1

Téma: Začínám v Holytrainer-u

Ahoj všichni, mám zdejší forum moc rád, tak jsem se rozhodl také přispět nějakým tím názorem a zkušeností a chtěl bych přispívat trochu pravidelně.
S moji ženou jsme tak 4 roky používali CB6000, ale pouze jako hračku v posteli. Nyní jsme se rozhodly zkusit dlouhodobější uzamčení a tak jsem si pro tyto účely objednal HT.
V pátek mi přišel a já se těšil jako malé dítě, znáte to jdete si pro balíček a nemůžete se dočkat...
Moje žena není žádná domina, ale dohodli jsme se, že bude hlídat klíče a vydá mi je jen když bude chtít sex...To je maximum na co jsem ji přemluvil.

Od pondělka jsem tedy uzamčený v HT plastový kratší. Je mnohem pohodlnější než řada CB. Dá se v něm i spát, ale ráno mi vzbudil pokus o erekci. Dalo se to zatím vydržet. Domluvili jsme se, že hlavním cílem mého zamčení bude zamezení mého častého honění u P a z toho vyplývající větší pozornost směrem k mé ženě. Takže abych to shrnul, 24hodin v HT celkově v pohodě, noc se dala taky vydržet a pohyb po městě a doma v pohodě. Ted mi čeká ještě vyzkoušet jak to budu zvládat v práci.

2

Re: Začínám v Holytrainer-u

Ahoj, tak třetí den v řadě zamčený v HT. Musím opravdu říci, že je oproti CB6000s co jsem měl mnohem příjemnější na nošení i na spaní. Noc byla taky celkem klidná. Čekal jsem to horší.
Večer v koupelně mi moje manželka půjčila klíčky a pod dohledem jsem se osprchoval, hygiena musí být. Zase za 5 minut jsem byl uzamčen. Ještě jsem se stihl trochu oholit.
Co se týká nadrženosti tak se to stupňuje. Nedá se ale říci, že by se mi nadržeností klepaly ruce...Třeba se do takového stavu dostanu.

Ještě bych potřeboval poradit jak více do toho vtahnout moji ženu. Domluvili jsme se že bude mít prostě klíče a na sex mi odemkne, ale tím to hasne. Uvidíme jestli si všimne změny, když jsem tedy teď zamčený a zalíbí se ji to...

3

Ja ti odporúčam by trpezlivý a do ničoho svoju ženu netlačiť. Ono to príde samo ak to má prísť, ak ju budeš tlačiť niekam, kam teraz nechce, tak ju od toho jedine odradíš a to určite nechceš smile

Inak veľmi pekné čítanie smile Mohol by si napísať znovu ako si na tom? Poprípade nám viac opísať svoj vzťah so svojou ženou? Napríklad ako často mávate sex, ako často ste ho mávali pred trvalým uzamknutím, ako často máš povolený orgazmus, máš ho povolený hocikedy pri sexe alebo len keď ti žena dovolí...? smile)

4

Ahoj,

dík, že se Ti můj příspěvek líbil. Popsal jsem jak jsem to cítil. Chtěl jsem přispívat pravidelně,ale nikdo nepřidal ani malou reakci...
U nás se to má tak, že moje žena není moc dominantní a dělá to hlavně pro mě. Od května nosím HT prakticky pravidelně. Dostanu klíčky akorát, když se jdu vykoupat nebo má chuť na sex. Postupně jsem se dopracoval k nejmenšímu kroužku HT. Když jsem ten nejmenší kroužek viděl po koupi HT tak jsem si říkal, že to snad nikdo nemůže nosit...Jinak moje manželka není ten typ co by chtěl sex každý den. Má chuť vždy tak jednou za 10 dnů. Jinak má moc ráda, když ji masíruji nohy a moc miluje orální sex. Orgasmus mám povolený jen při sexu s ní...Takže takto se to má u nás. Přál bych si, aby to že nosím pás cudnosti bylo potěšení i pro ni...

5

Ahoj tak to koukám mate úplně stejný jako u nás, moje žena není domina, ale má me zamceneho ze dvou důvodů. 1. Abych ji nemohl nikde podvádět, resp. aby ona mela klid, ja ji nemam potřebu podvadrt a za 2. Líbí se ji sex po delší době, kdy jsem pod zámkem, takže mam tak 3 orgasmy za měsíc. Ona si zpestrije pravidelně večery oralnim sexem. Líbí se mi, ze nikdy nemam jistotu, kdy budu odemceny....nekdy 5 někdy 20 dnu....

6

Páni vaša situácia je skoro úplne rovnaká ako moja, tak mi nedá aby som vám niečo o mne tiež nenapísal smile)

Som taktiež v Holytraineru, už sme sa dopracovali k najmenšiemu krúžku. Orgazmus som mal tento mesiac 1.7. a 20.7. oba pri milovaní (ten druhý som nečakal vôbec, nie je pravidlom že sa môžem pri milovaní s priateľkou spraviť, musí mi to dovoliť).

U nás priateľka taktiež nie je Dominantná, ale je moc hravá, moju klietku neberie sexuálne, ale berie ju ako hru. Hlavne sa jej moc páči ako pomáham v domácnosti a upratujem v podstate všetko smile Priateľka taktiež nie je moc sexuálne aktívna, milujeme sa tak 1-3 krát do mesiaca a to mi rozhodne nie je dovolený orgazmus pri každom milovaní. Avšak ona medzi milovaniami nepotrebuje žiadnu inú sexuálnu aktivitu ako lízanie (čo mi dosť chýba sad ) takže je to o to drsnejšie :X

7

Presne tak, ze všeho nejhorší ke, když mi odepira jakoukoliv sexuální aktivitu, tzn. i její uspokojovani...to je pak hodně těžká zkouška...