1

Téma: Začínáme - výběr PC

Zdravím všechny příznivce zamykání.

S přítelkyní jsme se dohodli, že zkusíme náš první pás cudnosti smile . Nejedná se o případ dlouhodobého nošení, ale spíše o krátkodobější hrátky v rozmezí dnů až týdnů. Z tohoto důvodu a mého sportovního způsobu života jsme se dohodli na plastovém modelu. Předběžně jsme tedy vybrali UCB-8000. Důvodem výběru byl dobrý tvar, recenze a hlavně "vzdušnost", která by snad měla zabránit opruzeninám a zajistit lepší hygienu.
Otázkou ovšem zůstávají rozměry. Můj penis má cca 8-9 cm v klidu (blbě se to měří) a 17cm v pozoru. Průměr je asi 36mm. Klícka UCB-8000 má jen něco málo přes 6cm.

Není proto vhodnější zvážit výběr jiného modelu ? Anebo vybrat rovnou kovový ?
Priority při výběru směřujeme zejména na snadnou hygienu při uzamčení a pohodlné nošení doma i do práce.

Předem děkujeme zkušenějším za dobré rady a připomínky smile

2

Re: Začínáme - výběr PC

Vybrali jste dobře, k délce penisu v klidu můžeš přičíst šířku kroužku a délku spojovacích dílků a vyjde ti to tak, jak potřebuješ.

3

Jen dovětek k velikosti -  většinou není problém nacpat delšího do kratší klícky. Problém bývá vetší průměr.

4

A ještě jedna připomínka -  už jsem vyzkoušel asi 8 druhů pásů, ale jediné v čem se vyspím je HT. Ale ten rozhodně nesplní vaše podmínky na vzdušnost a hygienu.

5

Takže délka je ideální. Nevadí tedy že průměr 36mm přesahuje průměr PC (35mm)? Zdá se mi že se tam prostě nemůže nacpat, a když ano tak to musí bolet.

6

Nepíšeš, jellti je průměr v klidu, nebo při akci. Ale všeoběcně - čím sevřenější tím lepší, a většinou to je tak, že lepší jsou o nco kratší klícky, než je délka v klidu. Čím víc místa pro erekci (hlavně na délku), tím horší.

7

Je to průměr v klidu.
Tak my teda zkusíme koupit UCB-8000. Moje slečna je velice zručná tak to snad bude fungovat smile

Nicméně děkuji moc za dobré rady. Jsem rád že toto forum nefunguje tak jako jiná fóra, kde zkušenější nadávají nezkušeným že nic neví a neumí.