1

Téma: Počítačová hra Chastity game

Ahoj lidičky, takhle jsem vám jednou brouzdal po netu a narazil jsem na pc chastity game aplikace jsou tři ale dohromady se používají vždy dvě, jsou to Chastity Roulette , Chastimer a Photolockbox. Společně se používají buďto Roulette + photolockbox nebo chastimer+photolockbox.

Photolockbox:

v teto aplikaci nahrajete obrázek (místo kde je klíček, kod od číselnyho zamečku <na klícce, na šperkovnici atp> nebo určitý ukol, prostě vše co vás napadne ale musí to být v obrazku ve fermátech jpg bmp png), pak vás to vyzve na vložení " lockkod " ten dostanete v tech  dalsich dvou aplikacich. po vložení lockkod se aplikace " zamkne " s vyzvou na vlození unlock kode" ten opět dostanete z těch dvou aplikacích (pokud budete uspěšní big_smile ).

Chastimer:

Toto mě osobne moc nezaujalo, je to jen aplikace kde se nastaví dny hodiny minuty na dobu zamčení pasu cudnosti. Při spuštění odpočtu v pravym rohu dole je kolonka s lockkodem , destimístné číslo nahodně vygenerováné které vložíte do photolockboxu. Po uplynutí nastaveneho casu vám to vygeneruje unlockcode dlouhá směs čísel a písmen, které opět vložíte do photolockboxu a ten pak dovolí vám nahlednout na uložený obrázek.Nudné že?

Roulette Chastity game:

To mě už pobavio více. Při spuštění hry se nastavuje počet dní na zamčení (plus v případě prohry další možnost hrát ) počet startovních bodů a počet bodů potřebný na výhru (sranda a napětí začíná v okamžiku kdy počet startovních bodů  je poloviční nebo 1/4 potřebných bodů). Do prohry se dá zamčenému "utajit kolik dní bude čekat v okamžiku prhry na další kolo hry, tím že vše na začatku nastaví  dominantní partner/ka a subíka/subinku k tomu posadí až po dokončení spuštění hry. v Ruletě je nekolik polí a políček.

Modré úseče - 2x násobná vyhra
černá úseč - bankrot ( a přímo i daný konec šance ) >> při několika zkoušení nepadlo ani jednou
zamečky a klíče různých barev klíču zamků i podkladu

V levo pod obrazkem krupierky jsou tlačítka silver lock green gold key a a red, jdou vždy zaskrtnout dohromady 3 ale čím vice se jich zaškrtá tím mensí je šance na vyhru , ale s vyšším nasobkem vyhry. pokud vyhrávete pořád pokračujete ve hře, pokud prohrajete 6x hra pro vas končí a pokracujete po uplynutí prednastavené doby (počet dní). Ruleta plně končí až po dosažení přednastaveného počtu bodů s darem " unlock code " pro vyše uvedené pholockbox.

Jediný co volně stažené verze mají jsou cheat tlacitka Time a Endgame ... v placené verzi tyto tlačítka udajně nejsou.
Pro poctivce to můžou být jen opravdu nouzová tlačítka, jsou tam udělané pouze ve smyslu všchny ty aplikace si vyzkoušet, nejsou nějak limitované časem což mi prijde výhodou. U placených verzí může dojít k realnému dlouhodobému zamčení. V rulete jsem si zkusil nastavit 5 dní ... potrebný počet 30 bodů ... a startovní počet 10 bodů. vysled byl takový, že nebýt chaet tlačítek a být podle toho zamčený byl bych zamčený 45dní než jsem dosahl počtu 30 bodů.

Své přitelkyni jsem k Vánocům udelal malou krabičku na zámeček a koupil ji k tomu malý číslený zamek, takže zkusíme v brzké době si pohrát přes tu ruletu, jen co se u mě vyřeší menší zdravotní problem (kromě chřipky která s tim nemá nic společnýho big_smile )

tu máte link kde si uvedené hry / aplikace můžete stahnout a vyzkoušet sami ;-)

http://lamivex.blogspot.cz/2016/09/new- … ation.html