1

Téma: Anální kolíky, vibrační vajíčka

Dobrý den. Jsem trvale uzamknut v pásu cudnosti. Přítelkyně nyní ale chce, aby jsem pokaždé když někam půjdeme (nákup, kino, večeře, procházka,a podobně ), nosil anální kolík. Máte někdo zkušenosti? Který by jste doporučili na nošení i několik hodin. Podmínkou je, aby se s ním dalo i sedět. Děkuji za radu.

2

Re: Anální kolíky, vibrační vajíčka

Ahoj tohle je trosku problem. Moje žena vyžaduje aby byl zasunut vždy pokud je to možné. Coz bohužel nejde vždy. Asi nejpohodlnejsi pokud se jedna o kolik tak měkký gumový. Da se i sedět. Jinak Venušiny kuličky nebo vajíčko. Sice neplni ucel stálého tréningu roztažení dirky ale i tak je to lepsi nez nic.

3

Já teď mívám občas takový kovový s skleněným barevným kamínkem na konci.. Dá se splašit snad všude od nejlevnější Číny... Zkusím postnout fotku. Rozměrově je to průměr asi 3 - 3.5 cm max. Dá se v tom sedět, hýbat, nevyklouzává sám bežně, naopak práce na PC je zajímavější, ale zjistil jsem, že když s ním usnu, tak během spánku mi vyklouznul. Takže ráno znova nasadit. Ten co přišel mě, měl neprijemně ostrou vnější hranu kterou jsem oblepoval.

http://cdn.veddvelem.hu/public/files/images/189344/kek_small.jpg

4

Na běžné nošení mám taky nejradši kovový s kamínkem.

5

Kovový s kamínkem nosím nejradši doma. Je takovy elegantní.

6

Taky jsem o tom kovovém s kamínkem uvažoval. Nebude ale při chůzi vyklouzávat? Přítelkyně by ráda, aby jsem nosil nějaký, který bude provádět vzrušení.

7

Při chůzi určitě vyklouzávat nebude. Pokud chce nějaký vzrušující, tak ideálně vibrační na dálkové ovládání wink

8

Ideální je vibrační vajíčko. Máme s ním dobré zkušenosti.

9

Můžete mi doporučit nějaké vhodné vybrační vajíčko? V Erotic city nám vajíčko moc nedoporučovali, aby nevznikl problém s vyjmutím, protože nemá na konci patku.

10

Co to je za blbost? Pokud to má kvalitní šnůrku, která je dostatečně připevněná, nemá se co stát.. Navíc bys musel mít vajíčko s extra průměrem, aby nešlo přinejhorším přirozeně ven..

11

Přesně tak jak píše IN. Kvalitní vajíčko má dobrou šňůrku a navíc ještě kondom. Nikdy jsem neměl problém.

12

To vibrační vajíčko mě zajímá. Často uspokojuji Paní dole jazykem, ale hodil by se ještě další stimul, aby měla lepší prožitek. Jaké máte zkušenosti?