1

Téma: Urinální trubička do penisu

Protože jsem byl při močení v klícce neopatrný a mezerou mezi prkýnkem a mísou zaneřádil podlahu na WC, tak jsem včera od své Paní vyfasoval urinální 6cm trubičku, co se našroubuje do klícky Minicage. Nemáte někdo zkušenosti jak dlouho je možné mít jí zavedenou aniž hrozí nějaké nebezpečí?

2

Re: Urinální trubička do penisu

No asi moc dlouho ne, ale myslím, ze den na potrestani bude ok....ale s dlouhodobou aplikaci nemam osobně zkušenost...

3

Zkoušel sem to mít asi měsíc, problém je, že se ureta jaksi přizpůsobí a přestane to těsnit!

4

A během toho měsíce jsi tu trubičku vyndával a sterilizoval? Nebo jí měl zastrčenou celý měsíc v kuse? Ta trubička se mojí Paní moc líbí, a chtěla by mi jí už nechat napořád. Mám za úkol nastudovat prevenci proti možným rizikům.

5

Teda měsíc ho mit vevnitř bych se bal...to jsi tam mel tuttrubičku celou dobu?

6

Petrzprahy
Poslal jsem Ti soukromou zprávu.

7

Proc se s námi nepodelis o zkusenosti? Věřím ze by to zajímalo i další včetně mne :-)

8

Me tam treba kovova trubicka dost vadi, pri pohyhu to tlaci na trubici a misty je to bolestive..nejvic jsem ji mel asi 4 hodiny..Ale zalezi na natvarovani trubicky, kazda klec to ma trochu jinak.. Jinak by se vubec nemela pouzivat ta plastova trubicka s kovovou koncovkou, resp. nema se pouzivat nic, co je z dilu..

9

Mně sedla hned ten Druh nejmenší kroužek a už ji mám druhý den a ani nevím že ji mám úplně top.

10

Mel bych tu dotaz. IN tu pise, ze by se nemela pouzivat ta plastova trubicka, respektive nic co je z dilu. Mam ji doma a doted jsem ji pouzival bez problemu. Nicmene ted mam teda obavu, jestli se nemuze neco stat. Jake mate zkusenosti?

diky

11

Já vyfasoval trubičku čínskou, sestavovanou z kovových koncovek a silikonové hadičky. Po několika dnech nošení mně začala pálit močová trubice a při močení se objevila i trocha krve. Tato urinální trubička je cesta do pekel a už jí nepoužíváme. Konzultovali jsme to i s jednou uroložkou. Mojí klícku Minicage mému Miláškovi pochválila, a posvětila i její dlouhodobé nošení. Hrátky s urinální trubičkou nám ale rozhodně nedoporučila. Dělená trubička může způsobit velmi snadno infekci močových cest, nedělená kovová zase vážné zranění při sportu. S největší opatrností je prý možno použít vlastně jen trubičky z lékařského silikonu, co se prodávají ve zdravotnických potřebách.

12

No ja mel na mysli kratkodobe večerní noseni...