1

Téma: Po dlouhé době jsem se opět zamkl

Po dlouhé době jsem se opět zamkl do spiderwire2 dnes je to třetí den pro vás je to krátký čas ale já už mám muka. Nechám na vás jak dlouho ještě budu každý kdo napíše nějaký komentář tak si připočítám 20 hodin snad to vydržím. Buďte hodný děkuju.

2

Re: Po dlouhé době jsem se opět zamkl

Takže ti přidávám dalších 20 hodin. Jinak zvládneš i víc stačí vydržet prvních cca 14 dní a pak to jde samo. Já vydržel v cb6000 měsíc. Teď po dlouhé době testuji bon4 tak doufám že to překonám ten měsíc. Blbý je že nemám kde dát klíče aby to člověka furt nelákalo se odemknout big_smile

3

S tím měsícem nevím no

4

Tak já Ti kolegyálně přidávám dalších 20 hodin, neboť si myslím, že je Spiderwire 2 na nošení dobrý pás.

HonzaL:  U mne právě BON4 propadl, tak nevím... Jinak Ti klíče rád pohlídám... ;-) :-P

5

Já mám teď třetí den spiderwire a předtím dva dny CB. Tímto ti přidávám dalších 20 hodin. Ahoj.

6

No, tři dny nazpět jsem prožil dva krásné orgasmy - po 38 dnech. Nyní opět zamčen v Bon4. Na jak dlouho, to netuší ani má Paní, natož já.. smile
20+

7

A ještě dotaz - těch 20h je za každý příspěvek? (Čili za tento je dalších 20?) Záměrně jsem nepoužil edit, aby jsi si případně trochu užil.. Pardón wink

8

20+ smile

9

Ahoj! +20!

10

Dnes jsem 7 dní pod zámkem nadrzenost veliká ale zatím se držím.

11

Jsem zvědavá, jak tohle dopadne...

12

Tak držím palce, nech ti to vydrží? Dávaš ho dole aspoň na hygienu?

13

20+ :-)

14

Když už jsem tady... Myslím, že to uvítáš sám... + 20. ;-) :-P