1

Téma: Cb6000s vs. Holytrainer

Ahoj všem, jsem majitelem Cb6000s (plast) a chci se zeptat, přemýšlím o pořízení Holytraineru, polepším si co se týče pohodlnosti při dlouhodobém nošení ? Budu rád za jakékoliv názory a zkušenosti...

2

Re: Cb6000s vs. Holytrainer

Určitě si polepšíš. HT je o poznání pohodlnější. Jsem v něm uzamčen trvale 10 měsíců a je to pohoda. Teď mám nově k plastové kleci kovový kroužek a je to super.

3

Snek => a Cb6000s jsi někdy měl ? Zajímalo by mě porovnání, v čem je lepší Ht

4

Dřív jsem měl trvale plastové CB6000s s kovovým kroužkem a vložkou KSD. HT sedí daleko lépe a nesklouzává. Tím padem i noční erekce jsou bez problémů.

5

Já měl CB6000s plast, před měsícem jsem si pořidil HT plast kratší a je mnohem lepší a pohodlnější. Netahá varlata. Je pohodlný a drží dobře. Řeknu to takhle: CB6000s jsem vyhodil smile

6

Super, moc děkuji za info, asi to u mě také tak dopadne, Ht už je objednanej

7

Zdravím. Mému jsem slíbila, že dostane kovový PC. Chci, aby byl uzamčený na trvalo, tak se rozhodují, který je pro něj nejvhodnější. Který by jste jako kovový doporučili? Jaký je Cb6000s? Ještě se chci zeptat, je lepší mu dát PC s Kroužkem s anální kuličkou nebo mu dělat pravidelně milking? Díky S.

8

Tak s ananlni kulickou je vyber dost omezeny, navic to neni nic moc praktického. Co se tyka klasickeho kovoveho pasu, tak ja bych to vzal podle toho, ze jedine v cem se da normalne fungovat je HT, takze asi kovovy HT.

9

Stringa > BON4 je jistě dobrá volba. Nebo minimálně z těch lepších.

10

Jak je to s holytrainerem na letišti? Mám na mysli plastovy samozřejmě a s integrovaným zámkem...mam všechny pasy nerez, ale teď budu dost často lítat na pracovní cesty, tak řešíme, jak to uděláme, plast je resenim, ale co vnitřek zámku? Je hodně malý, takže by to mohlo byt ok?. Samozřejmě musím byt zamčený, takže varianta A=byt odemceny několik dni v cizině byla predem jednomyslne (můj názor nebyl vzat v potaz) jednoznacne zamitnuta.

11

Podle mě to pípat nebude, je tam málo železa.

12

Ok dík, taky si myslím...

13

Omyl. Pípá. Vlastní zkušenost z Frankfurtu...

14

No, podle mě to bude na nastavení citlivosti toho přístroje..

15

Praktická zkušenost: chodim pravidelně na hokej do O2, kde jsou taky rámy. Mám BON a chodím stále stejným rámem. A přesto někdy pípá (pak na slečnu co kontroluje vyvalim panděro, ukážu sponu na pásku a oba děláme, jakože věříme tomu, že pípala ta spona), ale jindy vůbec nic.
H.

16

Donatien - jestli to nebude tím, že když je tam slečna, tak chceš, aby to pípalo big_smile

17

V praci mame detekcni ram, HT bez problemu...

18

IN: no to zase neee :-) Ale je pravda, že tem rám sem si vybral proto, že tam bejvaj mladý holky. Co kdyby jednou neuvěřila, že je to ta spona a musel sem se přiznat? Neřkuli dokázat jako tu sponu :-)
H.

19

Ahoj, používám již hodně let CB6000s a nyní jsem si pořídil Holytrainer-S (originál ze Švýcarska), ale bojím se HT nosit delší dobu než pár dní kvůli hygieně. Přijde mi, že klícka je u HT užší než u CB a jak je tam narvaný, tak se strašně potí oproti CB. Máte někdo zkušenost s dlouhodobým nošením HT bez odemčení, třeba několik týdnů? Myslím jestli se díky zapařování neobjevují nějaké opruzeniny, vyrážky nebo jiné kožní problémy? Díky