1

Téma: Který kovový pás cudnosti vybrat?

Ahoj, zatím jsem používal vždy jen plastové pásy cudnosti. Chtěl bych vyzkoušet teď kovový. Který je podle vás a vašich zkušeností ideální. Spíš dlouhodobější nošení kolem 10dnů...Díky

2

Re: Který kovový pás cudnosti vybrat?

Podstivy http://rigidchastity.com/ Doporucuji s aplikaci pro PA. Moznost uniku skutecne neexistuje.

3

To xchose
Poněkud přepálený ceny, zdá se mi

4

Já teď testují BON4 small a zatím je to v pohodě. Kovový pas cudnosti je opravdu klec, ze nemůžete zlobit ani náznakem. A BON4 ma tu výhodu ze ma standardně v balení vícero průměru kroužku.

5

xchose:

Můžu se zeptat jak to funguje a co hygiena? mam bon4 a hygiena super akorat se z nej dostanu coz je na pytel...

6

HonzaL a to se dostaneš i z toho nejmenšího kroužku?

7

V tom nejmensim krouzku nevydrzim. Pres den tak nejak se to da ale tlacito da se to vydrzet ale v noci vubec tak dve hodky pak me to vzbudi a proste to musi dolu. Podle me je problem ze je mala mezera mezi klickou a krouzkem. Ale myslim si ze aj tak by sel  vytahnout smile

8

Ahoj děkuji všem za postřehy. Taky řeším jak se nedostat z pásu ven. Co PC Prisonbird,Prisonbird2 nebo Holytrainer kovový?

9

Nad kovovým PC Prisonbird přemýšlím i já. Někdo nějaké zkušenosti, či postřehy? smile
Nemohl by tam být problém s předkožkou?

10

K prisonbirdu muzu dat jen sama superlativa. Mam teda ten trochu jiny model kdy je tam lepsi místo pro žalud. Ten co ma v nabídce Vojte je tas pripraveny pro přiděláni urinalnu trubičky. Ale jinak ho mam uz od prosince, presel jsem z CB6000s kovoveho a je ve vsem lepsi.

11

Ne, klícky Prisonbird ode mne nejsou připravené pro uretrální trubičku, nemají závit.