1

Téma: Můj začátek

Zdravím, chtěl bych se podělit o svoji zkušenost a začátek s pásy cudnosti.

Přítelkyně jsem se zeptal zda by mě chtěla mít zamčeného pas cudnosti mě vždy zajímal a vzrušoval. Ukázal jsem ji stránky o tom co je to pas cudnosti a jaké je jeho využití. Vše si přečetla a usoudila že je to zvláštní přání ale dobrý nápad . Já si myslel, že mě bude mít za nějakého zvrhlíka a bůh ví co ale po 5 letem.vztahu je už na podobné věci ode mě zvyklá. Zakoupily jsme tedy c6000 a hned vyzkoušeli. Samozřejmě nešel nasadit hned kvůli erekci, ale po 20 minutách jsem to dokázal. Řekla mi že je to hustý ale vypadá to bolestivě odpověděl jsem že trochu jo ale.uvidime byl jsem v něm celý den a večer sundal. Hned druhý den po práci jsem ho vyzkoušel znovu ovšem zase s komplikacemi a než se vrátila z práce byl jsem v něm 3 hodiny sám začal mě pálit pytlík kvůli ,,H,, profilu kroužku který jsem posléze zatavil smršťování páskou (tu co používají elektrikáři)... V tomto pásu jsem byl uzamčeny několikrát ale nejdéle 10 dní potom jsem po diskuzi s přítelkyni a čtení recenzí pořídil Holytrainer je to parádní ten integrovaný zámek a i menší velikost jsem v něm už 8 den a paráda. Vždy když jsem byl zamčený mi přítelkyně řekla že ji budu pomáhat s domácími pracemi jinak mě v něm nechá na hodně dlouho že na svoje potěšení má předci spoustu jiných možností. Oznámila mi že v zamykání trhneme společný rekord. Odpověděl jsem že rekord je 10 dní na to ona že 11 to určitě nebude že se jí to tak líbí. Provokuje mě v hezkém prádle a dává různé úkoly co mám doma udělat ze jinak mě neodemkne.

2

Re: Můj začátek

Gratuluji a držím palce...!!

3

Re: Můj začátek

Tak dneska jsem měl první pokažený orgasmus sperma vyteklo docela dost ale blažený pocit nepřišel chtěl jsem to zkusit ale po tom co to dneska moje polovička dokázala se bojím aby se to nestalo pravidlem....