1

Téma: 8. sraz přátel cudnosti v Praze

Vážení přátelé cudnosti,

náš další pražský sraz se bude konat v sobotu 3. prosince v Praze, nejspíš na stejném místě, jako sraz minulý. Když nás bude hodně, vezmeme si zase salónek jako posledně, myslím, že to bylo super. A když nás nebude tolik, zarezervujeme si pár stolů.

Tak co, přijdete? Závazné přihlášky prosím pište jako vždy sem nebo na email sraz@cudnost.cz.

-------
Tento sraz ruším pro malý zájem. Těšíme se na vás třeba ještě do konce roku v Ateliéru nebo na dalším srazu v březnu 2017.

2

Re: 8. sraz přátel cudnosti v Praze

Moc díky za pozvání ale za nás nemohu zatím potvrdit. Máme několik akcí a zatím vede divadlo, kam chodíme pomáhat s organizací a tmelíme kolektiv..... ale kdyby to odpadlo určitě se ozvu ;o)

3

Tak na víkendovém srazu opět nemůžeme chybět, takže za nás s Tlapíkem určitě ANO, PŘÍJDEME VELICE RÁDI.

A těšíme se na všechny ;-)

4

Tak za nás nic, mám noční :-(

5

My bohužel taky nemůžeme. Jsem v práci. Snad příště.

6

Madam je mimo Prahu a tolik důvěry, žebych jako sám, to si nezasloužím. H.

7

3. prosince na 90% ne.

8

Já to klasicky nedám :-( Škoda.

9

Tenhle sraz připadá na prosinec, tak jsem ho chtěl uspořádat hned na kraji měsíce, aby nám všem co nejméně zasáhl do vánočního mumraje, protože to budeme všichni shánět dárky a navštěvovat své blízké.

Ale pokud se vám skoro všem tenhle termín nehodí, jiný v prosinci vyhlašovat nebudu, holt jeden sraz vynecháme a uvidíme se v březnu.

Zatím váhám, tak jestli byste ještě někdo chtěl a mohl dorazit, tak se neváhejte přihlásit a sraz bude :-)

10

Tak jsem si přecejen tu důvěru zasloužil a pokud sraz bude, tak přijdu. H.

11

A já ještě pořád nevím... :-/

12

Byl jsem to tam v úterý zkontrolovat a pivo tam mají stále dobré. Tak mě taky napiš na soupisku.

13

Mne mrzí že nemůžeme, ale pivo tam a dobré??? Vznáším námitku smile Ale salonek, jídlo i obsluha super smile))

14

Tentokrát bohužel 100% ne, ale těšíme se na jaro, a všechny známé.

15

Tento sraz je zrušen, viz info v úvodním příspěvku.