1

Téma: Náš začátek

Zdravím vsechny,
chtěl bych se podělit o své zkušenosti a začátky s cudností. Ostatně, moje milovaná žena mi sama řekla, abych o nás napsal. Jsme spolu 18 let a jak to tak bývá, vloudil se k nám stereotyp a nuda. Sex jsme měli pravidelně, ale občas to byl právě jen další pravidelný sex. Za ta léta jsme pořídili i nějaké hračky, pomůcky, sexy oblečky, ale aby nás to opět nastartovalo, to ne.
Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale začaly se mi v hlavě honit představy, kde já jsem v sub roli a má paní mě svazuje, poroučí a trestá. Do té doby jsme asi dvakrát vyzkoušeli opačnou roli, ale ženě se to na rozdíl ode mně moc nezamlouvalo. Tak jsem se zkusil vcítit do té submisivní role a dnes vím, že to je to, co mě maximálně naplňuje. V té době jsem objevil a pročetl toto fórum a moje dost bujná fantazie běžela na max. V sexu jsem nakloněn téměř pro cokoli, ale submisivní predstavy byli nejintezivnější.
O sexu jsme se ženou moc často nemluvili, ale nedávno jsem se se svou představou svěřil a k mému podivu byla reakce mé paní docela pozitivní. V tu dobu jsem měl z Číny objednán kovový PC, ale mé paní jsem to neřekl. No ale z těch všech představ, co se mnou bude má paní dělat, jsem už byl tak nadržený, že mi tvrdnul kdykoli jsem si na to vzpomněl.
Nebudu popisovat opatrné začátky. Když jsme odvezli děti na týden na prazdniny k babičce, moje paní se do toho obula. Kdykoli řekla, musel jsem jí to udělat, vylízat, musel jsem ji umývat, oblékat, masírovat nohy, hladit, líbat, samozřejmě bez mého vyvrcholení. Prostě, dala si opravdu hodně záležet a neustále mě překvapovala. Já jsem vše s láskou a bez jediného zaváhání plnil. A má paní nevědomky plnila má tajná přání. Byl jsem neustále nadržený, nemohl se na nic soustředit a v hlavě jsem měl jen svou božskou paní. A to jsem netušil, ze to nejlepší teprve přijde. To když jsem plnil její další touhu po orgasmu. Mé paní se při tom zrovna chtělo čůrat, naznačil jsem, že by se mi to libilo a stalo se. Pro tentokrát ješte na zem, kterou jsem potom s oddaností a rád uklidil. Další večer má paní přišla v latexovém overalu na vysokých podpatcích a s ,,nabroušenou" náladou. Vodila si mě na vodítku, rozkazovala a božsky si to užívala. Po jejích několika orgasmech a mém výprasku mě položila na zem, stoupla si nade mě a celého mě počůrala. Její výraz ve tváři při tom, byl nepopsatelný. Žádný stud, žádné znechucení. Užívala si to a já s ní. Řekla jen, ať to uklidím a odešla do koupelny. Druhý den mě má paní opět zkropila, tentokrát si ješte nasedla a chvíli si užívala. Já při tom mokrý od hlavy po paty. Na konci týdne přišla řada i na mě, mohl jsem se mé paní udělat na prsa.
Když se vrátily děti z prázdnin, museli jsme se přizpůsobit. Po tom neuveřitelném týdnu, plném sexu, jsme byli vyčerpáni, nevyspalí a unavení, doma ani na zahradě jsme nestihli nic udělat, ale stálo to za to. Abych se zmínil ješte o PC, tak moje představa byla, že budu zamčený ve dne v noci, aby to mělo ten správný efekt. Ale moje paní nechce, abych to nosil do práce, kdyby se mi něco stalo. Nebo jsme se byli koupat na pískovně a taky jsem byl bez PC. Na druhou stranu, minulý týden jsme byli s dětmi na dovolené a nedovedu si představit chodit se 7 letým synem společně na wc, když bych si pokaždé musel sedat. Teď máme ješte týden dovolené a to jsem zamčen od rána do večera, na noc jsem volný. Po tom úžasném týdnu fungujeme v rámci možností, má božská paní přikazuje, já s oddaností plním její přání a jsem neskutečně šťastný. I když si dokážu představit, že bych mohl fungovat ješte víc, že by moje paní celý den jen ležela s nohama na stole, neděla nic a ja bych ji obskakoval, plnil přání a rozmary. Stále mě nepřestává dráždit a jelikož jsem to měl naposledy před 14 dny, udělal bych pro ni cokoli. Nejkrásnější pocit mám vždy, když svou paní i přes svou nadrženost dokážu několikrát za sebou uspokojit a ona mě pak bez slitování odkopne.
Nikdy bych nevěřil, že si můžeme i po těch letech užívat tolik nádherného sexu a intenzívních prožitků, a že budu svou ženu opět tak zbožňovat a milovat. Jsem jí za to neskutečně vděčný.

2

Re: Náš začátek

Krásné čtení a přeji Vám mnoho dalších prožitků. Přesně vím, o čem mluvíš a věř, že když to žena jednou poznala, vždy bude hledat něco, čím ti to okořenit a ty jí budeš za to zbožňovat čím dál víc.

3

Moc hezké. Taky bych chtěl, aby to u nás bylo podobné. Paní není dominantní a z předchozích zkušeností říká že se subíky je moc práce. Nicméně už jsem její Azuritek a můžu jí občas sloužit.

4

Moc hezké, vzrušující a hodně mi to připomíná nás a mojí Lásku.

5

Ahoj, musím říct, že moje žena je hodně velká romantička, proto ji obdivuji za to, že vůbec přijala svou roli. Dříve bylo těžké ji přesvědčit k něčemu novému a ani bych se neodvážil promluvit o některých mých snech, aby mě neměla za divného. Teď jsme k sobě daleko otevřenější a když se ji s něčím svěřím, bere to spíš jako inspiraci.
Proto doufám, že to má krásná paní přijme za součást našeho života, protože by byla škoda přijít o ty nádherné pocity, které to nám oběma přináší. Třeba včerejší den byl jeden z těch nej. Moje paní nemusela dělat vůbec nic, celý den se opalovala, koupala a já ji s láskou obskakoval. A že si dala záležet. A když jsem večer ,,musel" namazat její božské opálené tělo, viděl její spokojený výraz ve tváři, usínal jsem s pocitem maximálního štěstí. A myslím, že moje paní taky.