1

Téma: Bolest varlat?

Ahoj ve spolek, chtěl bych se zeptat, jestli se Vám stává také, že při začátku období odpírání orgasmu - dejme tomu tak týden bez orgasmu (během něj různé druhy dráždění, ale bez jakéhokoliv uvolnění) Vás bolí varle? U mě konkrétně pravé varle ano, trvá to pár dní a pak se ta bolest naprosto ztratí a v odpírání orgasmu můžu bez problémů pokračovat delší dobu dál.
Stává se mi to vždy takhle na začátku - jako by si měly koule zvyknout na větší tlak. Je pak problém jít na delší procházku a dalších aktivitách.
Díky za zkušenosti wink

2

Re: Bolest varlat?

Jo to se mi stávalo také, po case jsem zjistil, ze mi víc vyhovuje byt porad (až na radostne chvíle párkrát za rok) zamčený, tyhle problémy pak naprosto zmizely. Nicméně to také znamená, ze jsem již definitivně "zlomený" a smireny se svým uzamcenim na trvalo. ;-)

3

Maleslave1: u nás je to úplně stejné.

4

snek: Ani jsem si nevšiml, kdy to z hry preslo na samozřejmost

5

Maleslave. Mě se to nestavalo, také mám asi klec na doživotí, jelikož původně jsem měl být zamčeny sto dni, ale teď to vypadá na dalších sto dni...

6

Ja jsem zamčený 365 dni v roce, takže mne koule už taky vůbec neboli. Zena si mne odemkne jen kdyz má chuť na sex. Už jsem to přijal jako samozřejmost. Proste musím byt zamčený a tím to hasne. Kdyz udělám prohresek přinese to zprisneny rezim, a neslouzim pak ani jako nástroj jejího potěšení,na to jsem ji pořídil (nekdy si rikam až moc dobry) vibrator takže je pak muj orgasmus jeste vice ohrožen, což je ta nejejednodussi forma donuceni k poslusnosti...

7

Kedy si mal naposledy výron semena? Aspoň skrz milking?

8

Já měl první zkažený orgasmus v 65 dni

9

Orgasmus mam za predpokladu, ze jsem poslusny celkem pravidelně, pas cudnosti máme hlavně kvůli tomu, ze jsem nenapravitelny honič.   Manželka se rada necha pravidelne párkrát za měsíc pořádně osukat, takže to mam docela dobry. Psal jsem dneska v jiném prispevku, ze jsem se ale minuly týden tezce provinil a udělal si to sám a nemel pak chuť na sex, kdyz chtěla ona, takže orgasmus minuly týden naposledy, a tim jsem si asi na dlouhou dobu zavaril. Celkem bez problemu me dokáže nechat zamceneho jeden až dva mesice, kdyz jsem ji dal najevo, ze si ho radši bez jejího vědomí vyhonim sám, nez abych mohl uspokojit její kundicku. Dle jejich slov...sice je to upne jinak, ale teď už je pozdě neco omlouvat...

10

Ahoj, tlak v koulích se uvolní, protože to přeteče do prostaty. Prostata vydrží dlouho a hodně, ale když se to v ní příliš dlouho městná, může s toho být nebakteriální zánět prostaty. Ten je dost nepříjemný. Doktoři to neumí léčit a hlavně je to strašně vleklé onemocnění od 6 měsíců po několik let. Zažil jsem to, a nechci si to zopakovat. Takže když nemáš ejakulace, doporučuji zařadit dojení prostaty (na google: prostate milking ). Alespoň 2x měsíčně.

11

TO: Carlos

Ahoj,
to by mě docela zajimalo, protože já mám to samé co tady kolegové popisují už od dětství a protože jsem se styděl, tak jsem to neřešil. A vždy stačilo jen se vystříkat a za hodinu bylo po bolesti.
Zajimá mě, když to nastane jestli je potřeba to hned (cca během dne) vyřešit třeba milkingem a nebo to přečkat a uvidí se co to bude dělat druhý den. Popřípadě, kdy nastane ten přesun do prostaty?
Když k tomu dojde, tak mám nad vyrlaty takový chuchvalce co potom zmizí. Chvíli jsem si hrál s myšlenkou, že s tím zajdu za svou uroložkou ať s tím něco udělá. Je to baba tak 40 let a velmi příjemná, jen ten stud mi to skazil a i to že znám i řešení.

12

Tak to mne taky zajímá. Nikdy jsem se přes tu bolest nedokázal dostat, ale je pravda, že se pokaždé jednalo maximálně o pár dní v pásu.

13

Panove nejsem sice doktor ale nějakou tu anatomii jde na školách mel. S koulema to nemá co dočinění a už vůbec ne s prostatou. Jde o to, ze vám kroužek tlačí na bloudivy nerv, ktery vede právě od varlat pres cely vrch těla kolem zubů až do mozku. A než se takrikajic otlaci, vyvolává to tupou bolest v oblasti varlat a podbridku.. Ejakulat muze z varlatproudit i tak. Nemate přeci vazektomii ale jen pas cudnosti :-) Souhlasím samozřejmě s pravidelným milkingem, aby se prostata uvolnila. Sperma z varlat se dostane ven při poluci, toho bych se vůbec nebal.

14

No to právě připadá jako by se sperma nemohlo dostat dál a zůstalo v těch cévách nad vaaty. Nejde teď o pás, stávalo se mi to i když jsem ho neměl. Stávalo se mi to při permanentním dráždění bez orgasmu. Tak si to neumím jinak vysvětlit co to může být za ty chuchvalce.

15

No je to zvláštní, ale tělo je na to uzpusobene, ze kdyz nevyjde sperma normálním drazdenim, tak si tělo poradi zaprve samovolnym vyronem a za druhé cca měsíc staré sperma se zpetne přirozeným procesem vstrebava a je nahrazovano novým čerstvým...je to jako s krvi...