1

Téma: Můj rekordní příběh

Hezky den. Zabyvam se rizenim, odpiranim, i dlouhodobym odpiranim orgasmu vcetne i nuceneho pravidelneho dojeni v zavyslosti na psychu suba. Muzu byt jiny typ nez vy a tak to mozna i citim jinak. Moje vydrz bez orgasmu -rekord byla 27 mesicu. To neznamena ze jsem nebyl drazden rizen a td.. Jen jsem nesmel dojit k orgasmu vystriku sperma. Od 3 mesice vsak zacalo odchazet k velice drobny unikum sperma . Pokud vas zajima tema vice rad jej podrobne popisu. Psycha je v zavyslosti techto vzruseni pohybliva. Telo si nekdy rekne dost a na chvilku treba dva dny proste nema o sexualni prozitky zajem. Sice se vam postavi ale telo nervova sustava unavena pravidelnosti tyrani proste regauje jen na 10%.  jsou vsak dny kdy vam dokaze toto rizeni a oddalovani orgasmu doslova vybagrovat zbytek rozumu a slintate u kazde fotky ci na prochazce svleklate zeny ocima.  Tezko pak zvladate udrzet svoji ruku v kapse aby jste na ud nasahaly ci se nejak neukajely. Zkousel jsem sice i ruzne pomocne pouzdra na ud ale mohu vam rici kdyz vas nekdo nehlida zvladne te se vydoji tv cemkoliv. Konec koncu kdo studoval sve telo podrobneji zjistil ze ke vzruseni nemusi dojit pomoci uzdicky ale staci silneji si pohravat skorenem udu az na razi na nerv jenz silne drazdi a uzdicku rozdivoci k orgasmu. Jina sance je pomoci metody korene udu a prostaty. A tak nejsem uplny priznivec techto pomucek protoze vic ehledam vydrz v psychice suba ktery se musi vzdy ovladnout a to jsou hodiny muceni a cviceni. Prvnim takovym pokusem byl obycejny kolicek na pradlo. Mel jsem motorek ze stareho mobilu a tak jsem ho pridelal a zakryl kouskem vicka od fixi na konec kolicku mysleno konec ktery pripnete na uzdicku. Motorek pekne vibruje kolicek si skripnete na predkozku tak aby motorek byl primo na uzdicce. Tenky kablik aby to netahlo zavedete do baterie ja pouzil 2x1.2V AAA aby se to dalo dobijet. Pozdro na tyto baterie koupite v elektre.  Pak si sednete na tvrdsi zidly tak aby vas ud a varlata byla uplne volna a vysela dolu. Kdo ma zajem muze kombinovat i ruzna podvazovani penisu, varlat.... Zapnete proud a kolicek vam zacne vrnet. Ruce dejte na stul a prohlizejte si nahotinky dle vaseho vkusu. Kdyz ucitite ze dosahujete nebezpecne hranice bliziciho se orgasmu proste kolicek vypnete proto je dobre zaradit mezi baterie a motorek vypinac. Brzo me vsak napadlo ze telo je navykove a tak se zacne zdat ze motorek uz tolik neucinkuje jako poprve. Pak jsem pokusem prisel na to ze je zajimave motorek prerusovat. Motorek sebou pri startu pekne cukne zavrni a pak se vypne. Staci na to drobna elektronika kteoru na vebu najdete ci napiste ja vam ji mohu poslat jedna se klasicke schema treba blinkru s dvema tranzistory par odporu a kondiku Je ot malicke a staci to dat do krabicky na mydlo vcetne vypinace a baterii. K elektronic ejsem pridelal potenciometr Kterym ladim delku spinani az po plny chod.  Verte neverte. Ale i ten obcasny drcnuti motorku po nekolika desitek minut vam zacne pekne skubat penisem. Zkousel jsem kolicek ci penis zatizit zavazim al eucinnek me neprisel nejak podstatny.