1

Téma: Předvánoční info a sleva

Vážení a milí,

blíží se nám Vánoce, tak bych vám chtěl říct, jak to vidím s doručením na poslední chvíli, aby vám zásilky pro Ježíška stihly přijít do Štědrého dne.

Česká pošta:
Objednávejte prosím do 20.12. 12:00, tak by to mělo na 100% vyjít. Pro opozdilce je tu ještě garantované doručení do druhého dne, za které si ale připočítám 100 Kč. I v takovém případě však objednávejte raději do 22.12. do 12:00.

Zásilkovna:
Nevydala žádné předvánoční info, tak vycházím z praxe posledních dnů. Předpokládám, že před Vánocemi posílili dopravu, aby stíhali zásilky doručit za 2 pracovní dny, jak se jim to daří poslední týden. Pro jistotu jim jeden den přidejte a objednávejte tedy do 20.12. do 16:00. Ještě ten den do večera zásilky nachystám a podám.

PPL:
Doručují 100% zásilek druhý pracovní den a před Vánoci rozesílali info, že může dojít ke zpoždění o 1 den. Takže objednávejte do 21.12. do 9:00, ještě ten den zásilky nachystám a odešlu.

Pro zákazníky ze Slovenska:
Využijte prosím k objednávkám na poslední chvíli Zásilkovnu. Do Bratislavy to teď trvá standardně 2 dny a do ostatních měst 2-3 dny. Objednávejte tedy nejpozději do 20.12. do 16:00. Ještě ten den do večera zásilky nachystám a podám.

Je to všechno bez záruky, tak neváhejte a objednávejte do konce tohoto týdne, abyste mohli být v klidu a abyste mohli mít jistotu a klid. Také aby mi případně stihla přijít platba, pokud se rozhodnete zaplatit převodem a ušetřit tak za poštovné, neboť je při platbě převodem ZDARMA.

Aby se vám vybíralo a objednávalo radostněji, mám pro vás slevový kód platný do této neděle 18.12. Když na stránce košíku zadejte slevový kód VANOCE2016 (CZ) nebo VIANOCE2016 (SK) a z ceny objednávky vám bude odečteno 15%.

Zboží, které teď nemám skladem, už nejspíš do Vánoc mít nebudu. Objednané všechno mám, ale nejsem si jistý, jak rychle mi to přijde, tak nemohu slibovat.

Přeji vám všem klidný předvánoční čas bez nervů a stresu.

Vojta
info@cudnost.cz