1

Téma: Klícky Evotionwearables

Zajímavý systém i bez PA, co myslíte? Nevyzkouší někdo?

http://www.evotionwearables.com/

2

Re: Klícky Evotionwearables

Zajímavé to bezesporu je. Chtělo by však vyzkoušet v praxi jak "nedostupný" tento pás je...

3

Tak jak, neodolal jste někdo a vyzkoušel jste nějakou tu klícku od nich? Nebo zatím nikdo?

Možná brzy přijdu s nějakými barevnými novinkami. A ani nebudou stát takové dlouhé peníze :-)

4

Mám pro vás novinku, čínské kopie jednoho z modelů Evotionwearables.

Plastová verze ve 3 barevných provedeních a dvou velikostech, dokonce včetně dílku pro PA piercingáře:
http://www.cudnost.cz/plastove-pasy-cudnosti/evotion/

Kovová verze ve dvou velikostech:
http://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/evotion/

Otestoval jsem na sobě jak plast tak i kov, v kovové klícce jsem teď na neurčitou delší dobu a rád u ní zůstanu až do té doby, než se zase objeví něco dalšího nového. Je to opravdu luxus.

5

Vojto to mě zajímá docela,vypadá to i lépe s hygienou oproti holitraineru,ze by se to fakt nemuselo tak často sundavat kvůli hygieně.

6

Je to o něco lepší samozřejmě, však je klícka Evotion děravější.

7

Též jsem si zakoupil plastovou bílo-zelenou napodobeninu z Číny na ebay. Dorazila počátkem tohoto týdne a jsem z klícky dost rozčarovaný. Tak asi jako u všech napodobenin jsem nejdříve musel jemným brusným papírem vyrovnat spoje v kroužku. Ty co jsem obdržel já jsou ze dvou dílů. Po nasazaní jsem problém neměl, po chvíli jsem však i ten minimální spoj začal vnímat. Smirek pomohl. ;-)

Jelikož jsem vlastníkem PA, tak první co jsem nasadil byl spodní díl s háčkem. I háček měl trochu ostrou špičku, i zde smirek pomohl. Dalším problémem bylo byť minimální, ale znatelné vyosení háčku. Díky tomu žalud na jedné straně měl menší prostor a při noční erekci to bolelo. Pomohlo zafixování špičky háčku na pár hodin na druhou stranu a háček byl rázem pěkně ve středu. Též jsem musel obrousit všemožné hrany na klícce, přeci jenom se jedná o výlisek a výrobce to moc neřešil.

Dalším, a to dost velikým problémem se ukázalo uzavírání těch dvou "pacek", vždy došlo ke skřípnutí kůže. Vyřešil jsem to tak, že jsem si mezi penis a klícku dal igelit, zamknul a igelit vyndal. Dalším problémovým bodem je přisunutí klícky ke kroužku, i zde dochází ke skřípání kůže. Též u té mé je potřeba dávat pozor, když se spodní díl zaklapává do klícky, i zde si musím dávat pozor na kůžičku.

Musím však dát za pravdu, že jakmile je klícka nasazena, tak je pohodlná, nikde nic netlačí. Mám doma originál první verse HT, Birdlocked Pico a pak dvě další napodobeniny originálů jiných klícek. Nemohu porovnat neoriginál HT či Birdlocked, ale ty originály nebylo potřeba nijak "dodělávat".

Je možné, že zde nabízené klícky jsou vyšší kvality, proto prosím výše uvedené berte jako upozornění na případné problémy při nákupu napodobenin. Asi tak jako se diskutuje v jiném vlákně o různé kvalitě. I napodobeniny mohou být různé kvality. S kovovým typem nemám zkušenosti, může být lepší.

8

Ahoj Vojto a jake je to ve srovnani s kovovym prisonbirdem? Jsem s nim extra spokojeny, ale tohle vypadá fakt zajímavé. Výhoda prisonbirdu je vynikající kroužek a snadná hygiena a taky je velice lehký. Diky

9

Kdybych měl srovnat kovový Evotion a Prisonbird, aby to nebyly úplně hrušky s jabkama:

- Evotion je mnohem masivnější a těžší. Což pro mně osobně není na škodu, naopak plus. Klícka svou vlastní vahou rozhodně neční dopředu od těla.

- Evotion má masivnější také kroužek, což je pro mně taky plus. Skvěle drží a nesklouzává.

- Evotion je méně děravý mezi kořenem penisu a žaludem, což není plus ani mínus, prostě to tak je. Tam zas tak moc hygieny nepotřebujete a dráždění je přece jen lepší na špičce žaludu než v těchto místech.

- Špička klícky je u Evotion úplně jiná než u Prisonbirdu, ale asi tak stejně skvělá na to, co byste očekávali - hygiena, močení a také vzrušující dráždění.

10

Za mne je lepší uzavřená klícka typu HT nebo CB. Vyhovuje mi nemožnost přímého dotyku. Ale asi bych to vyzkoušel.

11

Vojto, prosím, ten kroužek s trny je jen u plastu? Jak je velký? Jakou máš s tím zkušenost? Líbí se mi, že trny jsou po celém obvodu, nejen zespodu jak u těch kovových čínských...

12

moje zkušenost je bohužel veskrze negativní. Abych byl schopen zasadit spodní a vrchní díl do sebe, musel jsem použít pilníček, protože to prostě nepasovalo. Potom se mi to povedlo nasadit, ale asi po hodině penis normálně vyklouzl. Zkusil jsem menší kroužek a situace se opakovala. Problém vidím ve špatně tvarovaném spodním dílu, který v podstatě nutí penis k opuštění klícky. Za mne tedy kroužky fajn, pohodlné, klec za 5. pro mne nepoužitelné. Nicméně je to jenom zkušenost jedince, někomu třeba bude vyhovovat. Ale musím konstatovat, že jsem nic horšího v ruce neměl.