pilu. Ze začátku si bude muset zvyknout a nevydrží v tom déle jak cca 6 dní.  Klidně  dej i přestávku nějaký ten den dej tomu čas. Postupně ho do té role vmanipuluješ.

Pokud ti už teď slibuje, že se polepší je to na dobré cestě říci ty se nelepšíš tak ti to nasadím a sundám až se polepšíš.
Pravidla budeš určovat ty jen musíš pomalu.  Dobu uzamčení se snaž s postupem času prodlužovat. Aby to mělo ty správné grády musí vydržet být zamčen cca 25 dní bez orgazmu. Po 6 dnech už bude mít absták. Když mu dovolíš jen jeden výstřik po dalších 4 dne bude zase nadržený jak před tím postupně mu prodlužuj dobu. Na mytí ho musíš samozřejmě odemknout. Snad nemá takový apetit aby si to udělal hned ve vaně.  Pokud ano at s ho myje pod tvojí kontrolu.

Buď důsledná a nevěš hlavu, když tě občas oblomí. To není slabost, ale tvá velkorisost.

Důležité je aby i zamčený něco z toho měl.   I zamčený musí mít nějakou motivaci proč to nosí. Zacházej sním citlivě a dej mu na oplátku více pozornosti a lásky.

13

Souhlasím s davue007, hlavně ze začátku pomalu. Na začátku bývaj noci fakt hodně krušný + můžou přijít odřeniny - já kvůli nim musel na půl týdne ven.
Taky bych při startu doporučil týdení domluvu - když bude týden všechno OK, bude uvolnění, když ne, bude muset počkat na příští neděli.
Ale změny v chování budou, tomu věř. Začínám to pozorovat i sám na sobě. :-)

14

siringa: Přesně jak píše Davue007 nebo snajsub -  pomalu a neuspěchej to.
Ze začátku buď opravdu trpělivá a nesmíš mu to ty znepříjemnit rychlým startem. A že to chceš hned na dlouho, protože už pak jen tak nebude chtít, ale když budeš trpělivá, tak výsledky se ti rozhodně dostaví pro vás pro oba, vždyť klidně přidávej po 2 dnech nebo jen po dni nebo udělej pauzu na týden a on třeba sám dojde, že už ho chce zpět, že si bez něj připadá nahý :-D Rozjezdy jsou pro někoho těžší, pro někoho úplně v pohodě. Je to individuální. Tak si to krásně užívejte oba.

15

ANO!!! Xena to vystihla nejlíp. S tím, že až se to rozjede, tak on sám dojde, že bez něj to není ono - přesně můj případ, prostě mi tam pak něco chyní.... :-)

16

A když dojdeš sám, že už je čas zase zpět do klece, tak to je jen ocenění pro klíčnici, že start zvládla na jedničku a může trošičku prodloužit zamčení. Jak se to říká? Že někdy méně je více? A v tomhle případě bych se toho i držela. Samozřejmě už pak ale nesmí povolit, když ty budeš vytrénovaný a už jen s ní laškuješ. To už také každá klíčnice musí poznat sama nejlépe to své zlato, kdy je to fakt už hodně a raději zařadí zpátečku.
Taky se mnou Tlapík furt laškuje, ale my už jsme v té fázi, že jeho slova ignoruji, třeba teď měl na noc kolík v zadku a večer ještě škemral, že ho bolí nějak zadek a že má zácpu a že mu to neprospěje a takový keci jako??? Měl smůlu, ať si mele, co si mele.

Vy jste na začátku siringo, takže pomalu a vše se bude skvěle vyvíjet ;-)

17 Naposledy upravil: davue007 (23.9.2016 15:57:40)

Otázkou zůstává jestli paní siringa si bere naše rady k srdci a dá nám vědět jak pokračujte. Jednoho potěší,když se dozví že má nové služebně mladší kolegy. Jednou nás bude celé družstvo,co družstvo,četa co četa,rora,co rota,vojenský útvar, co útvar,prapor,co prapor pluk , co pluk ,divize co divize armáda.

Zapoměl jsem na něco?  No a pak už klidně můžeme obsadit tu nudapláž. Mám ji slíbenou.
S víletem na Kokořín se to nebude nechat srovnat.
Dám si ještě jedno a půjdu domů do Prahy do Podolí do lékarny doprdele to měje smutno.

Jsem se rozvášnil jako moje paní.

No nic musíme  se vrátit k tématu.

18

Doufám, že nám dá siringa vědět a že to není zas nějaký výkřik do tmy.
Někdy mám už opravdu strach zde reagovat, že je to už zase nějaká fikce a že jich už tu bylo, žé? :-D
např.: rozlobená manžeka, i ten Karel je blbost atd :-D Ale jo, pobaví to, pak se ale může stát, že už si budou psát pouze lidé, co se znají se srazů a jiné nicky nebudou raději brát

19

Hmmm,to že si tu budou psát jen lidi mezi sebou co se znají, to beru jako přirozený vývoj.Chtělo byto uzavřenou skupinu pro účastníky srazu. Proč se tu mám veřejné svlíkat a bičovat. Uvažoval jsem Facebooku,ale to už to můžene rovnou hlásit BIS. , ale Vojtíšek by se mohl zamyslet.

Doba si žádá změny. Postaru se žít nedá. Budu o tom přemýšlet.Slib mě,že o tom budeš přemýšlet.

20

To ti mám slíbit já nebo Vojta? Já se statusu klíčnice nevzdám a myslím si, že jinak to asi nepůjde.

21

Neee tebe né. Číst mezi řádky musíš.

22

Tak jsem zpět. Rozhoduji se, jestli PC koupit zde nebo přes EB. Můj miláček byl o tom zatím jen informovaný. Už jsem mu ukázala, co mu budu objednávat a má možnost si vybrat i barvičku. Moc se mu do toho prostě nechce. Řekla jsem mu, že si má vybrat do večera sám, nebo mu to vyberu sama. Pořád se tomu vzpírá, ale já mu prostě řekla, že to je pro jeho dobro a že prostě to je potřeba pro jeho život, aby měl ze všeho větší radost. Tedy pokud nechce, tak že se rozejdeme. To on nechce, takže se na to prostě už připravuje. Už jsem mu řekla, jak to bude probíhat. Že budu na něj moc hodná, že v den D ho s PC seznámím, skočíme do koupelny a celá se o něj postarám. Pěkně ho oholím do hlaďoučka a že pak mu ho pomůžu pěkně nasadit. A že se má s tím prostě smířit. On neví, že s ním mám ještě další plány. Udělám z něj fešáka. Ještě mám s ním další plány. smile  Zaujalo mě jak tu někdo psal že dostal kolík do zadku. To je prosím co? S.

23

Anální kolík stačí Google

24

Anální kolík? Jaký to má pro daného miláčka význam? S.

25

Pro někoho ponížení ale hlavně masíruje prostatu.